Asertywność w biznesie

Przez kurs przeprowadzi Cię  Przemysław Kutnyj

Nadaje się do słuchania

W tym kursie dowiesz się jakie narzędzia pozwolą zadbać o Twoje granice i potrzeby. Dowiesz się, jak prosić czy delegować zadania, ale i jak udzielać informacji zwrotnej, bez oceniania, ale z uwagą na konkretne zachowania, które chcesz udoskonalić. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

48 min.

Liczba lekcji

11

Oceny
Dodaj do planu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Asertywność jest  często kojarzona z agresją i byciem nieuprzejmym. Nic bardziej mylnego. Dobrze pojęta asertywność to zestaw konkretnych narzędzi pozwalających w największym skrócie żyć lepiej także w pracy czy biznesie. Należy pamiętać, że to nie tylko odmawianie, ale cały nasz styl bycia i nasza postawa. Osoby asertywne mniej się stresują, łatwiej im się komunikować i wzbudzają szacunek innnych. Asertwyność to madre zarządzanie sobą, swoimi potrzebami i relacjami z innymi ludźmi w pracy i w biznesie.

W tym kursie dowiesz się:

  • Jakie narzędzia, które pozwolą Ci zadbać o Twoje granice i potrzeby.
  • Jak prosić czy delegować zadania.
  • Jak udzielać informacji zwrotnej, bez oceniania, ale z uwagą na konkretne zachowania, które chcesz udoskonalić.

Kurs skierowany jest do wszystkich, którzy chcą uczyć się asertywności w pracy. 

 

 

 

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Przemysław Kutnyj

Trener, Coach

Certyfikowany trener biznesu, właściciel firmy szkoleniowej DOBRA MOWA, były konsultant public relations z kilkunastoletnim doświadczeniem, konsultant MaxieDISC, polonista.

Mistrz Polski w Przemówieniach Humorystycznych. Mistrz w Przemowach na poziomie europejskim. Autor książek:

- Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych na żywo i online, wyd. PWN (2020);

- Jak być zabawnym, a nie śmiesznym. Przewodnik po dobrej rozmowie w pracy, w domu, w życiu (Helion 2022).

Specjalizuje się w: wystąpieniach publicznych, prezentacjach, treningach medialnych, szkoleniach ze

współpracy w zespole, sprzedaży i obsługi klienta,  zarządzania zmianą, zarządzania sobą w czasie, storytellingu, z poprawnej
i klarownej polszczyzny.

Ocena kursu

97 %

13 oceny
11x
2x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Katarzyna U.

Kurs godny polecenia!
Bardzo wysoki poziom trenera - mam tutaj na myśli wiedzę, jak i barwę głosu. Materiał przedstawiony w sposób zrozumiały, poparty licznymi przykładami. Kurs ten stał się dla mnie wartością dodaną.

Odpowiedź trenera:

“Dziękuję pięknie!“


Grzegorz Brzeziński

Ciekawy kurs, który pozwolił mi uporządkować wiedzę w temacie asertywności. Bardzo odpowiadała mi forma -> zwięźle przedstawiona teoria zobrazowana przykładami. Polecam!


Jakub K.

Bardzo rzeczowy kurs z wieloma praktycznymi przykładami.

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.