Siła mentoringu

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Piotr Czekierda Polski

Czego nauczysz się na kursie

Mentoring jest uznawany za jedną z najefektywniejszych metod nauki oraz dróg rozwoju, także w środowisku biznesowym. Czy wiesz, w czym tkwi siła mentoringu?

Niezależnie od rodzaju firmy tym, co będzie decydować o jej sukcesie bądź porażce, są ludzie – od kierowników do szeregowych pracowników. Czy wiesz, że to właśnie programy mentoringowe mogą rozwinąć potencjał pracownika i przygotować go na nadchodzące wyzwania? Pomogą w utrzymaniu wiedzy specjalistycznej w firmie, co zapewni jej przewagę konkurencyjną na rynku? Mentorami są osoby, które posiadają wiedzę, doświadczenie, osoby cieszące się prestiżem i zainteresowane wspieraniem mniej doświadczonych osób. 

Mentoring jest wyjątkową metodą, która pozwala poprzez głęboki rozwój osobisty wzmocnić fundamenty działania organizacji.

Z tego kursu dowiesz się:

 • Jak wdrożyć program mentoringu w swojej organizacji.
 • Jakie są cele i założenia mentoringu.
 • Czym mentoring różni się od innych form wsparcia.
 • Jakie są rodzaje mentoringu.
 • Jakie są korzyści z mentoringu.
 • Przykłady narzędzi stosowanych przez mentora.

Kurs jest skierowany do:

 • kadry zarządzającej,
 • pracowników działu HR,
 • pracowników administracji publicznej,
 • uczelni wyższych,
 • właścicieli firm.

Konspekt kursu

Piotr Czekierda

Piotr Czekierda

Mentor, Tutor

Piotr Czekierda jest współzałożycielem Collegium Wratislaviense oraz Two Wings Institute. Z nominacji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego zasiadał w V kadencji Rady dowiedz się więcejKuratorów Zakładu Narodowego im. Ossolińskich,  w latach 2014 – 2018 był członkiem Rady Partycypacyjnej przy Prezydencie Wrocławia. Jako pracownik Domu Spotkań im. Angelusa Silesiusa został w 2003 roku współlaureatem Nagrody Głównej Pro Publico Bono dla Najlepszej Lokalnej Inicjatywy Edukacyjnej. Poza działalnością edukacyjną i społeczną Piotr Czekierda zajmuje się innowacyjnym biznesem.  W latach 2016 – 2018 realizował program współpracy ze startupami technologicznymi w Grupie KGHM. Pełnił także rolę mentora w MIT Enterprise Forum Poland – programie akceleracyjnym wspierającym najlepsze polskie startupy w globalnym rozwoju, był nominowany w plebiscycie Gazety Wrocławskiej Polska The Times na Skutecznego Menedżera 2015 roku.

Wszystkie kursy trenera Piotr Czekierda

Oceny kursu

95 %

11 oceny
8x
3x
0x
0x
0x

Jacek O.

Bardzo dobry kurs i bardzo dobry trener


Maciej P.

Bardzo interesujące informacje nie tylko dla osób, które chcą zostać mentorami.


Renata M.

Trener na "6"

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 149,00 zł brutto

Liczba lekcji:
10
Całkowity czas trwania filmów:
46 min.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp