Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku

Przez kurs przeprowadzi Cię Biuro tłumaczeń Skrivanek English

Czego nauczysz się na kursie

„A rozmowa kwalifikacyjna będzie po angielsku”. Zdanie, które przeraża cztery piąte Polaków. Ale Ty nie musisz się niczego obawiać! Po naszym kursie wszystkie problemy z językiem będziesz mieć z głowy.

Wiedza w zakresie

Czy należysz do kategorii osób, które mogą się pochwalić  wyłącznie bierną znajomością angielskiego? Znasz podstawy ze szkoły, ale na co dzień raczej nie posługujesz się językiem angielskim? Jakoś dogadasz się przy piwie, ale boisz się poważnej rozmowy o pracę? Nie pozostawiaj niczego przypadkowi i przygotuj sobie zwroty i wyrażenia, dzięki którym zrobisz dobre wrażenie. Przygotuj się i pokaż od najlepszej strony!

Nauczymy Cię zwrotów, którymi zabłyśniesz podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Kurs przeznaczony jest nie tylko dla kandydatów do pracy, ale również dla specjalistów HR, którzy chcą nauczyć się, jak na profesjonalnym poziomie prowadzić rozmowę kwalifikacyjną w języku angielskim. Chcesz poczuć się pewniej? Weź udział w naszym kursie!!

Dla kogo jest ten kurs?

  • Dla wszystkich, którzy chcą odnieść sukces w rozmowie kwalifikacyjnej w języku angielskim
  • Dla wszystkich, którzy chcą zainteresować pracodawcę
  • Dla specjalistów HR, którzy chcą występować w języku angielskim profesjonalnie i z pewnością siebie

Na kursie nauczysz się:

  • Opisać swoje wykształcenie i doświadczenia zawodowe
  • Sprzedać swoje mocne strony
  • Odpowiednio odpowiedzieć na trudne pytania
  • Sprawdzić profil kandydata
  • Zaoferować stanowisko pracy
  • Jak uzgodnić warunki wynagrodzenia

Konspekt kursu

Biuro tłumaczeń Skrivanek

Biuro tłumaczeń Skrivanek

Firma tłumaczeniowa i szkoła językowa Skrivanek sp. z o.o.

Skrivanek sp. z o.o. jest jednym z globalnych dostawców usług językowych. Grupa Skrivanek posiada sieć ponad 45 biur w 15 krajach. dowiedz się więcejWysoką jakość usług spółki Skrivanek gwarantuje międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2008 i EN 15038:2006, a do najważniejszych klientów należą światowe instytucje, takie jak ONZ, UE, Europejski Bank Inwestycyjny i Bank Światowy

Wszystkie kursy trenera Biuro tłumaczeń Skrivanek

Tego kursu jeszcze nikt nie ocenił


i zostań pierwszą osobą, która go oceni.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 49,00 zł brutto

Liczba lekcji:
8
Całkowity czas trwania filmów:
16 min.
Zakup kursu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp