Skuteczna i motywująca informacja zwrotna

również w wersji audio również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Active Strategy i Damian Dec

Cena: 249,00 zł brutto

Liczba lekcji:
14
Całkowity czas trwania filmów:
1:11 godz.
Zakup kursu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp

Czego nauczysz się na kursie

Czy udzielasz w pracy feedbacku? Wiesz, jak robić to motywująco i skutecznie? Według badań pracownicy, którzy codziennie otrzymują feedback od menedżera, są trzy razy bardziej zaangażowani niż pracownicy, którzy otrzymują go raz w roku lub rzadziej.

Informacja zwrotna jest jednym z podstawowych narzędzi w pracy. Mogą się nią posługiwać zarówno zarządzający zespołami, jak i osoby wchodzące w ich skład. Często od jakości i częstotliwości udzielanych informacji zwrotnych zależy postęp w wykonywanych zadaniach, rosnące zaangażowanie i motywacja.

W trakcie kursu kładę nacisk na praktyczne aspekty przyjmowania i udzielania informacji zwrotnych. Pokazuję najczęstsze błędy, jakich należy unikać. Zwracam uwagę na korzyści, jakie możesz osiągnąć dzięki rozwinięciu swoich umiejętności w tym zakresie. W trakcie kursu poznasz zasady przygotowania się do sesji informacji zwrotnej zarówno w ujęciu indywidualnym, jak i zespołowym. Kurs zawiera szereg praktycznych wskazówek oraz ćwiczeń, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności.

Kurs skierowany jest do:

  • Osób chcących rozwinąć swoje umiejętności w zakresie przyjmowania i udzielania informacji zwrotnych.
  • Osób pracujących na różnych stanowiskach, a zwłaszcza tych, które często udzielają lub przyjmują informacje zwrotne.

Jeżeli chcesz wydobyć od osób, z którymi współpracujesz, to co najlepsze, i zależy Ci na rozwoju swoim oraz Twojego zespołu, ten kurs jest dla Ciebie.

Konspekt kursu

Active Strategy

Active Strategy

Firma doradczo-szkoleniowa

Active Strategy to firma doradczo-szkoleniowa, która powstała w 2012r. we Wrocławiu. Naszą misją jest zwiększanie satysfakcji z pracy. Robimy to przez rozwój pracowników, dowiedz się więcejmenedżerów i całych organizacji. Wspieramy organizacje w planowaniu ścieżek rozwoju wewnątrz firmy, doskonaleniu menedżerów i liderów, prowadzeniu inspirujących programów szkoleniowych. Doradzamy wszystkim, którzy stoją przed wyzwaniami w pracy, chcą pogłębiać swoje kompetencje i umiejętności, zachować równowagę w życiu, być efektywnym i spełnionym.

Wszystkie kursy trenera Active Strategy
Damian Dec

Damian Dec

Trener Active Strategy, coach, facylitator

Od 2005 r. prowadzę szkolenia i treningi. Jestem autorem i realizatorem licznych projektów rozwojowych głównie w obszarze rozwoju osobistego i komunikacji interpersonalnej. Na co dowiedz się więcejdzień pracuję na rzecz biznesu, organizacji pozarządowych i administracji publicznej. Specjalizuję się w tematach związanych z budowaniem  i zarządzaniem zespołami, zarządzaniem różnorodnością międzypokoleniową, prowadzeniem trudnych rozmów, przyjmowaniem i udzielaniem informacji zwrotnej oraz budowaniem motywacji i zaangażowania pracowników. W swoich szkoleniach opieram się o wyniki badań naukowych, tworząc okazję do ich wykorzystania w codziennej pracy zawodowej. Podczas spotkań z grupami i klientami indywidualnymi radością dzielę się swoją wiedzą i umiejętnościami. Nieustannie doskonalę swój warsztat zawodowy. Obecnie jestem na ścieżce nauczycielskiej mindfulness. Pracowałem m.in. z: Allegro, Bee Talents, Bosch-Rexroth, Arena TAX, Dr BREW, Impel Business Solutions, Magna International, Mediabrands, OLX Group, Roche, Senetic, STS Group, Swiss Krono, Toyota Manufacturing Poland, UPS, Volkswagen Poznań, ZF/TRW.

Wszystkie kursy trenera Damian Dec

Oceny kursu

100 %

3 oceny
3x
0x
0x
0x
0x

Jakub K.

Świetny kurs. Od podstaw do konkretów, a kanapka idzie do kosza... 🙂

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.