Strategia Employer Branding

Przez kurs przeprowadzi Cię  Anna Stachniuk

Nadaje się do słuchania

Kurs opowiada o praktycznych sposobach na realizację założeń strategii Employer Brandingu.  Jest kontynuacją pierwszego kursu EB i jest praktyczną pomocą przy wdrażaniu strategii w organizacjach. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

58 min.

Liczba lekcji

11

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Kurs opowiada jak zacząć podstawowe działania Employer Brandingowe w firmie. Prowadząca daje praktyczne porady i  sposoby.  Kurs Strategia EB stanowi część pierwszą, wprowadzającą do zagadnień EB, szczególnie przydatny dla osób, które nie wiedzą od czego zacząć. W kontynuacji poznasz Narzędzia EB, które będą przydatne do planowania strategii.

W tym kursie prowadząca krok po kroku opowiada od czego zacząć, jaki styl komunikacji przyjąć oraz kogo zaangażować w działania EB. Narzędzia marketingowe opisywane są wraz z instrukcją jak je stworzyć, skonfigurować oraz jak analizować ich wyniki. Praktyczne wdrożenie strategii jest równie ważne jak jej dobre stworzenie. Kurs porusza zagadnienia motywowania, wynagradzania oraz budowania struktury firmy w oparciu o możliwości rozwoju pracowników.

Z kursu dowiesz się:

  • Jak dobrać zespół do działań EB.
  • Jakie konkretne narzędzia marketingowe i komunikacyjne spowodują, że będziecie  płynnie realizować cele jeden po drugim.
  • Jak wygląda praktyczne wdrożenie  wdrożeń strategii  EB na konkretnych przykładach.

Kurs jest skierowany do:

  • Dla osób pracujących w HR-ach.
  • Dla rekruterów.
  • Dla marketingowców, którzy komunikują markę dobrego pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz organizacji.
  • Dla managerów, którzy budują swoje zespoły.
  • Dla właścicieli dużych i małych firm którzy chcą zmienić wizerunek swojej marki na profesjonalny i przyjazny pracownikom.
  • Dla pracowników, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę na temat EB. 

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Anna Stachniuk

Ekspert, trener, wykładowca

Anna Stachniuk jest ekspertką w zakresie EB od 2012 roku, gdy jeszcze panowało przekonanie, że chętnych do pracy jest więcej niż wolnych stanowisk. 

Jako praktyk HR pracuje zarówno dla klientów z sektora produkcyjnego i usługowego. W jej portfolio są min. szwalnie specjalistyczne i fashion, zakłady produkcyjne zbrojeniowe i automotive, zakłady z branży spożywczej, agencje pośrednictwa pracy i wiele innych. Zarządza też własną firmą usługową, zatrudniającą ponad 20 osób. Przeprowadza audyty, tworzy strategie EB i pomagam przy ich realizacji i prowadzi szkolenia. 

Anna wykłada  EB i marketing na uczelniach wyższych. Występuje jako prelegentka na konferencjach branżowych w zakresie HR i zarządzania biznesem. Jest laureatką nagrody Lider wdrażania strategii biznesowych Magazynu Business Woman and Life w 2020 roku.

 

Ocena kursu

83 %

8 oceny
5x
1x
1x
0x
1x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


i zostań pierwszą osobą, która doda opinię o kursie.
Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.