Siła mentoringu

Przez kurs przeprowadzi Cię  Piotr Czekierda

Nadaje się do słuchania

Mentoring jest uznawany za jedną z najefektywniejszych metod nauki oraz dróg rozwoju, także w środowisku biznesowym. Czy wiesz, w czym tkwi siła mentoringu? Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

46 min.

Liczba lekcji

10

Oceny
Dodaj do planu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Niezależnie od rodzaju firmy tym, co będzie decydować o jej sukcesie bądź porażce, są ludzie – od kierowników do szeregowych pracowników. Czy wiesz, że to właśnie programy mentoringowe mogą rozwinąć potencjał pracownika i przygotować go na nadchodzące wyzwania? Pomogą w utrzymaniu wiedzy specjalistycznej w firmie, co zapewni jej przewagę konkurencyjną na rynku? Mentorami są osoby, które posiadają wiedzę, doświadczenie, osoby cieszące się prestiżem i zainteresowane wspieraniem mniej doświadczonych osób. 

Mentoring jest wyjątkową metodą, która pozwala poprzez głęboki rozwój osobisty wzmocnić fundamenty działania organizacji.

Z tego kursu dowiesz się:

 • Jak wdrożyć program mentoringu w swojej organizacji.
 • Jakie są cele i założenia mentoringu.
 • Czym mentoring różni się od innych form wsparcia.
 • Jakie są rodzaje mentoringu.
 • Jakie są korzyści z mentoringu.
 • Przykłady narzędzi stosowanych przez mentora.

Kurs jest skierowany do:

 • kadry zarządzającej,
 • pracowników działu HR,
 • pracowników administracji publicznej,
 • uczelni wyższych,
 • właścicieli firm.
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Piotr Czekierda

Mentor, Tutor

Piotr Czekierda jest współzałożycielem Collegium Wratislaviense oraz Two Wings Institute. Z nominacji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego zasiadał w V kadencji Rady Kuratorów Zakładu Narodowego im. Ossolińskich,  w latach 2014 – 2018 był członkiem Rady Partycypacyjnej przy Prezydencie Wrocławia. Jako pracownik Domu Spotkań im. Angelusa Silesiusa został w 2003 roku współlaureatem Nagrody Głównej Pro Publico Bono dla Najlepszej Lokalnej Inicjatywy Edukacyjnej. Poza działalnością edukacyjną i społeczną Piotr Czekierda zajmuje się innowacyjnym biznesem.  W latach 2016 – 2018 realizował program współpracy ze startupami technologicznymi w Grupie KGHM. Pełnił także rolę mentora w MIT Enterprise Forum Poland – programie akceleracyjnym wspierającym najlepsze polskie startupy w globalnym rozwoju, był nominowany w plebiscycie Gazety Wrocławskiej Polska The Times na Skutecznego Menedżera 2015 roku.

Ocena kursu

91 %

39 oceny
27x
8x
3x
1x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Sebastian Waszkiewicz

Ciekawe :)


Michał Makowski

Fajnie, że trener na końcu lekcji nie mówił o tym co jest w kolejnej lekcji by zaraz w kolejnej na początku powiedzieć to samo :) miło się słuchało


Damian Banaczek

obowiązkowa pozycja dla kandydata na mentora.

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.