Time Management - metody zarządzania sobą w czasie

Przez kurs przeprowadzi Cię  Honorata Kifner

Nadaje się do słuchania

Prawie każdy z nas planuje, stara się wyrobić ze wszystkim, być na czas - a wychodzi to różnie. Czasem, podobnie jak pogodą, zarządzać się nie da. Ale sobą, swoimi priorytetami, planami, a nawet własną efektywnością już można. Dowiedz się, jak to zrobć. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:04 godz.

Liczba lekcji

11

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Czy wiesz, że mógłbyś z każdego dnia zaoszczędzić przynajmniej godzinę i przeznaczyć ją na cokolwiek tylko chcesz? A może wolisz po prostu punktualnie kończyć swoją pracę? Dzięki lepszemu zarządzaniu sobą w czasie możesz go sporo odzyskać.

Próbujemy żonglować czasem między pracą a życiem osobistym, rodziną, znajomymi i naszym hobby. Założę się, że twój grafik dnia często jest tak napięty, że tego czasu po prostu brakuje.

Ci, którzy, którzy nauczyli się planować i zarządzać sobą w czasie są bardziej spokojni i zadowoleni z siebie, bo nie brakuje im energii na rzeczy dla nich najważniejsze.

W tym kursie dowiesz się:

  • jak planować i być bardziej efektywnym,
  • jak wprowadzać dobre nawyki w pracy,
  • jak pracować z kalendarzem i listą zadań,
  • jakie najskuteczniejsze techniki do zarządzania sobą w czasie proponuję,
  • jak zadbać o równowagę praca – dom.

Teoretycznie wszyscy czasu mamy tyle samo. Jednak jedni się wyrabiają, a drudzy zupełnie nie. Jak jest w Twoim przypadku?

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Honorata Kifner

Trener rozwoju osobistego i coach zdrowia

Honorata Kifner - dyplomowany trener rozwoju osobistego (Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego, Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej  INTRA) oraz Coach (Studium Coachingu Zawodowego oraz Szkoła coachingu zespołowego i grupowego -  NOVO). Licencjonowany trener Personal Efficiency Program®. 

Zdrowie w firmach to jej zawodowa misja. Pracuje z klientami, którzy chcą lepiej zadbać o siebie, zwiększyć swoją efektywność i tym samym lepiej radzić sobie ze stresem.

Honorata szkoli menedżerów, liderów, specjalistów w dużych firmach, ale chętnie pracuje też z klientami indywidualnymi. 

Honorata prowadzi warsztaty, webinary, konsultacje oraz coachingi efektywności. Do tego wszystkiego tego ma dwójkę dzieci i kota, więc skuteczne zarządzanie sobą w czasie nie jest jej obce. 

Ocena kursu

95 %

148 oceny
121x
20x
5x
2x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Przemysław O.

Dobrze posłuchać, przydatny.


Anna C.

pomocny


Magdalena J.

Trochę za bardzo "czytany" kurs

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.