Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku

Przez kurs przeprowadzi Cię  Biuro tłumaczeń Skrivanek

„A rozmowa kwalifikacyjna będzie po angielsku”. Zdanie, które przeraża cztery piąte Polaków. Ale Ty nie musisz się niczego obawiać! Po naszym kursie wszystkie problemy z językiem będziesz mieć z głowy. Pełny opis

49,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

16 min.

Liczba lekcji

8

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Czy należysz do kategorii osób, które mogą się pochwalić  wyłącznie bierną znajomością angielskiego? Znasz podstawy ze szkoły, ale na co dzień raczej nie posługujesz się językiem angielskim? Jakoś dogadasz się przy piwie, ale boisz się poważnej rozmowy o pracę? Nie pozostawiaj niczego przypadkowi i przygotuj sobie zwroty i wyrażenia, dzięki którym zrobisz dobre wrażenie. Przygotuj się i pokaż od najlepszej strony!

Nauczymy Cię zwrotów, którymi zabłyśniesz podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Kurs przeznaczony jest nie tylko dla kandydatów do pracy, ale również dla specjalistów HR, którzy chcą nauczyć się, jak na profesjonalnym poziomie prowadzić rozmowę kwalifikacyjną w języku angielskim. Chcesz poczuć się pewniej? Weź udział w naszym kursie!!

Dla kogo jest ten kurs?

  • Dla wszystkich, którzy chcą odnieść sukces w rozmowie kwalifikacyjnej w języku angielskim
  • Dla wszystkich, którzy chcą zainteresować pracodawcę
  • Dla specjalistów HR, którzy chcą występować w języku angielskim profesjonalnie i z pewnością siebie

Na kursie nauczysz się:

  • Opisać swoje wykształcenie i doświadczenia zawodowe
  • Sprzedać swoje mocne strony
  • Odpowiednio odpowiedzieć na trudne pytania
  • Sprawdzić profil kandydata
  • Zaoferować stanowisko pracy
  • Jak uzgodnić warunki wynagrodzenia
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Biuro tłumaczeń Skrivanek

Firma tłumaczeniowa i szkoła językowa Skrivanek sp. z o.o.

Skrivanek sp. z o.o. jest jednym z globalnych dostawców usług językowych. Grupa Skrivanek posiada sieć ponad 45 biur w 15 krajach. Wysoką jakość usług spółki Skrivanek gwarantuje międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2008 i EN 15038:2006, a do najważniejszych klientów należą światowe instytucje, takie jak ONZ, UE, Europejski Bank Inwestycyjny i Bank Światowy

Ocena kursu

96 %

5 oceny
4x
1x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


i zostań pierwszą osobą, która doda opinię o kursie.
Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.