Spotkania po angielsku

Przez kurs przeprowadzi Cię Biuro tłumaczeń Skrivanek English

Czego nauczysz się na kursie

Nawet w języku angielskim bądź pewny/a siebie na spotkaniach firmowych, naradach, rozmowach z przełożonymi/podwładnymi oraz na nieformalnych spotkaniach.

Wiedza w zakresie

Czy w Twojej firmie językiem komunikacji jest język angielski? Bierzesz udział w naradach, oficjalnych i nieoficjalnych spotkaniach firmowych, w rozmowach z partnerami biznesowymi? Chcesz wiedzieć, jak witać uczestników, prowadzić dyskusję, ustalać priorytety i przydzielać zadania? W takim razie ten kurs jest dla Ciebie.

Mamy dla Ciebie odpowiednie i funkcjonalne zwroty w języku angielskim, które pozwolą Ci aktywnie uczestniczyć w naradzie lub spotkaniu. Nie daj się przyłapać na braku odpowiedniej wiedzy - nasz kurs wideo możesz obejrzeć nawet tuż przed spotkaniem. Dlatego nie zwlekaj, tylko działaj!

Dla kogo jest ten kurs:

  • Dla wszystkich, którzy uczestniczą w naradach firmowych w języku angielskim
  • Dla wszystkich, którzy uczestniczą w oficjalnych i nieoficjalnych spotkaniach firmowych
  • Dla wszystkich, którzy są pracownikami firm krajowych i międzynarodowych
  • Dla wszystkich osób, odpowiedzialnych za prowadzenie firmowych narad i spotkań

Czego nauczysz się na kursie:

  • Odpowiednio rozpocząć firmową naradę lub spotkanie
  • Skutecznie moderować firmową naradę lub spotkanie
  • Wyrażeń umożliwiających uzyskanie informacji zwrotnej od uczestników
  • Jasnego i zwięzłego podsumowania głównych punktów spotkania
  • Wzywać do usunięcia nieprawidłowości i gratulować odniesionych sukcesów
  • Zwrotów konwersacyjnych, przydatnych podczas spotkań nieoficjalnych

Konspekt kursu

Biuro tłumaczeń Skrivanek

Biuro tłumaczeń Skrivanek

Firma tłumaczeniowa i szkoła językowa Skrivanek sp. z o.o.

Skrivanek sp. z o.o. jest jednym z globalnych dostawców usług językowych. Grupa Skrivanek posiada sieć ponad 45 biur w 15 krajach. dowiedz się więcejWysoką jakość usług spółki Skrivanek gwarantuje międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2008 i EN 15038:2006, a do najważniejszych klientów należą światowe instytucje, takie jak ONZ, UE, Europejski Bank Inwestycyjny i Bank Światowy

Wszystkie kursy trenera Biuro tłumaczeń Skrivanek

Oceny kursu

95 %

4 oceny
3x
1x
0x
0x
0x

i zostań pierwszą osobą, która doda opinię o kursie.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 49,00 zł brutto

Liczba lekcji:
9
Całkowity czas trwania filmów:
15 min.
Zakup kursu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp