Sztuka zadawania pytań

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Agnieszka Szczepanik Polski

Czego nauczysz się na kursie

Jak często zdarzało ci się, że po zadaniu pytania zapadła niezręczna cisza, wręcz musiałeś ciągnąć rozmówcę za język, żeby dostać odpowiedź? Zadawanie właściwych, mocnych i otwierających pytań to sztuka.

Opanowanie sztuki zadawania pytań pozwoli ci komunikować się i zarządzać ludźmi w sposób dużo bardziej efektywny, ponieważ:

 • korzystasz z zasobów wiedzy i doświadczenia wszystkich członków zespołu,
 • wspólnie poszukujecie rozwiązań,
 • jesteście bardziej kreatywni, bo mniej jest niekonstruktywnej krytyki,
 • budujesz przestrzeń na zaakceptowanie nadchodzących zmian,
 • masz wpływ na to, co się dzieje z Tobą oraz co się dzieje w zespole.

Czego dowiesz się podczas kursu:

 • Jak działają pytania otwarte i zamknięte.
 • Co daje cisza.
 • Jak korzystać z pytań, by znajdować optymalne rozwiązania.
 • Jak budować pytania wspierające komunikację i współpracę w zespole.
 • Jak tworzyć pytania pobudzające kreatywność.
 • Jak korzystać z pytań w podejściu coachingowym dla efektywniejszej współpracy.
 • Jak wykorzystać skalowanie.
 • Jakie pytania działają w trudnych rozmowach z pracownikiem.

Konspekt kursu

Agnieszka Szczepanik

Agnieszka Szczepanik

Coach, trener, moderator

Agnieszka Szczepanik – jestem coachem z akredytacją International Coaching Federation oraz trenerką umiejętności miękkich. Realizuję projekty szkoleniowo-rozwojowe dla pracowników dowiedz się więcejfirm farmaceutycznych, rynku IT, handlu i edukacji. Jestem członkinią zespołu trenerskiego Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. Od 2017 roku współtworzę Coaching Adventures, w ramach którego z powodzeniem wdrożyłam już czterokrotnie program wsparcia dla młodych liderów zespołów. Jestem autorką publikacji o podejściu coachingowym w pracy z różnymi grupami docelowymi.

Wszystkie kursy trenera Agnieszka Szczepanik

Oceny kursu

99 %

14 oceny
13x
1x
0x
0x
0x

Agata P.

Kurs jest niezwykle merytoryczny. Pokazuje w jak wielu sytuacjach, zarówno życiowych jak i zawodowych, możemy wpierać relacje i rozwój innych osób poprzez zadawanie pytań. Pani Agnieszka posługuje się wieloma przykładami przez co jeszcze bardziej utrwala w głowie przekazywaną wiedzę.

Dodatkowym walorem kursu jest bardzo przyjazne prowadzenie trenerki.


Z.G.-O.

Bardzo rzeczowe podejscie do tematu, ciekawe przyklady i techniki, ktore moga byc stosowane w wielu sytuacjach w zyciu prywatnym i zawodowym. Polecam!


Marta L.

bardzo pomocny kurs dla leaderow i dla kazdego kto lepiej chcialby sie komunikowac

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 149,00 zł brutto

Liczba lekcji:
12
Całkowity czas trwania filmów:
57 min.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp