Poznaj praktyczne angielskie zwroty w biurze i online

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Darek Pilis

Czego nauczysz się na kursie

Chcesz poznać mniej oficjalny, bardziej naturalny język komunikacji biznesowej? Dzięki naszemu kursowi zwrotów biznesowych o charakterze neutralnym rozmowy z kontrahentami staną się czystą przyjemnością!

Wiedza w zakresie

Język biznesu zwykle kojarzy się z wysokim poziomem formalności.

Jednak codzienna komunikacja w biurze na ogół nie ma ściśle formalnego charakteru. Jest zdominowana przez neutralne i praktyczne zwroty. Często mówi się np., że wciskamy coś w grafik, że umawiamy się wstępnie, a nawet że zerwaliśmy noc na pracę. W czasie spotkań online mówimy, że zerwało się połączenie lub że trzeba wyciszyć mikrofon. Prowadzimy rozmowy o rozkręcaniu biznesu, sprzedaży lub produkcji. Znajomość mniej formalnych wyrażeń otwiera nowe możliwości komunikacji i daje satysfakcję z wyrażania myśli w sposób luźny i nieprzesadnie formalny. I tego nauczysz się w kursie!

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

  • Osoby posługujące się językiem angielskim w środowisku biznesowym.
  • Osoby, które chcą udoskonalić swój business English, aby brzmieć bardziej naturalnie w codziennej komunikacji biznesowej.

Konspekt kursu

Darek Pilis

Darek Pilis

Tłumacz, nauczyciel języka angielskiego

Darek – magister filologii angielskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, nauczyciel języka angielskiego, tłumacz. Od 2013 roku prowadzę Centrum Języka Angielskiego świadczące usługi dowiedz się więcejszkoleniowe i tłumaczeniowe dla klientów indywidualnych i firm. Prowadziłem też zajęcia ze studentami filologii angielskiej Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, a od 11 lat współpracuję z Politechniką Częstochowską jako tłumacz tekstów naukowych z zakresu ochrony środowiska. Mam też kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego metodą bezpośrednią (Direct Method). 

Wszystkie kursy trenera Darek Pilis

Oceny kursu

100 %

1 oceny
1x
0x
0x
0x
0x

i zostań pierwszą osobą, która doda opinię o kursie.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 149,00 zł brutto

Liczba lekcji:
23
Całkowity czas trwania filmów:
1:03 godz.
Zakup kursu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp