Przygotuj się do angażującej prezentacji i spotkania online

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Aleksandra Szczepaniak Polski

Czego nauczysz się na kursie

Słabe spotkania? Wyłączone kamerki? Podczas tego kursu dowiesz się, co poprawi twój wizerunek przed kamerą. Zrozumiesz, jak mówić do słuchaczy, do których masz dostęp tylko i wyłącznie wirtualnie.

Ludzie niechętnie dołączają do spotkań online i wysłuchują prezentacji. A jak już dołączą, to robią jednocześnie coś innego, nie słuchają uważnie i wyłączają kamerki. W tym czasie prelegent przechodzi przez kolejne punkty prezentacji, nie wiedząc, co z tego realnie zostanie zapamiętane i wykorzystane. Ci, którzy chcą stworzyć efektywne i angażujące wystąpienia online, powinni nauczyć się przygotowywać do nich odpowiednio, biorąc pod uwagę szereg zasad dotyczących wystąpień przed kamerą.

Krok po kroku dowiesz się, jak przygotować się do wystąpienia online. Nauczysz się utrzymywać uwagę słuchaczy po drugiej stronie ekranu oraz zarządzać nimi w sposób zorganizowany i sprawny.

Podczas kursu dowiesz się:

 • Jak utrzymywać uwagę słuchaczy online.
 • Jak mówić ciekawie i angażująco.
 • Jak unikać zamieszania spowodowanego brakiem bezpośredniego kontaktu ze słuchaczami.
 • Jak przygotować się na problemy techniczne.
 • Jak zarządzać słuchaczami online i ich pytaniami.
 • Jak używać mowy ciała online.
 • Jak przygotować głos dla słuchaczy, którzy tylko Cię słyszą, a nie widzą.

Dla kogo przeznaczony jest kurs:

 • dla każdej osoby pracującej w firmie, w której bierze udział w spotkaniach online jako prelegent lub prowadzący to spotkanie,
 • dla każdego, kto chce słuchać z równym zaciekawieniem zarówno prezentacji online, jak na żywo,
 • dla ludzi, którzy chcą się lepiej prezentować i przekonywać innych do swoich pomysłów,
 • dla ludzi, którzy chcą sprawnie zarządzać wydarzeniami online.

Konspekt kursu

Aleksandra Szczepaniak

Aleksandra Szczepaniak

Trenerka wystąpień publicznych, konferansjerka, lektorka

Aleksandra Szczepaniak - lub inaczej „huragan słów” czy „kobieta reaktor”. To niektóre reakcje jakie można usłyszeć po moim występie na scenie. dowiedz się więcejZajmuję się profesjonalnymi wystąpieniami publicznymi w języku polskim, angielskim i hiszpańskim w swojej firmie WeDo Academy.  Uczę ludzi przemawiać szczerze i autentycznie, gdyż to jest najlepsza droga do podbicia serc słuchaczy. Jako lektorka użyczam głosu firmom przy produkcji filmów promocyjnych, dokumentalnych lub innych produkcji dźwiękowych. Jako konferansjerka prowadziłam wiele dużych konferencji z zakresu psychologii biznesu, logistyki i transportu, czy zarządzania projektami. Jestem zasłużonym członkiem i mówcą Toastmasters International.  W 2019 roku uzyskałam tytuł Mistrza Ewaluacji Mów Inspirujących na 5 krajów europejskich.  Jako szkoleniowiec oferuję kursy z wystąpień publicznych, prezentacji oraz komunikacji biznesowej. Szkolę firmy z tak różnorodnych branż jak meblarstwo, rozwiązania IT, czy doradztwo finansowe. Specjalizuję się w prezentacjach inwestorskich dla startupów i średnich biznesów. Prowadziłam szkolenia dla Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego,  Ministerstwa Środowiska i Klimatu, czy Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy. Prowadzę również regularne zajęcia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu „Public Speaking in English” dla kierunku International Management.

Wszystkie kursy trenera Aleksandra Szczepaniak

Oceny kursu

100 %

3 oceny
3x
0x
0x
0x
0x

Joanna G.

Rewelacja

Odpowiedź trenera:

“Cieszę się Joanno, że Ci się podobał kurs! Jak masz jakieś pytania, pisz śmiało. Tymczasem, życzę Ci udanej rozgrzewki i prezentacji...nie tylko online;) w 2023!“


Paweł Szewczyk

Zdecydowanie polecam dla każdego kto uczestniczy w spotkaniach online! Bardzo dobrze przygotowany materiał merytoryczny, przedstawiony w dynamiczny, żywiołowy sposób. W godzinkę dostajemy świetnie uporządkowaną wiedzę i cenne wskazówki, które warto wykorzystać na najbliższych spotkaniach czy prezentacjach... i nie tylko online :)

Odpowiedź trenera:

“Dzięki Pawle za poświęcony czas na kurs i pozytywną opinię. I oczywiście gratuluję ukończenia kursu. Zachęcam do wypróbowania wskazówek, które najbardziej Ci przypadły do gustu na najbliższym spotkaniu online..i nie tylko;)“

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 249,00 zł brutto

Liczba lekcji:
11
Całkowity czas trwania filmów:
1:09 godz.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp