Prezentacje z efektem WOW

Przez kurs przeprowadzi Cię  Elena Pawęta

Nadaje się do słuchania

Nie musisz urodzić się świetnym mówcą żeby Twoje prezentacje biznesowe miały efekt WOW. Jest to jedynie kwestia połączenia kilku istotnych elementów, które znajdziesz w tym kursie. Pełny opis

Czego nauczysz się na kursie

Kurs pomoże Ci urozmaicić prezentacje biznesowe i sprawić aby były bardziej efektywne i oczywiście z efektem WOW. Zobaczmy, czego możesz nauczyć od mówców TED. Na czym polega efekt TED-a i czy możesz zastosować go w swoich prezentacjach biznesowych. Kurs pokazuje w jaki sposób możesz przemawiać mocno i ciekawie nawet podczas codziennych spotkań. Nie musisz być profesjonalnym mówcą, aby mówić klarownie, ciekawie, a co najważniejsze – przekonywująco.

Czego dowiesz się w kursie: 

  • Na czym polega styl prezentacji TED i jak go zastosować?
  • Jak skonstruować prezentację aby była przekonująca i efektowna?
  • Jaką strukturę zastosować?
  • Jak dostosować przekaz do publiczności?
  • Jak stworzyć efekt WOW?

Adresatami kursu są: 

  • Managerowie
  • Team leaderzy
  • Ludzie biznesu którzy muszą codziennie komunikować się z innymi w swojej pracy,
  • Osoby które muszą prezentować regularnie

Konspekt kursu

Elena Pawęta

Elena Pawęta

Trener, wykładowca, organizator TED

Elena Pawęta jest certyfikowanym trenerem komunikacji biznesowej, organizatorem TEDx,  gospodarzem podcastów, wykładowcą akademicki i doktorem nauk ekonomicznych. Specjalizuje się dowiedz się więcejw wystąpieniach publicznych.Jest dyrektorem do spraw edukacji na Europę Środkowo-Wschodnią w Toastmasters International, międzynarodowej organizacji non-profit rozwijającej umiejętności liderskie oraz komunikacyjne.Organizuje konferencje TEDx w Polsce, w tym od 2017 roku jest głównym organizatorem TEDxWarsawWomen. Szkoli najlepszych prelegentów, którzy osiągnęli ponad milion wyświetleń swoich wystąpień. Obecnie wykłada w wiodących szkołach biznesu i współpracuje z menedżerami i dyrektorami generalnymi nad ich prezentacjami biznesowymi. Elena uczy jak  mówićz pewnością siebie i jak wywierać wpływ swoimi prezentacjami biznesowymi na innych. 

Wszystkie kursy trenera Elena Pawęta

Ocena kursu

95 %

4 oceny
3x
1x
0x
0x
0x

Piotr K.

Elena mówi tak wolno że nie byłem w stanie tego słuchać!!!!
Po przyspieszeniu ścieżki dźwiękowej o 25% było ok. Co do merytorycznej strony szkolenie zawiera wszystkie najważniejsze elementy do wystąpień publicznych, pozostaje ćwiczyć i ćwiczyć.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 149,00 zł brutto

Liczba lekcji:
9
Całkowity czas trwania filmów:
47 min.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp