Skuteczny program talentowy

Przez kurs przeprowadzi Cię  Katarzyna Jarosz

Nadaje się do słuchania

Ten kurs pomoże Ci tworzyć skuteczne strategie rozwoju pracowników i zwiększyć zaangażowanie w Twojej firmie. Zyskaj niezbędne narzędzia i wiedzę do stworzenia skutecznego programu talentowego. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

48 min.

Liczba lekcji

11

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

W tym kursie otrzymasz wiedzę i wskazówki, jak stworzyć i wdrożyć skuteczny program rozwoju talentów, który nie tylko przyciągnie najlepszych pracowników, ale także pomoże Ci odkryć i rozwijać potencjał już obecnych w Twojej firmie. W dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesu, zdolność do utrzymania i kształcenia pracowników z wysokim potencjałem staje się kluczowa.

Podczas tego kursu:

  • Krok po kroku nauczysz się, jak tworzyć i wdrażać program rozwoju talentów.
  • Dowiesz się, jak identyfikować pracowników z wysokim potencjałem i rozwijać ich umiejętności.
  • Zrozumiesz, jak efektywnie komunikować takie inicjatywy wewnątrz firmy.
  • Nauczysz się tworzyć indywidualne plany rozwoju i spersonalizowane ścieżki dla Twoich pracowników.
  • Poznasz strategie zakończenia programu i jednoczesnego jego kontynuowania.

Kurs jest dostosowany zarówno do doświadczonych liderów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zarządzaniem zasobami ludzkimi. 

 

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Katarzyna Jarosz

Trener, coach, HRBP

Katarzyna jest trenerem biznesu, coachem zespołowym i grupowym, ekspertem ds. HR. Doświadczenie zdobywała, pracując w polskich i międzynarodowych przedsiębiorstwach. Dużym atutem jest wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działań rozwojowych dla managerów i specjalistów. Przez 15 lat w wewnętrznym HR, a następnie jako Trener Wewnętrzny i L&D Expert w korporacji z branży HR. Specjalizuje się w obszarach związanych z rozwojem kompetencji managerskich, rekrutacji i selekcji, kompetencji komunikacyjnych oraz w prowadzeniu coachingów zespołowych i grupowych. Prowadzi sesje AC/DC oraz programy outplacementowe. Jest akredytowana w narzędziu psychometrycznym Facet5, dzięki któremu wspiera swoich klientów na stanowiskach związanych z zarządzaniem zespołem. Pracuje z zespołami nad osiąganiem sukcesów w biznesie i zwiększaniem ich efektywności.

Ocena kursu

95 %

11 oceny
9x
1x
1x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Katarzyna Horzela

jak zawsze rewelacyjny kurs Katarzyny, świetnie, merytorycznie i konkretnie przekazanie wiedzy


Anna I.

Trener jak zawsze w 100% profesjonalny.
Bardzo dobrze przekazana wiedza, wszystko jasno i klarowanie przedstawione i wytłumaczone. Bardzo pomocny materiał dla wszystkich zainteresowanych wdrożeniem w swojej organizacji programu talentowego.


Agnieszka J.

Bardzo pomocny kurs, wykorzystałam od razu wszystkie informacje, które zdobyłam w tym kursie.

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.