Prawo pracy dla menedżerów II

Przez kurs przeprowadzi Cię  Małgorzata Sitkiewicz

Nadaje się do słuchania

Ten kurs to pogłębienie wiedzy z zakresu prawa pracy, która ma ułatwić prawidłowe zatrudnianie pracowników oraz zarządzanie sprawami pracowniczymi na co dzień. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

46 min.

Liczba lekcji

11

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Każda osoba na co dzień zajmująca się rekrutacją oraz organizacją i obsługą procesówzatrudnienia pracowników powinna  dokładnie wiedzieć, jak prawidłowo przeprowadzać kolejne etapy zatrudnienia oraz jak zadbać o minimalizowanie błędów podczas trwania umowy. W praktyce pracownik kadr podczas obsługi zatrudnienia spotyka się z najróżniejszymi scenariuszami.

Zdarzają się błędy po stronie pracodawcy, takie jak nieprawidłowe nawiązanie umowy, nieprawidłowe wypłacenie wynagrodzenia lub nieuprawnione przetwarzanie danych pracowników. Często też mają miejsce błędy pracowników, na przykład dotyczące prawidłowego korzystania ze sprzętu służbowego. Ten kurs przedstawia różnorodne zagadnienia związane z prawidłowym procesowaniem etapów zatrudnienia, których znajomość ułatwi Ci prawidłowe zatrudnianie pracowników oraz unikanie poważnych w skutkach błędów.


Podczas kursu dowiesz się:

 • Jaka jest prawidłowa chronologia zdarzeń podczas zatrudniania.
 • Jak można wyegzekwować od pracownika zwrot omyłkowo przesłanego wynagrodzenia.
 • Na co zwrócić uwagę podczas powierzania sprzętu służbowego.
 • Jakie dane kandydata można przetwarzać podczas rekrutacji.
 • Jakie dane pracownika można przetwarzać podczas zatrudnienia.
 • Na co zwrócić uwagę, aby zapewnić bezpieczeństwo przetwarzania danych pracowników.
 • Jak prawidłowo przeprowadzić dofinansowanie okularów dla pracowników.
 • Jakie zasady stosować podczas organizacji konkursów pracowniczych i konkursów dla rodzin.
 • Jak zgodnie z prawem kontrolować trzeźwość pracowników.

Dla kogo przeznaczony jest kurs:

 • dla pracowników HR i kadrowych,
 • dla kierowników działów i menedżerów.
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Małgorzata Sitkiewicz

Radca prawny

Małgorzata jest radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prawa ochrony danych osobowych, prawa gospodarczego, nowych technologii i pracy. Doświadczenie zdobywała, doradzając klientom w dziedzinie prawa pracy, umów na wdrożenie i utrzymanie rozwiązań informatycznych, a także umów pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego. Od ponad trzech lat pomaga chronić interesy polskich i międzynarodowych przedsiębiorców w prowadzeniu działalności zgodnie z przepisami prawa pracy i ochrony danych. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie i certyfikowanym członkiem International Association of Privacy Professionals (IAPP CIPP/E). Ukończyła Wydział Prawa i Administracji, a także Wydział Lingwistyki Stosowanej (kierunek: tłumacz sądowy języka angielskiego) Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuje w języku polskim i angielskim.

Ocena kursu

91 %

68 oceny
50x
12x
3x
1x
2x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Piotr P.

super


Jarosław S.

Bardzo przydatny praktyczny kurs ...


Andrzej G.

super

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.