Rozmowa coachingowa

Przez kurs przeprowadzi Cię  Rafał Szewczak

Nadaje się do słuchania

Coaching, jako metoda wspierania w rozwoju, stał się nieodłącznym elementem efektywnego zarządzania zespołem. W trakcie tego kursu, uczestnicy będą prowadzeni krok po kroku przez strukturę sesji coachingowych, odkrywając kluczowe narzędzia i techniki. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

58 min.

Liczba lekcji

9

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Zapraszamy na praktyczny kurs prowadzenia rozmów w stylu coachingowym, dedykowany skutecznym liderom oraz wszystkim, którzy pragną wspierać innych w ich rozwoju zawodowym i osobistym.

Coaching, jako metoda wspierania w rozwoju, stał się nieodłącznym elementem efektywnego zarządzania zespołem. W trakcie tego kursu, uczestnicy będą prowadzeni krok po kroku przez strukturę sesji coachingowych, odkrywając kluczowe narzędzia i techniki niezbędne do skutecznej interakcji z członkami zespołu.

Podczas praktycznych lekcji, uczestnicy będą mieli okazję obserwować  symulacje rozmów coachingowych. Celem jest przybliżenie przykładowych scenariuszy rozmów i prezentacja różnorodnych strategii, które mogą być zastosowane w praktyce codziennej pracy lidera.

Tematyka kursu obejmuje także niezbędne warunki, które muszą być spełnione, aby coaching w wykonaniu lidera był skuteczny. Odkryj, jak stworzyć sprzyjające środowisko do rozwoju i jak budować zaufanie oraz otwartą komunikację z członkami zespołu.

Podczas kursu poznasz: 

  • Podstawowe zasady i techniki prowadzenia rozmów coachingowych.
  • Sposób na tworzenia motywującego i wspierającego środowiska pracy.
  • Metody budowania zaufania oraz efektywnej komunikacji z zespołem.
  • Sposoby na rozwijania umiejętności wspierania innych w osiąganiu ich celów zawodowych i osobistych.

Dla kogo jest ten kurs:

  • Liderów i menedżerów pragnących doskonalić umiejętności wspierania rozwoju swojego zespołu.
  • Osób odpowiedzialnych za HR w organizacjach.
  • Wszystkich zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji w obszarze coachingowego podejścia do zarządzania.

Dołącz do naszego kursu i zgłęb swoje umiejętności prowadzenia inspirujących rozmów coachingowych, które przyczynią się do rozwoju i sukcesu Twojego zespołu!

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Rafał Szewczak

Psycholog, coach, trener biznesu, autor

Rafał Szewczak jest psychologiem, coachem i trenerem biznesu, Napisał książki o coachingu grupowym i zespołowym. Jest też współwłaścicielem  Pracowni Coachingu NOVO, gdzie prowadzi Studium Zawodowe Coacha Biznesu i Szkołę Trenerów Online. Jako superwizor i mentor przygotowuje do międzynarodowych akredytacji w ramach International Coach Federation. Od ponad 20 lat wspiera zespoły w kryzysie. Realizował projekty coachingowe i szkoleniowe dla największych firm w Polsce. Prowadzi indywidualną praktykę jako coach-mentor przedsiębiorczości i coach relacji.

Prywatnie miłośnik kawy, książek i łączenia pracy z podróżowaniem.

Ocena kursu

100 %

1 oceny
1x
0x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


i zostań pierwszą osobą, która doda opinię o kursie.
Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.