Time Management - metody zarządzania sobą w czasie

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Honorata Kifner Polski   + 1 więcej

Czego nauczysz się na kursie

Prawie każdy z nas planuje, stara się wyrobić ze wszystkim, być na czas - a wychodzi to różnie. Czasem, podobnie jak pogodą, zarządzać się nie da. Ale sobą, swoimi priorytetami, planami, a nawet własną efektywnością już można. Dowiedz się, jak to zrobć.

Czy wiesz, że mógłbyś z każdego dnia zaoszczędzić przynajmniej godzinę i przeznaczyć ją na cokolwiek tylko chcesz? A może wolisz po prostu punktualnie kończyć swoją pracę? Dzięki lepszemu zarządzaniu sobą w czasie możesz go sporo odzyskać.

Próbujemy żonglować czasem między pracą a życiem osobistym, rodziną, znajomymi i naszym hobby. Założę się, że twój grafik dnia często jest tak napięty, że tego czasu po prostu brakuje.

Ci, którzy, którzy nauczyli się planować i zarządzać sobą w czasie są bardziej spokojni i zadowoleni z siebie, bo nie brakuje im energii na rzeczy dla nich najważniejsze.

W tym kursie dowiesz się:

  • jak planować i być bardziej efektywnym,
  • jak wprowadzać dobre nawyki w pracy,
  • jak pracować z kalendarzem i listą zadań,
  • jakie najskuteczniejsze techniki do zarządzania sobą w czasie proponuję,
  • jak zadbać o równowagę praca – dom.

Teoretycznie wszyscy czasu mamy tyle samo. Jednak jedni się wyrabiają, a drudzy zupełnie nie. Jak jest w Twoim przypadku?

Konspekt kursu

Honorata Kifner

Honorata Kifner

Trener rozwoju osobistego i coach zdrowia

Honorata Kifner - dyplomowany trener rozwoju osobistego (Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego, Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej  INTRA) oraz Coach (Studium Coachingu Zawodowego dowiedz się więcejoraz Szkoła coachingu zespołowego i grupowego -  NOVO). Licencjonowany trener Personal Efficiency Program®.  Zdrowie w firmach to jej zawodowa misja. Pracuje z klientami, którzy chcą lepiej zadbać o siebie, zwiększyć swoją efektywność i tym samym lepiej radzić sobie ze stresem. Honorata szkoli menedżerów, liderów, specjalistów w dużych firmach, ale chętnie pracuje też z klientami indywidualnymi.  Honorata prowadzi warsztaty, webinary, konsultacje oraz coachingi efektywności. Do tego wszystkiego tego ma dwójkę dzieci i kota, więc skuteczne zarządzanie sobą w czasie nie jest jej obce. 

Wszystkie kursy trenera Honorata Kifner

Oceny kursu

95 %

19 oceny
15x
3x
1x
0x
0x

Ewa Ż.

Bardzo cenne informacje


Jacek O.

Dobry trener

Odpowiedź Seduo.pl:

“Dziękuję !“


Marta B.

Przyjemny kurs, miło się słucha. Przydatne wiadomości, skorzystam z nich w praktyce;)

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 149,00 zł brutto

Liczba lekcji:
11
Całkowity czas trwania filmów:
1:04 godz.
Zakup kursu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp