BHP - Szkolenie wstępne

Przez kurs przeprowadzi Cię  Tomasz Rząsa

Większość swojego czasu w życiu dorosłym spędzamy w pracy. Zapewne zależy ci w niej na dobrej atmosferze, rozwoju czy kulturze organizacyjnej. Ważne jest aby obok tych wartości zależało Ci również na bezpieczeństwie. Do tego zachęci Cię ten kurs. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

56 min.

Liczba lekcji

12

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Pracodawca ma obowiązek przeprowadzić szkolenie wstępne z BHP, przed dopuszczeniem pracownika do wykonywania pracy na określonym stanowisku.

Składa się ono z:

  • instruktażu ogólnego, którego właśnie dotyczy ten kurs,
  • oraz instruktażu stanowiskowego, który powinien być przeprowadzony na stanowisku pracy.

Kurs ma być wsparciem i pomocą dla pracowników służby BHP podczas prowadzenia szkolenia. 

Celem instruktażu ogólnego jest zapoznanie pracowników z podstawowych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy wynikających z zapisów Kodeksu Pracy oraz regulaminów pracy.

Kurs kierowany jest do:

  • nowo zatrudnianych pracowników,
  • studentów odbywających praktykę
  • uczniów odbywających praktyczną naukę zawodu na stanowisku administracyjno-biurowym

Kurs oparty jest o ramowy program instruktażu ogólnego zgodnie z Rozporządzeniem. Zgodnie z przepisami.

Pamiętaj szkolenie wstępne nie kończy się egzaminem. Test końcowy zawarty w kursie jest po to abyś sprawdził swoją wiedzę. 

 

 

 

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Tomasz Rząsa

Ekspert ds. BHP, Trener

Tomasz jest ekspertem ds. BHP z wieloletnim doświadczeniem. Ukończył Wyższąj Szkołę Zarządzania i Bankowości we Wrocławiu w specjalności prawo i ochrona pracy, oraz Wyższą Uczelnię Zawodową Zagłębia Miedziowego w kierunku górnictwo
i geologia. Ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w specjalności Bezpieczeństwo i Higiena Pracy oraz studia menedżerskie w specjalności Lean Menagment.

Tomasz jest czynnym pracownikiem służby BHP z  doświadczeniem praktycznym i dydaktycznym. Współpracuje z firmami szkoleniowymi oraz placówkami oświatowymi. Jest również ratownikem kwalifikowanej pierwszej pomocy .

 

Ocena kursu

100 %

2 oceny
2x
0x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Anna Ś.

Szkolenie otworzyło mi oczy na wiele istotnych kwestii. Pomimo już kilkunastu odbytych w życiu kursów niejasne było dla mnie całe BHP. Gdy założyłam własną firmę "zmusiłam się" do tego by jednak zgłębić wiedzę z tego zakresu. Wiedziałam, że szkolenie musi być szybkie i krótkie...bo przez inne nie przebrnę ;) I tutaj....pozytywne rozczarowanie! Kurs w jasny i przystępny sposób wyjaśnił mi wiele kwestii, uświadomił nie tylko odpowiedzialność jaką mam jako pracodawca, ale również pokazał w ilu momentach (gdy jeszcze pracowałam na etacie) powinnam była walczyć o swoje prawa jako pracownik! Dziękuję - czuję się zachęcona i zmotywowana do dalszego zgłębiania wiedzy, gdyż bezpieczeństwo moje i moich pracowników jest dla mnie najważniejsze :)

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.