Skuteczny onboarding

Przez kurs przeprowadzi Cię  Katarzyna Jarosz

Nadaje się do słuchania

W tym kursie dowiesz się jak dobrze przeprowadzony onboarding może zaoszczędzić czas i pieniądze oraz pomóc w budowaniu pozytywnego wizeruneku pracodawcy. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

56 min.

Liczba lekcji

12

Oceny
Dodaj do planu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Rozpoczęcie nowej pracy to zazwyczaj bardzo stresujące doświadczenie. Nie tylko perspektywa nowych zadań, ale także nieznajomość kultury firmy mogą wpływać na poziom obaw przed okresem próbnym. Aby wdrożenie nowego pracownika przebiegało sprawnie, firmy często decydują się na onboarding. Zintegrowanie nowego pracownika z kulturą firmy, z zespołem i celami biznesowymi to niezwykle istotny proces w każdej organizacji. Dobrze przeprowadzony onboarding może zaoszczędzić czas i pieniądze oraz budować Employer Branding pracodawcy. 

W tym kursie dowiesz się:

  • Jak zaplanować proces wdrożenia według metodologii 4C
  • Czym jest onboarding i po co jest nam potrzebny
  • Kiedy się zaczyna?
  • Jak zadbać o pracownika w pierwszym dniu jego pracy
  • Kto powinien w nim brać udział i dlaczego?
  • Jak możemy zwiększyć jego skuteczność i atrakcyjność?
  • Jak go podsumować i ewaluować?

Do kogo skierowany jest kurs:

  • Do pracowników działów HR
  • Do menedżerów
  • Do właścicieli firm
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Katarzyna Jarosz

Trener, coach, HRBP

Katarzyna jest trenerem biznesu, coachem zespołowym i grupowym, ekspertem ds. HR. Doświadczenie zdobywała, pracując w polskich i międzynarodowych przedsiębiorstwach. Dużym atutem jest wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działań rozwojowych dla managerów i specjalistów. Przez 15 lat w wewnętrznym HR, a następnie jako Trener Wewnętrzny i L&D Expert w korporacji z branży HR. Specjalizuje się w obszarach związanych z rozwojem kompetencji managerskich, rekrutacji i selekcji, kompetencji komunikacyjnych oraz w prowadzeniu coachingów zespołowych i grupowych. Prowadzi sesje AC/DC oraz programy outplacementowe. Jest akredytowana w narzędziu psychometrycznym Facet5, dzięki któremu wspiera swoich klientów na stanowiskach związanych z zarządzaniem zespołem. Pracuje z zespołami nad osiąganiem sukcesów w biznesie i zwiększaniem ich efektywności.

Ocena kursu

94 %

86 oceny
69x
10x
7x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Łukasz C.

Super.


Renata S.

Ciekawy kurs. Bardziej wstęp do tematyki związanej z oboardingiem. Polecam dla osób, które zaczynają przygodę w dziale HR.


Agnieszka D.

Super

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.