Prezentacje z efektem WOW

Przez kurs przeprowadzi Cię  Elena Pawęta

Nadaje się do słuchania

Nie musisz urodzić się świetnym mówcą żeby Twoje prezentacje biznesowe miały efekt WOW. Jest to jedynie kwestia połączenia kilku istotnych elementów, które znajdziesz w tym kursie. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

47 min.

Liczba lekcji

9

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Kurs pomoże Ci urozmaicić prezentacje biznesowe i sprawić aby były bardziej efektywne i oczywiście z efektem WOW. Zobaczmy, czego możesz nauczyć od mówców TED. Na czym polega efekt TED-a i czy możesz zastosować go w swoich prezentacjach biznesowych. Kurs pokazuje w jaki sposób możesz przemawiać mocno i ciekawie nawet podczas codziennych spotkań. Nie musisz być profesjonalnym mówcą, aby mówić klarownie, ciekawie, a co najważniejsze – przekonywująco.

Czego dowiesz się w kursie: 

  • Na czym polega styl prezentacji TED i jak go zastosować?
  • Jak skonstruować prezentację aby była przekonująca i efektowna?
  • Jaką strukturę zastosować?
  • Jak dostosować przekaz do publiczności?
  • Jak stworzyć efekt WOW?

Adresatami kursu są: 

  • Managerowie
  • Team leaderzy
  • Ludzie biznesu którzy muszą codziennie komunikować się z innymi w swojej pracy,
  • Osoby które muszą prezentować regularnie
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Elena Pawęta

Trener, wykładowca, organizator TED

Elena Pawęta jest certyfikowanym trenerem komunikacji biznesowej, organizatorem TEDx,  gospodarzem podcastów, wykładowcą akademicki i doktorem nauk ekonomicznych. Specjalizuje się w wystąpieniach publicznych.Jest dyrektorem do spraw edukacji na Europę Środkowo-Wschodnią w Toastmasters International, międzynarodowej organizacji non-profit rozwijającej umiejętności liderskie oraz komunikacyjne.Organizuje konferencje TEDx w Polsce, w tym od 2017 roku jest głównym organizatorem TEDxWarsawWomen. Szkoli najlepszych prelegentów, którzy osiągnęli ponad milion wyświetleń swoich wystąpień. Obecnie wykłada w wiodących szkołach biznesu i współpracuje z menedżerami i dyrektorami generalnymi nad ich prezentacjami biznesowymi. Elena uczy jak  mówićz pewnością siebie i jak wywierać wpływ swoimi prezentacjami biznesowymi na innych. 

Ocena kursu

96 %

23 oceny
20x
1x
2x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Dorota B.

Wspaniały kurs, polecam.


Jolanta Rytel

przydatny


Andrzej G.

ok

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.