Sztuka negocjacji

Przez kurs przeprowadzi Cię  Witold Rychłowski

Nadaje się do słuchania

Przygotowanie i prowadzenie skutecznych negocjacji często wydaje się skomplikowane, czasem trudne, a często nawet zbyt wymagające. Negocjacje to umiejętność. A konkretnie, to kompozycja kilku umiejętności. Każdą z nich można opanować i stale rozwijać. Pełny opis

Czego nauczysz się na kursie

Procesy negocjacyjne owiane są wieloma legendami. Część z nich to zwykłe mity, część to koloryzowane opowieści. Właściwie zaledwie niewielka część opowieści o udanych negocjacjach to historie, które mogą inspirować czy służyć rozwojowi odpowiednich umiejętności.  

Czasem już zmiana perspektywy, trafne i celne uwagi od osób bardziej doświadczonych mogą pomóc w zmianie nastawienia do negocjowania. Negocjacje to jeden z najskuteczniejszych sposobów szybkiego poprawienia standardu życia, zarówno zawodowego jak i prywatnego. Umiejętność prowadzenia negocjacji może wpłynąć bezpośrednio na jakość wyników i czas ich osiągania. 

Zdarza się, że wynik negocjacji jest podyktowany zrządzeniem losu, jednak najczęściej to efekt dobrze zaplanowanej i rzetelnie wykonanej pracy. Pracy, która nie musi być mozolna czy męcząca, za to może dawać wiele satysfakcji i przynosić dobre samopoczucie. 

W tym kursie dowiesz się:

  • Jak zaplanować i przygotować proces negocjacji
  • Jakie są fazy negocjacji i czemu ta wiedza może służyć
  • Co decyduje o skuteczności negocjowania
  • Jak zadbać o własne emocje, a jak kierować emocjami drugiej strony
  • Na czym polegają manipulacje i dlaczego tak często im ulegamy?
  • Jak radzić sobie z próbami manipulacji i innymi nieprzewidzianymi sytuacjami?

Do kogo skierowany jest kurs:

  • Do pracowników działów sprzedaży i zakupów
  • Do menedżerów i liderów
  • Do właścicieli firm 
  • Do osób, które chcą lepiej radzić sobie z sytuacjami konfliktowymi

Konspekt kursu

Witold Rychłowski

Witold Rychłowski

Negocjator, Trener, Wykładowca

Praktyk, zajmujący się negocjacjami i mediacjami od 1995 roku. Pracuje jako trener, instruktor i konsultant. Tworzy i realizuje autorskie projekty zarówno w formule szkoleń otwartych, jak i dowiedz się więcejdedykowanych projektów rozwojowych dla firm i organizacji. Aktywnie wspiera rozwój umiejętności również w pracy z klientami indywidualnymi, występując w roli konsultanta, doradcy oraz coacha. Doświadczenie zawodowe budował pracując na stanowiskach menadżerskich dla Philips i Sony. Dziś aktywnie uczestniczy w procesach negocjacyjnych i mediacyjnych współpracując zarówno z organizacjami i firmami, jak i z indywidualnymi osobami. Doświadczenie zawodowe oraz wieloletnia praktyka doradcza i trenerska pozwoliły mu na stworzenie oryginalnego, autorskiego podejścia do zagadnień związanych z konfliktem. Wielowymiarowe, kompleksowe podejście do tej grupy zagadnień sprawia, że zajęcia są nie tylko prowadzone w atrakcyjnej formie, ale również pozwalają na skuteczne wypracowanie i wdrożenie zmian postaw i przekonań, a tym samym zachowań, które determinują wzrost efektywności działania w obliczu konfliktu. Poza Polską Witold Rychłowski przygotowywał i prowadził zajęcia w Bahrajnie, Kuwejcie, Katarze, Słowacji czy Holandii, gdzie wysokie oceny uzyskiwał nie tylko z tytułu unikatowej formuły prowadzonych zajęć, ale także z powodu skuteczności proponowanych praktycznych rozwiązań. Od kilkunastu lat prowadzi regularne zajęcia i seminaria służące popularyzacji w Polsce Kyudo – japońskiego, tradycyjnego łucznictwa.

Wszystkie kursy trenera Witold Rychłowski

Ocena kursu

96 %

5 oceny
4x
1x
0x
0x
0x

Anna Wieczorek

Bardzo ciekawe spojrzenie na negocjacje! Ja chyba zwykle postrzegałam to jako walkę i bałam się przegrać. Teraz postaram się spojrzeć inaczej!

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 249,00 zł brutto

Liczba lekcji:
13
Całkowity czas trwania filmów:
1:12 godz.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp