Przedsiębiorczość w przedsiębiorstwie

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Maciej Gawlik

Czego nauczysz się na kursie

Myślisz, że do przedsiębiorczości trzeba mieć predyspozycje i odpowiedni mindset? Nie ma czegoś takiego jak gen przedsiębiorczości. Dlatego w tym kursie chcę nauczyć Cię, jak myśleć przedsiębiorczo oraz innowacyjnie rozwijać produkty i usługi.

Kurs jest poradnikiem po zwinnej metodzie budowania biznesu praktycznie od wystąpienia samej chęci stworzenia czegoś nowego, po skalowanie firmy. Kurs czerpie z nalepszych wzorców i wiedzy biznesowej (przedsiębiorczej) na świecie. Jest kompilacją wybranych narzędzi, ułożonych w proces działania. Pomaga zbudować swoje nowe miejsce pracy w dotychczasowej organizacji.

Celem kursu jest:

  • Zmienić sposób działania i myślenia ludzi (odejście od systemu nakazowo-rozdzielczego ku większej samodzielności)
  • Dać proces i narzędzia do budowania nowej wartości w organizacjach.
  • Pomóc przetrwać i rozwijać się firmom dzięki bardziej proklienckiemu myśleniu ich pracowników.
  • Pokazać zestaw narzędzi konsultingowych, które wydatnie poprawiają skuteczność działania i są obowiązującym standardem komunikacji na świecie (szczególnie w obrębie zarządzania, startupów, innowacji).
  • Zainspirować do działania w obszarze innowacji i przedsiębiorczości.

Kurs skierowany jest do:

  • przedsiębiorców
  • startupów
  • osób pracujących projektowo
  • osób rozwijających produkt lub usługę wewnątrz firmy

Konspekt kursu

Maciej Gawlik

Maciej Gawlik

Doktor ekonomii, trener biznesu, przedsiębiorca

Doktor ekonomii, trener biznesu, przedsiębiorca w branży IT. Z zamiłowania startupowiec i innowator, posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie analizy danych i procesów biznesowych, dowiedz się więcejprzetwarzania informacji oraz wnioskowania biznesowego w dużych i małych organizacjach. Praktyk lean i skuteczny menadżer projektów, szybko adaptujący najnowsze trendy i rozwiązania. Wyznawca podejścia agile. który doświadczenie pracy dla obszaru operacyjnego dużych organizacji przekłada na praktyczne rozwiązania niezbędne w codziennym życiu biznesowym. Nie trzeba patrzeć na zjawiska, żeby poznać ich naturę. Wystarczy obserwować ludzi i ich reakcje na nie.

Wszystkie kursy trenera Maciej Gawlik

Tego kursu jeszcze nikt nie ocenił


i zostań pierwszą osobą, która go oceni.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 249,00 zł brutto

Liczba lekcji:
12
Całkowity czas trwania filmów:
1:19 godz.
Zakup kursu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp