Przedsiębiorczość w przedsiębiorstwie

Przez kurs przeprowadzi Cię  Maciej Gawlik i LEANSPIN

Nadaje się do słuchania

Myślisz, że do przedsiębiorczości trzeba mieć predyspozycje i odpowiedni mindset? Nie ma czegoś takiego jak gen przedsiębiorczości. Dlatego w tym kursie chcę nauczyć Cię, jak myśleć przedsiębiorczo oraz innowacyjnie rozwijać produkty i usługi. Pełny opis

249,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:19 godz.

Liczba lekcji

12

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Kurs jest poradnikiem po zwinnej metodzie budowania biznesu praktycznie od wystąpienia samej chęci stworzenia czegoś nowego, po skalowanie firmy. Kurs czerpie z nalepszych wzorców i wiedzy biznesowej (przedsiębiorczej) na świecie. Jest kompilacją wybranych narzędzi, ułożonych w proces działania. Pomaga zbudować swoje nowe miejsce pracy w dotychczasowej organizacji.

Celem kursu jest:

  • Zmienić sposób działania i myślenia ludzi (odejście od systemu nakazowo-rozdzielczego ku większej samodzielności)
  • Dać proces i narzędzia do budowania nowej wartości w organizacjach.
  • Pomóc przetrwać i rozwijać się firmom dzięki bardziej proklienckiemu myśleniu ich pracowników.
  • Pokazać zestaw narzędzi konsultingowych, które wydatnie poprawiają skuteczność działania i są obowiązującym standardem komunikacji na świecie (szczególnie w obrębie zarządzania, startupów, innowacji).
  • Zainspirować do działania w obszarze innowacji i przedsiębiorczości.

Kurs skierowany jest do:

  • przedsiębiorców
  • startupów
  • osób pracujących projektowo
  • osób rozwijających produkt lub usługę wewnątrz firmy
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Maciej Gawlik

Doktor ekonomii, trener biznesu, przedsiębiorca

Doktor ekonomii, trener biznesu, przedsiębiorca w branży IT. Z zamiłowania startupowiec i innowator, posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie analizy danych i procesów biznesowych, przetwarzania informacji oraz wnioskowania biznesowego w dużych i małych organizacjach.

Praktyk lean i skuteczny menadżer projektów, szybko adaptujący najnowsze trendy i rozwiązania. Wyznawca podejścia agile. który doświadczenie pracy dla obszaru operacyjnego dużych organizacji przekłada na praktyczne rozwiązania niezbędne w codziennym życiu biznesowym.

Nie trzeba patrzeć na zjawiska, żeby poznać ich naturę. Wystarczy obserwować ludzi i ich reakcje na nie.


Firma szkoleniowo-doradcza

Jesteśmy LEANSPIN. Pomagamy w harmonijnym rozwoju progresywnych organizacji zorientowanych na projekty, produkty i utalentowanych współpracowników. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem 15 lat na drodze przedsiębiorczości. Rozwijamy umiejętności i kształtujemy postawy poprzez inspirujące Bootcampy, warsztaty i szkolenia realizowane w modelu stacjonarnym, hybrydowym i online. Budujemy strategie rozwoju, planujemy i prowadzimy transformacje firm korzystając z narzędzi Lean, Agile, Teal i Digital Innovation. Stawiamy na umiejętne złożenie kompetencji zarządczych w obszarze Agile, Empowerment, Evidence i Innovation, które pozwala osiągać ponadprzeciętne rezultaty. Wierzymy, że organizacje mogą być skuteczniejsze, a pracujący w nich ludzie – żyć szczęśliwie, budować wartość i zmieniać otaczający nas świat na lepszy. Również w czasach kryzysu.

Ocena kursu

93 %

6 oceny
4x
2x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Przemysław S.

Gdybym obejrzał ten kurs kilka lat wcześniej, z pewnością nie popełniłbym wielu kosztownych błędów na etapie planowania i budowania biznesu. Przemyślane, systematyczne podejście i streszczenie najważniejszych fundamentów dzisiejszego kanonu wiedzy o przedsiębiorczości.

Od czego zacząć drogę przedsiębiorcy? Jak przełożyć pomysł na realizację? Na jakim etapie inwestować w przedsięwzięcie? Jak szukać grupy docelowej i badać hipotezy biznesowe? Polecam każdemu, kto chce ruszyć z nowym biznesem i/lub tchnąć ducha przedsiębiorczości w swój zespół czy organizację!

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.