Skuteczny onboarding

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Katarzyna Jarosz Polski

Czego nauczysz się na kursie

W tym kursie dowiesz się jak dobrze przeprowadzony onboarding może zaoszczędzić czas i pieniądze oraz pomóc w budowaniu pozytywnego wizeruneku pracodawcy.

Wiedza w zakresie

Rozpoczęcie nowej pracy to zazwyczaj bardzo stresujące doświadczenie. Nie tylko perspektywa nowych zadań, ale także nieznajomość kultury firmy mogą wpływać na poziom obaw przed okresem próbnym. Aby wdrożenie nowego pracownika przebiegało sprawnie, firmy często decydują się na onboarding. Zintegrowanie nowego pracownika z kulturą firmy, z zespołem i celami biznesowymi to niezwykle istotny proces w każdej organizacji. Dobrze przeprowadzony onboarding może zaoszczędzić czas i pieniądze oraz budować Employer Branding pracodawcy. 

W tym kursie dowiesz się:

  • Jak zaplanować proces wdrożenia według metodologii 4C
  • Czym jest onboarding i po co jest nam potrzebny
  • Kiedy się zaczyna?
  • Jak zadbać o pracownika w pierwszym dniu jego pracy
  • Kto powinien w nim brać udział i dlaczego?
  • Jak możemy zwiększyć jego skuteczność i atrakcyjność?
  • Jak go podsumować i ewaluować?

Do kogo skierowany jest kurs:

  • Do pracowników działów HR
  • Do menedżerów
  • Do właścicieli firm

Konspekt kursu

Katarzyna Jarosz

Katarzyna Jarosz

Trener, coach, HRBP

Katarzyna jest trenerem biznesu, coachem zespołowym i grupowym, ekspertem ds. HR. Doświadczenie zdobywała, pracując w polskich i międzynarodowych przedsiębiorstwach. Dużym atutem jest dowiedz się więcejwieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działań rozwojowych dla managerów i specjalistów. Przez 15 lat w wewnętrznym HR, a następnie jako Trener Wewnętrzny i L&D Expert w korporacji z branży HR. Specjalizuje się w obszarach związanych z rozwojem kompetencji managerskich, rekrutacji i selekcji, kompetencji komunikacyjnych oraz w prowadzeniu coachingów zespołowych i grupowych. Prowadzi sesje AC/DC oraz programy outplacementowe. Jest akredytowana w narzędziu psychometrycznym Facet5, dzięki któremu wspiera swoich klientów na stanowiskach związanych z zarządzaniem zespołem. Pracuje z zespołami nad osiąganiem sukcesów w biznesie i zwiększaniem ich efektywności.

Wszystkie kursy trenera Katarzyna Jarosz

Oceny kursu

96 %

9 oceny
8x
0x
1x
0x
0x

Adam M.

Kurs wyróżnia się sprawnością prowadzenia od początku do końca; w przystępny sposób wyjaśnia, czym jest onboarding, kto jakie role w nim pełni i gdzie łatwo popełnić błąd.


Katarzyna Horzela

Bardzo mi się podobał. Zaczynając od samej prezentacji, dykcji i sposobu prowadzenia szkolenia- zrozumiały język, prawdziwe, życiowe przykłady, przystępny sposób udzielania rad. Wizualnie ciekawe - najważniejsze rzeczy są napisane, filmiki i zdjęcia ożywiają szkolenie, krótki czas lekcji sprawia, że łatwo sobie to przyswoić


Joanna Doroszuk

Świetnie zebrane informacje, uzmysławiają rangę procesu.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 149,00 zł brutto

Liczba lekcji:
12
Całkowity czas trwania filmów:
56 min.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp