Prezentacja po angielsku

Przez kurs przeprowadzi Cię  Biuro tłumaczeń Skrivanek

Steve Jobs czy Dananjaya Hettiarachchi. Guru prezentacji, którzy w interesujący sposób potrafią przekazywać swoje myśli. Chcesz być jak oni? Naucz się przygotowywać prezentacje po angielsku bez niepotrzebnych nerwów! Pełny opis

49,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

17 min.

Liczba lekcji

8

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Chcesz czuć się pewnie podczas prezentacji w języku angielskim? Chcesz, aby Twoje prezentacje były bezbłędne? Potrzebna Ci znajomość najważniejszych zwrotów, aby móc je wykorzystać szybko i w każdej sytuacji? W takim razie ten kurs jest dla Ciebie.

Jeśli wybierasz się na spotkanie i podczas przygotowań stwierdzasz, że odkurzanie powszechnie używanych, przydatnych angielskich zwrotów i słów nie przebiega tak szybko, jak powinno, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Weź udział w kursie z zakresu umiejętności tworzenia prezentacji w języku angielskim!

W następnych sześciu krótkich lekcjach wideo odświeżysz wszystko, czego potrzebujesz do udanej prezentacji. Nie będziesz już mieć problemu z odnalezieniem odpowiednich zwrotów. Będziesz je mieć pod ręką! To na co jeszcze czekasz?

Dla kogo jest ten kurs:

 • Dla każdego, kto robi prezentuje po angielsku i nie jest do końca pewny swojego zasobu słówek
 • Dla każdego, kto ma zagranicznego szefa i składa mu raporty ze swoich osiągnięć
 • Dla pracowników firm zagranicznych
 • Dla kadry kierowniczej
 • Dla tych, którzy prowadzą biznes za granicą

Na kursie nauczysz się:

 • Przyciągać uwagę słuchaczy już od początku prezentacji
 • W sposób przejrzysty poruszać się w strukturze prezentacji
 • Efektywnie podsumować swoje wystapienie
 • Odpowiadać na pytania publiczności
 • Jasno i zwięźle przedstawiać wykresy, tabele i inne elementy wizualne
 • Używać właściwych zwrotów, aby zyskać na czasie
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Biuro tłumaczeń Skrivanek

Firma tłumaczeniowa i szkoła językowa Skrivanek sp. z o.o.

Skrivanek sp. z o.o. jest jednym z globalnych dostawców usług językowych. Grupa Skrivanek posiada sieć ponad 45 biur w 15 krajach. Wysoką jakość usług spółki Skrivanek gwarantuje międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2008 i EN 15038:2006, a do najważniejszych klientów należą światowe instytucje, takie jak ONZ, UE, Europejski Bank Inwestycyjny i Bank Światowy

Ocena kursu

94 %

17 oceny
14x
2x
0x
1x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Anna M.

Kurs jest przeznaczony dla osób zaawansowanych językowo. Dużym minusem jest brak możliwości pobrania materiałów.
W ogólnej ocenie - lektor mówi wyraźnie i w dobry tempie. Lekcje są zwięzłe i krótkie, dzięki temu nie zabierają dużo czasu.


Agnieszka Z.

Przydatne zwroty podane w krótkiej formie. Bardzo wyraźny angielski, aż przyjemnie się słucha.

Odpowiedź trenera:

“Thank you very much! Team Skřivánek https://skrivanek.cz/en/“


Romuald S.

Dość ciekawy kurs, krótkie odcinki, pozwalają na obejrzenie w wolnej chwili. Szereg ciekawych zwrotów do zastosowania w praktyce.

Odpowiedź trenera:

“Thank you very much! Team Skřivánek skrivanek.cz“

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.