Przygotuj się do angażującej prezentacji i spotkania online

Przez kurs przeprowadzi Cię  Aleksandra Szczepaniak

Nadaje się do słuchania

Słabe spotkania? Wyłączone kamerki? Podczas tego kursu dowiesz się, co poprawi twój wizerunek przed kamerą. Zrozumiesz, jak mówić do słuchaczy, do których masz dostęp tylko i wyłącznie wirtualnie. Pełny opis

249,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:09 godz.

Liczba lekcji

11

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Ludzie niechętnie dołączają do spotkań online i wysłuchują prezentacji. A jak już dołączą, to robią jednocześnie coś innego, nie słuchają uważnie i wyłączają kamerki. W tym czasie prelegent przechodzi przez kolejne punkty prezentacji, nie wiedząc, co z tego realnie zostanie zapamiętane i wykorzystane. Ci, którzy chcą stworzyć efektywne i angażujące wystąpienia online, powinni nauczyć się przygotowywać do nich odpowiednio, biorąc pod uwagę szereg zasad dotyczących wystąpień przed kamerą.

Krok po kroku dowiesz się, jak przygotować się do wystąpienia online. Nauczysz się utrzymywać uwagę słuchaczy po drugiej stronie ekranu oraz zarządzać nimi w sposób zorganizowany i sprawny.

Podczas kursu dowiesz się:

 • Jak utrzymywać uwagę słuchaczy online.
 • Jak mówić ciekawie i angażująco.
 • Jak unikać zamieszania spowodowanego brakiem bezpośredniego kontaktu ze słuchaczami.
 • Jak przygotować się na problemy techniczne.
 • Jak zarządzać słuchaczami online i ich pytaniami.
 • Jak używać mowy ciała online.
 • Jak przygotować głos dla słuchaczy, którzy tylko Cię słyszą, a nie widzą.

Dla kogo przeznaczony jest kurs:

 • dla każdej osoby pracującej w firmie, w której bierze udział w spotkaniach online jako prelegent lub prowadzący to spotkanie,
 • dla każdego, kto chce słuchać z równym zaciekawieniem zarówno prezentacji online, jak na żywo,
 • dla ludzi, którzy chcą się lepiej prezentować i przekonywać innych do swoich pomysłów,
 • dla ludzi, którzy chcą sprawnie zarządzać wydarzeniami online.
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Aleksandra Szczepaniak

Trenerka wystąpień publicznych, konferansjerka, lektorka

Aleksandra Szczepaniak - lub inaczej „huragan słów” czy „kobieta reaktor”. To niektóre reakcje jakie można usłyszeć po moim występie na scenie. Zajmuję się profesjonalnymi wystąpieniami publicznymi w języku polskim, angielskim i hiszpańskim w swojej firmie WeDo Academy.  Uczę ludzi przemawiać szczerze i autentycznie, gdyż to jest najlepsza droga do podbicia serc słuchaczy.

Jako lektorka użyczam głosu firmom przy produkcji filmów promocyjnych, dokumentalnych lub innych produkcji dźwiękowych. Jako konferansjerka prowadziłam wiele dużych konferencji z zakresu psychologii biznesu, logistyki i transportu, czy zarządzania projektami. Jestem zasłużonym członkiem i mówcą Toastmasters International.  W 2019 roku uzyskałam tytuł Mistrza Ewaluacji Mów Inspirujących na 5 krajów europejskich. 

Jako szkoleniowiec oferuję kursy z wystąpień publicznych, prezentacji oraz komunikacji biznesowej. Szkolę firmy z tak różnorodnych branż jak meblarstwo, rozwiązania IT, czy doradztwo finansowe. Specjalizuję się w prezentacjach inwestorskich dla startupów i średnich biznesów. Prowadziłam szkolenia dla Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego,  Ministerstwa Środowiska i Klimatu, czy Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy. Prowadzę również regularne zajęcia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu „Public Speaking in English” dla kierunku International Management.

Ocena kursu

98 %

23 oceny
22x
0x
1x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Michal P.

Komplet informacji i dobre szkolenie, w skondensowanej formie z podstaw dotyczących prowadzenia spotkań online. Znaczna część wydaje się oczywista, jednak uczestnicząc w licznych spotkaniach online/webinarach widać jak wiele pracy jeszcze przed prowadzącymi ;). Polecam

Odpowiedź trenera:

“Dziękuję Michale. Rzeczywiście najczęściej gubimy się lub po prostu zapominamy o podstawach. A tak naprawdę dobrze wypracowane podwaliny dają efekt długoterminowy.“


Jolanta Rytel

bardzo pomocny

Odpowiedź trenera:

“Cieszę się:)“


Andrzej G.

pozytywna

Odpowiedź trenera:

“Dziękuję!“

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.