BHP - Szkolenie okresowe

Przez kurs przeprowadzi Cię  Tomasz Rząsa

Większość swojego czasu w życiu dorosłym spędzamy w pracy. Zależy nam w niej na dobrej atmosferze, rozwoju czy odpowiedniej kulturze. Ważne jest, aby obok tych wartości zależało Ci również na bezpieczeństwie. Do tego zachęci Cię ten kurs. Pełny opis

249,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:18 godz.

Liczba lekcji

17

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Ten kurs ma zaktualizować i ugruntować wiedzę oraz umiejętności dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy.

Uwaga! Kurs ma być wsparciem i pomocą dla pracowników służby BHP podczas prowadzenia szkolenia. 

Skierowany jest do grupy pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracyjno-biurowych. 

Pierwsze szkolenie okresowe w tej grupie pracowników powinno odbyć się w okresie do 12 miesięcy od rozpoczęcia pracy na danym stanowisku, a następne szkolenia raz na 6 lat.

Ramowy program szkolenia okresowego powiela się częściowo z programem szkolenia wstępnego, dlatego też część treści będzie taka sama w obu kursach.

Szkolenie okresowe zostało poszerzone o tematykę:  

  • chorób zawodowych
  • ryzyka zawodowego
  • środków ochrony
  • ergonomii
  • wypadków przy pracy zdalnej 

Kurs kończy się testem wiedzy. Zaliczenie testu nie jest równoznaczne z wydaniem certyfikatu, jaki wystawia organizator szkolenia. 

 

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Tomasz Rząsa

Ekspert ds. BHP, Trener

Tomasz jest ekspertem ds. BHP z wieloletnim doświadczeniem. Ukończył Wyższąj Szkołę Zarządzania i Bankowości we Wrocławiu w specjalności prawo i ochrona pracy, oraz Wyższą Uczelnię Zawodową Zagłębia Miedziowego w kierunku górnictwo
i geologia. Ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w specjalności Bezpieczeństwo i Higiena Pracy oraz studia menedżerskie w specjalności Lean Menagment.

Tomasz jest czynnym pracownikiem służby BHP z  doświadczeniem praktycznym i dydaktycznym. Współpracuje z firmami szkoleniowymi oraz placówkami oświatowymi. Jest również ratownikem kwalifikowanej pierwszej pomocy .

 

Ocena kursu

100 %

4 oceny
4x
0x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Mirosław S.

Szkolenie bardzo profesjonalne. Merytoryczne podejscie do tematu z zakresu BHP. Tematy przekazane w przystepny sposób. Dużo przykładów z życia. Bardzo dobry materiał pomocniczy na stworzenie własnego szkolenia okresowego BHP (prezentacji)- dla pracowników slużb BHP wchodzacych w zawód i nie tylko. Materiał zgodny z rozporzadzeniem. Uważam że to szkolenie mimo że jest krótkie daje kursantom bardzo duży materiał dydaktyczny. Na pewno będę korzystał z niego w przyszłości jako vademecum z najważniejszymi zagadnieniami do prowadzenia szkoleń. To jest jedno z nielicznych szkoleń w moim życiu które wysluchalem z dużym zaciekawieniem nie ziewając 🙂 Dziękuję i polecam to szkolenie innym osobom

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.