Zarządzanie przez talenty

Przez kurs przeprowadzi Cię  Joanna Karpeta

Nadaje się do słuchania

Celem kursu jest pokazanie osobom zarządzającym korzyści płynących z poznania i celowego wykorzystania talentów pracowników w codziennej pracy i nauczenie ich zarządzania przez talenty. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

58 min.

Liczba lekcji

11

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Zarządzanie zespołem poprzez naprawianie słabości czyni go przeciętnym, podczas gdy rozwijanie mocnych stron zespołu czyni go wysoce konkurencyjnym. 

Ludzie pracujący w oparciu o swoje talenty czują się szczęśliwsi i bardziej skuteczni, a to przekłada się na ich wysokie zaangażowanie. Skoncentrowanie się na zasobach pozwala szybciej i efektywniej realizować cele, a łączenie potencjałów poszczególnych członków zespołu czyni go bezkonkurencyjnym. 

Manager zarządzający talentami zespołu i świadomie je wykorzystujący osiąga lepsze wyniki i buduje zaangażowany i współpracujący ze sobą zespół

Z kursu dowiesz się:

 • Jak zidentyfikować i zrozumieć talenty swoje i pracowników?
 • Jak świadomie wykorzystywać je w swojej codziennej pracy?
 • W jaki sposób rozwijać talenty, by stawały się mocnymi stronami? 
 • Jaki wpływ ma zarządzanie talentami na zaangażowanie pracowników?
 • Jak zarządzać talentami w zespole?
 • Jak dobierać ludzi do zadań?
 • Na co zwrócić uwagę łącząc talenty w zespole?

Kurs jest skierowany do: 

 • Managerów,
 • HR partnerów,
 • Specjalistów ds. rozwoju,
 • Osóby zainteresowanych poznaniem i rozwijaniem swoich talentów

 

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Joanna Karpeta

Trenerka biznesu, Coach, Autorka

Certyfikowana coach ICC i Talentów Gallupa, coach Action Learning, dyplomowana trenerka biznesu i ekspertka profilaktyki wypalenia zawodowego  z ponad 17-letnim doświadczeniem w pracy z grupami i osobami indywidualnymi. Absolwentka Praktycznej Psychologii Motywacji SWPS, podyplomowych studiów terapii i treningu grupowego UW, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) oraz Szkoły Trenerów Biznesu. Autorka książki „Pokochaj poniedziałki. Jak poradzić sobie z wypaleniem zawodowym” wydaną przez Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne (2018), uznaną przez internautów za najlepszą książkę psychologiczną i poradnik 2018 w kategorii „Motywacja”. Jako trenerka i coach działa w obszarze przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu i budowania dobrostanu pracowników. Pomaga ujarzmiać stres, zwiększać odporność psychiczną i uczy na nowo kochać poniedziałki. Menedżerom pokazuje jak zapalać, a nie wypalać swoich pracowników, zarządzać w oparciu o mocne strony pracowników i tworzyć rozwojowe miejsca pracy.  Posiada 9-letnie doświadczenie pracy w biznesie na stanowisku menedżerskim, co pozwala jej dostosowywać treści szkoleniowe do rzeczywistych wyzwań klientów.  

 

 

Ocena kursu

95 %

38 oceny
31x
4x
3x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Liliana N.

Wiedza przekazana w bardzo ciekawy i interesujący sposób


Jarosław S.

ciekawy kurs


Piotr C.

super poprowadzona lekcja

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.