Storytelling w biznesie

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Gabriela Borowczyk Polski

Czego nauczysz się na kursie

Storytelling to opowiadanie historii i potężne narzędzie perswazji. Jeśli nauczysz się opowiadać odpowiednie historie w odpowiednim czasie, nauczysz kogoś czegoś, przekonasz i wywołasz emocje.

Storytelling. Narracja. Opowiadanie historii. Ci, którzy opowiadają historie, zmieniają świat – ponieważ z odważnie opowiedzianej historii czerpiemy doświadczenie, z sukcesów i porażek wyciągamy lekcje, śmiejemy się z wpadek. Można opowiadać tę samą historię za każdym razem inaczej, na co innego położyć akcent i pozostawić odbiorców z inną pointą. Są historie długie i są historie krótkie, nasze własne i zapożyczone. Czasem wystarczy metafora czy krótka analogia. Ważne, by historia była opowiadana w konkretnym celu i ten cel pomagała osiągnąć.Dobry storyteller zna swoich odbiorców, wie do kogo mówi i czego jego odbiorca potrzebuje, umie dobrze skalibrować swoją historię i rozwija swoje umiejętności. Storytelling to sztuka. Niektórzy z nas rodzą się z talentem do opowiadania historii, ale nawet oni szlifują swój kunszt. Kurs ten został stworzony z myślą o tych, którzy są otwarci na poznanie nowych technik, utrwalenie innych a przede wszystkim są gotowi do pracy nad swoim warsztatem narracyjnym.

W trakcie kursu:

  • poznasz bliżej storytelling, jego działanie i odkryjesz potencjał dla siebie
  • poznasz różne rodzaje historii i ich zastosowanie
  • dowiesz się, co tworzy dobrą historię i gdzie jej szukać
  • poznasz narzędzia i techniki przydatne w samodzielnej pracy nad historią
  • dowiesz się, jak opowiadać wciągające historie

Kurs jest skierowany dla każdego, kto:

  • prowadzi prezentacje
  • moderuje spotkania
  • prowadzi szkolenia i warsztaty
  • przemawia publicznie - w mniejszym lub większym gronie
  • zajmuje się komunikacją, marketingiem lub sprzedażą i chce zaangażować i przekonać odbiorców swoją narracją.

Konspekt kursu

Gabriela Borowczyk

Gabriela Borowczyk

Trener, coach, facylitator graficzny i strategiczny

Gabriela Borowczyk jest certyfikowanym trenerem biznesu, coachem i facylitatorem - graficznym i strategicznym.  Jest twórcą kursów online, autorem narzędzi do pracy dowiedz się więcejcoachingowej i trenerskiej: „Karty Archetypów“ i „Karty Opowieści“ (wspólnie z Markiem Staniszewskim). Twórcą, właścicielem znaku towarowego i niestrudzoną propagatorką Flipowania® –  facylitacji graficznej i kompetencji pracy z wizualizacją i szkoleniach, biznesie, edukacji i komunikacji. Zajmuje się także zagadnieniami z zakresu budowania marki osobistej, storytellingu  i strategii komunikacji marki.   Gabriela jest absolwentką Szkoły Trenerów Biznesu i Szkoły Coachów Biznesu Akademii SET, a także Szkoły Facylitacji PATHWAYS. Ukończyła także filologię germańską na Uniwersytecie Szczecińskim oraz marketing w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Warszawie. Przez kilkanaście lat zdobywała doświadczenie jako dyrektor marketingu w międzynarodowych korporacjach. Obecnie właściciel MarkaPRO i współwłaściciel GoAcademy. Wulkan pasji i energii. Mentor i mówca.  Do życia i pracy regularnie dodaje szczyptę humoru. Zawsze ma mazaki w torebce. Jest przekonana, że świat potrzebuje facylitacji graficznej a dobra metafora pozwala lepiej zrozumieć i zaangażować się w rozwiązanie problemu czy prezentowane treści.

Wszystkie kursy trenera Gabriela Borowczyk

Oceny kursu

100 %

6 oceny
6x
0x
0x
0x
0x

Maciej P.

Bardzo ciekawy kurs z licznymi odwołaniami do przykładów i zachęcający do własnego działania.

Odpowiedź trenera:

“Bardzo dziękuję, to dla mnie ważna opinia. (y)“


Ewelina Waleszczyńska

Bardzo ciekawy kurs, wzbogacony zadaniami do wykonania. Świetne karty opowieści, które z pewnością wykorzystam. Dobre tempo przekazu i dawka informacji w każdej lekcji.

Odpowiedź trenera:

“Trzymam kciuki za wdrożenie wiedzy z kursu :-) "Ci, którzy opowiadają historie, rządzą światem" - mawiali ludzie Hopi.“


Jakub K.

Mega kurs! Wiedziałem, że Gabrysia jest świetna w opowiadaniu historii rysując, a teraz już wiem, że jest także jej słownym mistrzem 🙂 wiedza przydatna w biznesie jak i życiu codziennym. Jak mówić, by zaciekawić naszego rozmówcę i by jak najwięcej informacji zostało w jego pamięci. Polecam!

Odpowiedź trenera:

“WOW! Dziękuję #jakniewiemco! Rysowanie i opowiadanie historii w rzeczywistości mają ze sobą wiele wspólnego, np. metafory czy analogie - można je narysować słowem i mazakiem na flipcharcie też. :-)“

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 249,00 zł brutto

Liczba lekcji:
12
Całkowity czas trwania filmów:
1:19 godz.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp