Skuteczna i motywująca informacja zwrotna

Przez kurs przeprowadzi Cię  Damian Dec i Active Strategy

Nadaje się do słuchania

Czy udzielasz w pracy feedbacku? Wiesz, jak robić to motywująco i skutecznie? Według badań pracownicy, którzy codziennie otrzymują feedback od menedżera, są trzy razy bardziej zaangażowani niż pracownicy, którzy otrzymują go raz w roku lub rzadziej. Pełny opis

249,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:11 godz.

Liczba lekcji

14

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Informacja zwrotna jest jednym z podstawowych narzędzi w pracy. Mogą się nią posługiwać zarówno zarządzający zespołami, jak i osoby wchodzące w ich skład. Często od jakości i częstotliwości udzielanych informacji zwrotnych zależy postęp w wykonywanych zadaniach, rosnące zaangażowanie i motywacja.

W trakcie kursu kładę nacisk na praktyczne aspekty przyjmowania i udzielania informacji zwrotnych. Pokazuję najczęstsze błędy, jakich należy unikać. Zwracam uwagę na korzyści, jakie możesz osiągnąć dzięki rozwinięciu swoich umiejętności w tym zakresie. W trakcie kursu poznasz zasady przygotowania się do sesji informacji zwrotnej zarówno w ujęciu indywidualnym, jak i zespołowym. Kurs zawiera szereg praktycznych wskazówek oraz ćwiczeń, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności.

Kurs skierowany jest do:

  • Osób chcących rozwinąć swoje umiejętności w zakresie przyjmowania i udzielania informacji zwrotnych.
  • Osób pracujących na różnych stanowiskach, a zwłaszcza tych, które często udzielają lub przyjmują informacje zwrotne.

Jeżeli chcesz wydobyć od osób, z którymi współpracujesz, to co najlepsze, i zależy Ci na rozwoju swoim oraz Twojego zespołu, ten kurs jest dla Ciebie.

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Damian Dec

Trener Active Strategy, coach, facylitator

Pracowałem z: Allegro, Bee Talents, Bosch-Rexroth, Dr BREW, Magna International, Mediabrands, OLX Group, Senetic, Swiss Krono, Toyota, UPS, Volkswagen, ZF/TRW. Od 2005 r. prowadzę szkolenia i treningi dla biznesu, organizacji pozarządowych i administracji publicznej. Specjalizuję się w budowaniu i zarządzaniu zespołami, zarządzaniu różnorodnością międzypokoleniową, prowadzeniu trudnych rozmów, przyjmowaniu i udzielaniu informacji zwrotnej oraz budowaniu motywacji i zaangażowaniu pracowników. W swoich szkoleniach opieram się o wyniki badań naukowych, tworząc okazję do ich wykorzystania w codziennej pracy zawodowej. Nieustannie doskonalę swój warsztat zawodowy. Obecnie jestem na ścieżce nauczycielskiej mindfulness.


Active Strategy

Firma doradczo-szkoleniowa

Active Strategy to firma doradczo-szkoleniowa, która powstała w 2012r. we Wrocławiu. Naszą misją jest zwiększanie satysfakcji z pracy. Robimy to przez rozwój pracowników, menedżerów i całych organizacji.

Wspieramy organizacje w planowaniu ścieżek rozwoju wewnątrz firmy, doskonaleniu menedżerów i liderów, prowadzeniu inspirujących programów szkoleniowych. Doradzamy wszystkim, którzy stoją przed wyzwaniami w pracy, chcą pogłębiać swoje kompetencje i umiejętności, zachować równowagę w życiu, być efektywnym i spełnionym.

Ocena kursu

91 %

64 oceny
41x
19x
2x
1x
1x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Radosław Bobowski

Z mojej perspektywy trochę zbyt intensywna gestykulacja prowadzącego


Piotr P.

bardzo przydatne.


Mariusz N.

konstruktywny

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.