Sztuka zadawania pytań

Przez kurs przeprowadzi Cię  Agnieszka Szczepanik

Nadaje się do słuchania

Jak często zdarzało ci się, że po zadaniu pytania zapadła niezręczna cisza, wręcz musiałeś ciągnąć rozmówcę za język, żeby dostać odpowiedź? Zadawanie właściwych, mocnych i otwierających pytań to sztuka. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

57 min.

Liczba lekcji

12

Oceny
Dodaj do planu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Opanowanie sztuki zadawania pytań pozwoli ci komunikować się i zarządzać ludźmi w sposób dużo bardziej efektywny, ponieważ:

 • korzystasz z zasobów wiedzy i doświadczenia wszystkich członków zespołu,
 • wspólnie poszukujecie rozwiązań,
 • jesteście bardziej kreatywni, bo mniej jest niekonstruktywnej krytyki,
 • budujesz przestrzeń na zaakceptowanie nadchodzących zmian,
 • masz wpływ na to, co się dzieje z Tobą oraz co się dzieje w zespole.

Czego dowiesz się podczas kursu:

 • Jak działają pytania otwarte i zamknięte.
 • Co daje cisza.
 • Jak korzystać z pytań, by znajdować optymalne rozwiązania.
 • Jak budować pytania wspierające komunikację i współpracę w zespole.
 • Jak tworzyć pytania pobudzające kreatywność.
 • Jak korzystać z pytań w podejściu coachingowym dla efektywniejszej współpracy.
 • Jak wykorzystać skalowanie.
 • Jakie pytania działają w trudnych rozmowach z pracownikiem.
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Agnieszka Szczepanik

Coach, trener, moderator

Agnieszka Szczepanik – jestem coachem z akredytacją International Coaching Federation oraz trenerką umiejętności miękkich. Realizuję projekty szkoleniowo-rozwojowe dla pracowników dowiedz się więcejfirm farmaceutycznych, rynku IT, handlu i edukacji. Jestem członkinią zespołu trenerskiego Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. Od 2017 roku współtworzę Coaching Adventures, w ramach którego z powodzeniem wdrożyłam już czterokrotnie program wsparcia dla młodych liderów zespołów. Jestem autorką publikacji o podejściu coachingowym w pracy z różnymi grupami docelowymi.

Ocena kursu

97 %

21 oceny
18x
3x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Agnieszka Z.

Zaskakująco ciekawe i przydatne informacje :)

Odpowiedź trenera:

“Bardzo się cieszę, że znalazła Pani w kursie przydatne dla siebie informacje. Właśnie na tym mi zależało. Proszę korzystać, praktykowanie pytań otwiera przed nami zupełnie nowe opcje. Dziękuję za opinię. Pozdrawiam!“


Anna S.

Pani Agnieszko. Rewelacja. Bardzo ciekawy sposób podejścia do tematu oraz świetne jego przedstawienie. Zachwyciła mnie Pani :)

Odpowiedź trenera:

“Jest niezmiernie miło słyszeć, że znalazła tu Pani dla siebie ciekawe i mam nadzieję, że użyteczne treści. Dziękuję bardzo za opinię.“


Agata P.

Kurs jest niezwykle merytoryczny. Pokazuje w jak wielu sytuacjach, zarówno życiowych jak i zawodowych, możemy wpierać relacje i rozwój innych osób poprzez zadawanie pytań. Pani Agnieszka posługuje się wieloma przykładami przez co jeszcze bardziej utrwala w głowie przekazywaną wiedzę.

Dodatkowym walorem kursu jest bardzo przyjazne prowadzenie trenerki.

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.