Praca hybrydowa

Przez kurs przeprowadzi Cię Rafał Ferber

Cena: 149,00 zł brutto

Liczba lekcji:
15
Całkowity czas trwania filmów:
58 min.

Gwarancja zwrotu pieniędzy, Certyfikat absolwenta, Nieograniczony dostęp

Zakup kursu

Czego nauczysz się na kursie

Praca hybrydowa nie oznacza podziału na 2 albo 3 dni w biurze a resztę w domu. Pracując hybrydowo powinieneś założyć, że Twoje biuro i sposób pracy może się jeszcze kilkakrotnie zmienić. Jak się do tego przygotować? Naucz się, jak pracować w nowym modelu.

Przygotowałem ten kurs jako szybką i pigułkę wiedzy o pracy hybrydowej.

Dlaczego? Ponieważ już zaczęliśmy tak pracować, choć mało kto do końca wie, na czym polega hybrydowy sposób pracy. Jesteś, i wszyscy jesteśmy, częścią eksperymentu.

W kursie wyjaśniam czym jest, a czym nie jest praca hybrydowa, jak dobrać do niej narzędzia i sposób komunikacji. Omówimy również proces zachodzenia zmian w organizacji oraz zmiany nawyków, które powoduje ta zmiana. Dowiesz się, jak lepiej organizować sobie czas pracy i jak to robię ja. Podzielę się moim doświadczeniem, ale przede wszystkim zaproszę Cię do eksperymentowania i oswajania zmiany, jaką jest przejście na pracę hybrydową. 

Program kursu:

 • Rozróżnienie trybów pracy – od stacjonarnej poprzez hybrydową aż po w pełni zdalną
 • Etap zmiany trybu pracy zaskoczył wszystkich – wprowadzenie modelu „Krzywej Zmiany Kubler – Ross“
 • Omówienie w jaki sposób wykorzystać powyższy model do samo zdiagnozowania organizacji
 • Komunikacja asynchroniczna i deep work jako podstawy efektywnej pracy 
 • Transparentność i przejrzystość kluczem do efektywnej pracy hybrydowej
 • Co przeszkadza w skutecznej pracy hybrydowej – nadmiar komunikacji
 • Przejśćie z języka mówionego na pisany„undercommunication i overcommunication“
 • Ścieżki komunikacji – przykłady
 • Mindset managera – kontrola i rozliczanie pracowników w sposób produktywny
 • Praca Hybrydowa to w dużej mierze nawyki – garść porad, jak je zbudować

Kurs jest adresowany do:

 • osób, które niedawno przeszły na hybrydowy sposób pracy
 • liderów i menedżerowów zarządzających zespołami w modelu hybrydowym
 • liderów
 • pracowników działu HR szukających inspiracji do wsparcia menedżerów w firmie
 • osób zarządzających zespołami i grupami projektowymi (np. kadra zarządzająca, menedżerowie, dyrektorzy, kierownicy działów)

Konspekt kursu

Rafał Ferber

Rafał Ferber

Konsultant ds. pracy zdalnej i hybrydowej

Rafał Ferber - praktyk pracy zdalnej z kilkunastoletnim doświadczeniem zarówno korporacyjnym jak i z sektora małych oraz średnich przedsiębiorstw. Manager sprzedaży, doradca i dowiedz się więcejprzedsiębiorca. Przeszedł przez wszystkie szczeble pracy zdalnej – od bycia zdalnym przedstawicielem handlowym w sektorze IT, poprzez zarządzanie mobilną siecią doradców Klienta w branży bankowej aż po zarządzanie własną agencją digitalową działającą w modelu hybrydowym i zdalnym. W szczytowym momencie tej aktywności zarządzał zespołem kilkudziesięciu handlowców w całym kraju. To wówczas zderzył się z wieloma wyzwaniami pracy zdalnej #ZdalnyManager. Od 2017 roku prowadzi własną agencję social media Runaways Social Media & More. Jest twórcą i autorem "Mordor na Domaniewskiej".  

Wszystkie kursy trenera Rafał Ferber

Tego kursu jeszcze nikt nie ocenił


Zakup kurs i zostań pierwszą osobą, która go oceni.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn lub Jobs.cz) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz sobie włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.