Zacznij żyć asertywnie

Przez kurs przeprowadzi Cię  Grupa TROP i Ewa Rutkowska

Nadaje się do słuchania

Kurs jest wprowadzeniem do tematu asertywności. Jest zachętą do tego, aby pracować nad asertywną postawą, która nie jest tylko mówieniem nie, ale stylem życia i komunikacji. Pełny opis

Czego nauczysz się na kursie

Wiedza w zakresie

Kurs jest wprowadzeniem do tematu asertywności. Jest zachętą do tego, żeby się poprzyglądać swoim zachowaniom w relacji z innymi i żeby w tych relacjach czuć się lepiej.To, co się kryje za asertywnością, to coś więcej niż mówienie nie. To również świadomość rzeczy dla nas ważnych, o które chcemy dbać. To przede wszystkim wybór i decyzja o szacunku dla siebie i dla tych, których spotykasz w swoim życiu – prywatnym i zawodowym.

Asertywności nie da się nauczyć w pojedynkę, dlatego zachęcamy Cię, żebyś ją ćwiczył, zawsze, kiedy wchodzisz w interakcję z innymi.

Przekonasz się, że możesz czerpać ze swoich zasobów i wyciągać wnioski ze swoich wcześniejszych doświadczeń z (nie)asertywnością.

Celem kursu jest:

  • Pomoc w rozpoznawaniu asertywnych zachowań u siebie i u innych
  • Pokazanie Ci narzędzi i możliwości, z których możesz skorzystać w trudnych sytuacjach interpersonalnych
  • Zmotywować Cię do pracy nad własną asertywnością

Kurs skierowany jest:

  • do wszystkich tych, którzy chcą zacząć dbać o swoje granice i podjęli decyzję, że chcą być asertywni

 

Konspekt kursu

Grupa TROP

Grupa TROP

Firma szkoleniowo-doradcza

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą specjalizująca się we wspieraniu ludzi, zespołów i organizacji w procesie zmian i rozwoju. Nasze programy rozwojowe i metody pracy są innowacyjne, dowiedz się więcejzawsze dostosowane do potrzeb klientów i budujące na mocnych stronach - zarówno na poziomie indywidualnym, jak i kultury organizacji. Dzięki takiemu podejściu udaje nam się wspólnie tworzyć przestrzeń opartą na zaangażowaniu i odpowiedzialności, w której łatwiej jest wprowadzać nowe rozwiązania, wykorzystując jednocześnie cały istniejący potencjał.  

Wszystkie kursy trenera Grupa TROP
Ewa Rutkowska

Ewa Rutkowska

Trenerka biznesu, Coach

Ewa Rutkowska od 2001 pracuje jako coach oraz trenerka biznesu. Pracuje indywidualnie, z zespołami, liderami i osobami, które przygotowują się do roli liderskiej. Prowadzi warsztaty z dowiedz się więcejmocnych stron i akceptacji.    Z uwagi na jej duże doświadczenie w rekrutacji, wspiera też osoby, które powracają na rynek pracy po przerwie. Jest dyplomowanym trenerem w Centrum TROP, posiada certyfikat coachingowy EMCC. Ewa jest również trenerką FRIS -style myślenia,  moderatorem Design Thinking oraz Reiss Motivation Profile masterem. Posiada umiejętność wyszukiwania mocnych stron u innych i ma intuicję do potencjałów osób, z którymi pracuje. Ewa jest zwolenniczką poszerzania swojej strefy komfortu zamiast ciągłego z niej wychodzenia. Wierzy, że ludzie rozwijają się i zmieniają nie po to, aby inni ich zaakceptowali, ale ponieważ dostają akceptację od innych.   

Wszystkie kursy trenera Ewa Rutkowska

Ocena kursu

93 %

11 oceny
8x
2x
1x
0x
0x

Magda S.

Kurs zawiera wszystko co powinien! Praca na wartosciach - bajka! Odniesienie do prawdziwych, zyciowych sytuacji oraz widoczna ogromna wiedza Trenerki. Polecam!


Ireneusz L.

ok

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 149,00 zł brutto

Liczba lekcji:
11
Całkowity czas trwania filmów:
57 min.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp