Wdrażanie zmian w biznesie

Przez kurs przeprowadzi Cię  Małgorzata Machniewicz

Nadaje się do słuchania

Efektywne wdrażanie zmian to kluczowa kompetencja liderów, dlatego warto dowiedzieć się, jak skutecznie wprowadzać zmiany. Zmiana to nowość, czasem zaskoczenie, niespodzianka, jednak do wielu zmian można się przygotować i mądrze nimi zarządzać. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

52 min.

Liczba lekcji

11

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Wszystko wokół nas zmienia się w takim tempie, że zmiany zaczynają być czymś stałym. Niestety dla biznesu czy zarządzania to trudny czas, bo nic nie da się na pewno przewidzieć i zaplanować
Kiedy stoisz przed koniecznością wdrożenia zmiany możesz się zastanawiać od czego zacząć. Oczywiście to trudny proces i warto zacząć od decyzji, w jaki sposób będziesz wdrażać zmianę.
 

W trakcie tego kursu:

  • Poznasz trzy tryby wdrażania zmian i dowiesz się jak je dobierać do swojej sytuacji,
  • dowiesz się jak wygląda 8 etapowy model wdrażania zmian Johna Kottera,
  • nauczysz się szacować ryzyko w zmianie i dowiesz się co z nim dalej robić,
  • zrozumiesz jakie są role w zmianie i kogo warto mieć po swojej stronie,
  • poznasz sposób efektywnego komunikowania zmian, który zmniejsza ryzyko ich odrzucenia,
  • dowiesz się co to jest zwinne zarządzanie zmianą i jak możesz je wdrażać.
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Małgorzata Machniewicz

Psycholog biznesu, Pani od Zmiany

Na co dzień, w roli coacha, szkoleniowca, doradcy, wspieram innych w rozwoju ich umiejętności.  
Prowadzę PODCAST "Pani od zmiany", w którym podpowiadam, jak każdy może mieć wpływ na swój rozwój w myśl filozofii #RozwójBezSpiny.

Uwielbiam zmiany, bo to one nadają kształt naszemu życiu, dynamikę i rytm... powodują, że stajemy się lepsi... Nie każda zmiana musi być na lepsze, ale może nas ubogacić i dać nam kopa rozwojowego.

Nie ma znaczenia, czy zmiana, której dla siebie chcesz, to odchudzanie, wprowadzenie ruchu w życiu, zmiana pracy, partnera, miejsca zamieszkania czy czegokolwiek innego - potrzebujesz dobrego planu, przygotowania i pracy nad tym, żeby ta zmiana potoczyła się najgładziej i najłatwiej. Nie ma się co spinać, trzeba działać jak najmniej chaotycznie - mogę Ci w tym pomóc.

A jeśli zmiana Cię zaskoczyła, stałaś się częścią zmiany, której nie chciałaś, ktoś Ci ją zafundował i jest ona beznadziejna... poszukamy wspólnie pola Twojego wpływu i znajdziemy rozwiązanie, jak się w niej odnaleźć z najmniejszymi stratami.

Ocena kursu

100 %

2 oceny
2x
0x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


i zostań pierwszą osobą, która doda opinię o kursie.
Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.