Prawo pracy dla menedżerów II

Przez kurs przeprowadzi Cię  Małgorzata Sitkiewicz

Nadaje się do słuchania

Ten kurs to pogłębienie wiedzy z zakresu prawa pracy, która ma ułatwić prawidłowe zatrudnianie pracowników oraz zarządzanie sprawami pracowniczymi na co dzień. Pełny opis

Czego nauczysz się na kursie

Każda osoba na co dzień zajmująca się rekrutacją oraz organizacją i obsługą procesówzatrudnienia pracowników powinna  dokładnie wiedzieć, jak prawidłowo przeprowadzać kolejne etapy zatrudnienia oraz jak zadbać o minimalizowanie błędów podczas trwania umowy. W praktyce pracownik kadr podczas obsługi zatrudnienia spotyka się z najróżniejszymi scenariuszami.

Zdarzają się błędy po stronie pracodawcy, takie jak nieprawidłowe nawiązanie umowy, nieprawidłowe wypłacenie wynagrodzenia lub nieuprawnione przetwarzanie danych pracowników. Często też mają miejsce błędy pracowników, na przykład dotyczące prawidłowego korzystania ze sprzętu służbowego. Ten kurs przedstawia różnorodne zagadnienia związane z prawidłowym procesowaniem etapów zatrudnienia, których znajomość ułatwi Ci prawidłowe zatrudnianie pracowników oraz unikanie poważnych w skutkach błędów.


Podczas kursu dowiesz się:

 • Jaka jest prawidłowa chronologia zdarzeń podczas zatrudniania.
 • Jak można wyegzekwować od pracownika zwrot omyłkowo przesłanego wynagrodzenia.
 • Na co zwrócić uwagę podczas powierzania sprzętu służbowego.
 • Jakie dane kandydata można przetwarzać podczas rekrutacji.
 • Jakie dane pracownika można przetwarzać podczas zatrudnienia.
 • Na co zwrócić uwagę, aby zapewnić bezpieczeństwo przetwarzania danych pracowników.
 • Jak prawidłowo przeprowadzić dofinansowanie okularów dla pracowników.
 • Jakie zasady stosować podczas organizacji konkursów pracowniczych i konkursów dla rodzin.
 • Jak zgodnie z prawem kontrolować trzeźwość pracowników.

Dla kogo przeznaczony jest kurs:

 • dla pracowników HR i kadrowych,
 • dla kierowników działów i menedżerów.

Konspekt kursu

Małgorzata Sitkiewicz

Małgorzata Sitkiewicz

Radca prawny

Małgorzata jest radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prawa ochrony danych osobowych, prawa gospodarczego, nowych technologii i pracy. Doświadczenie zdobywała, doradzając dowiedz się więcejklientom w dziedzinie prawa pracy, umów na wdrożenie i utrzymanie rozwiązań informatycznych, a także umów pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego. Od ponad trzech lat pomaga chronić interesy polskich i międzynarodowych przedsiębiorców w prowadzeniu działalności zgodnie z przepisami prawa pracy i ochrony danych. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie i certyfikowanym członkiem International Association of Privacy Professionals (IAPP CIPP/E). Ukończyła Wydział Prawa i Administracji, a także Wydział Lingwistyki Stosowanej (kierunek: tłumacz sądowy języka angielskiego) Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuje w języku polskim i angielskim.

Wszystkie kursy trenera Małgorzata Sitkiewicz

Ocena kursu

98 %

17 oceny
15x
2x
0x
0x
0x

Jarosław S.

Bardzo przydatny praktyczny kurs ...


Andrzej G.

super


Piotr B.

ok

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 149,00 zł brutto

Liczba lekcji:
11
Całkowity czas trwania filmów:
46 min.
Zakup kursu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp