Praca z dysfunkcjami w zespole

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Rafał Szewczak Polski

Czego nauczysz się na kursie

Ten kurs pomoże Ci budować jakościową współpracę w zespole, która wpływa bezpośrednio na poziom i szybkość realizacji biznesowych celów.

Większość zadań i projektów realizowanych w organizacjach wymaga współpracy z innymi. Jakość tej współpracy wpływa bezpośrednio na poziom i szybkość realizacji biznesowych celów. W tym kontekście umiejętność budowania efektywnych zespołów jest niezwykle pożądana.

W tym kursie dowiesz się:

 • Jak zbudować efektywny zespół?
 • Jak przeciwdziałać dysfunkcjom pracy zespołowej?
 • Jak budować zaangażowanie i motywację do realizacji wspólnych celów?

Ten kurs:

 • wyjaśni, czym są dysfunkcje pracy zespołowej
 • pokaże techniki budowania zaufania w zespole
 • zaprezentuje sposoby zwiększania gotowość do konstruktywnego konfliktowania się
 • zaprezentuje proste narzędzia do budowania zaangażowania i odpowiedzialności w zespole
 • wyjaśni, czym jest coaching zespołowy i w jakich sytuacjach powinien być stosowany

Kurs skierowany jest przede wszystkim do:

 • menedżerów kierujących własnymi zespołami
 • liderów zespołów projektowych
 • scrum masterów i agile coachów
 • trenerów i coachów wewnętrznych
 • zewnętrznych konsultantów wspierających zespoły w organizacjach
 • HR Business Partnerów 

Konspekt kursu

Rafał Szewczak

Rafał Szewczak

Psycholog, coach, trener biznesu, autor

Rafał Szewczak jest psychologiem, coachem i trenerem biznesu, Napisał książki o coachingu grupowym i zespołowym. Jest też współwłaścicielem  Pracowni Coachingu NOVO, dowiedz się więcejgdzie prowadzi Studium Zawodowe Coacha Biznesu i Szkołę Trenerów Online. Jako superwizor i mentor przygotowuje do międzynarodowych akredytacji w ramach International Coach Federation. Od ponad 20 lat wspiera zespoły w kryzysie. Realizował projekty coachingowe i szkoleniowe dla największych firm w Polsce. Prowadzi indywidualną praktykę jako coach-mentor przedsiębiorczości i coach relacji. Prywatnie miłośnik kawy, książek i łączenia pracy z podróżowaniem.

Wszystkie kursy trenera Rafał Szewczak

Oceny kursu

100 %

3 oceny
3x
0x
0x
0x
0x

Magdalena Kluczewska

Był mocno napakowany wiedzą, polecam.


Rafał Wardowski

Bardzo dobre wprowadzenie do problematyki dysfunkcji w zespole. Kurs zawiera praktyczne narzędzia do budowania efektywnego zespołu. Kurs daje zrozumienie jak ważna jest refleksja nad działaniami zespołu i dbanie o zespół, w którym działamy. Znam wiele zespołów, w których dysfunkcje nie tylko blokują rozwój firmy czy społeczności, ale i sprawiają, że praca przestaje być przyjemna i pasjonująca. Wiedza z tego kursu może wnieść zespół na wyższy poziom efektywności. Polecam.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 149,00 zł brutto

Liczba lekcji:
11
Całkowity czas trwania filmów:
1:00 godz.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp