Poznaj praktyczne angielskie zwroty w biurze i online

Przez kurs przeprowadzi Cię  Darek Pilis

Nadaje się do słuchania

Chcesz poznać mniej oficjalny, bardziej naturalny język komunikacji biznesowej? Dzięki naszemu kursowi zwrotów biznesowych o charakterze neutralnym rozmowy z kontrahentami staną się czystą przyjemnością! Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:03 godz.

Liczba lekcji

23

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Język biznesu zwykle kojarzy się z wysokim poziomem formalności.

Jednak codzienna komunikacja w biurze na ogół nie ma ściśle formalnego charakteru. Jest zdominowana przez neutralne i praktyczne zwroty. Często mówi się np., że wciskamy coś w grafik, że umawiamy się wstępnie, a nawet że zerwaliśmy noc na pracę. W czasie spotkań online mówimy, że zerwało się połączenie lub że trzeba wyciszyć mikrofon. Prowadzimy rozmowy o rozkręcaniu biznesu, sprzedaży lub produkcji. Znajomość mniej formalnych wyrażeń otwiera nowe możliwości komunikacji i daje satysfakcję z wyrażania myśli w sposób luźny i nieprzesadnie formalny. I tego nauczysz się w kursie!

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

  • Osoby posługujące się językiem angielskim w środowisku biznesowym.
  • Osoby, które chcą udoskonalić swój business English, aby brzmieć bardziej naturalnie w codziennej komunikacji biznesowej.
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Darek Pilis

Tłumacz, nauczyciel języka angielskiego

Darek – magister filologii angielskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, nauczyciel języka angielskiego, tłumacz. Od 2013 roku prowadzę Centrum Języka Angielskiego świadczące usługi szkoleniowe i tłumaczeniowe dla klientów indywidualnych i firm. Prowadziłem też zajęcia ze studentami filologii angielskiej Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, a od 11 lat współpracuję z Politechniką Częstochowską jako tłumacz tekstów naukowych z zakresu ochrony środowiska. Mam też kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego metodą bezpośrednią (Direct Method). 

Ocena kursu

100 %

6 oceny
6x
0x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Ireneusz L.

6

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.