Edukacja przyszłości

Przez kurs przeprowadzi Cię  Przemysław Staroń

Nadaje się do słuchania

Edukacja jest niestety kojarzona ją ze szkolnictwem, a ono bazuje na dawno już nieaktualnym sposobie jej rozumienia. W tym kursie dowiesz się jak uczyć się inaczej, jak rozwijać kompetencje przyszłości i jak spełniać marzenia. Pełny opis

249,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

46 min.

Liczba lekcji

10

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Edukacja jest najpotężniejszym narzędziem służącym zmianie zarówno siebie, jak i świata. Niestety, większość z nas kojarzy ją ze szkolnictwem, a ono bazuje na dawno już nieaktualnym sposobie jej rozumienia. Chcesz odkryć prawdziwą, skuteczną i piękną potęgę edukacji? Korzystać z jej esencji w każdym obszarze życia, by uczyć siebie, by wiedzieć, co podsuwać dzieciom, i by świetnie pracować z dorosłymi? Ten kurs pokaże Ci, że nauka może być dobrą zabawą, a Ty sam możesz ją dostosować do swojego stylu życia. 

Z tego kursu dowiesz się:

  • Czym są komptenecje ?
  • Jak się uczyć i dobrze się przy tym bawić ?
  • Jak rozwijać swój mózg ?
  • Dlaczego szkolenia są potrzebne ?
  • Jak dywersyfikować źródła nauki ?
  • Jak uczyć innych ?
  • Na czym opiera się edukacja przyszłości ?

Kurs jest kierowany do wszystkich, którzy chcą rozwijać siebie i innych.

 

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Przemysław Staroń

Psycholog, kulturoznawca, nauczyciel

Przemek Staroń to ceniony psycholog, kulturoznawca oraz wykładowca na Uniwersytecie SWPS i Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Sopocie. Jego wkład w rozwój i stymulowanie umiejętności myślenia młodzieży, dorosłych i seniorów znajduje wyraz w współzałożeniu Centrum Rozwoju Jump.

Przemek jest nauczycielem dyplomowanym, cenionym autorem książek i twórcą Zakonu Feniksa. Jego zaangażowanie w spotkania pokoleń przyniosło mu uznanie od Komisji Europejskiej. W 2019 roku został wybrany Człowiekiem Roku w kategorii "Wzorowe sprawowanie" w plebiscycie czytelników "Gazety Wyborczej".

Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, m.in. konkursu im. Ireny Sendlerowej oraz Nagrody im. Janusza Korczaka. Otrzymał także LGBT+ Diamond 2019 Polish Business Award oraz był finalistą Nauczycielskiego Nobla - Global Teacher Prize 2020 i Digital Shaper 2020.

Przemek Staroń jest znany jako "profesor Snape" za innowacyjne wykorzystanie nowych technologii i mediów społecznościowych, zwłaszcza prekursorskie wykorzystanie Snapchata w swojej pracy. Jako kierownik Zakonu Feniksa, jego uczniowie zdobyli ponad 50 tytułów olimpijskich w Olimpiadzie Filozoficznej, a magiczna pracownia #utrzy stała się ważnym miejscem inspiracji.

Jego zaangażowanie w projekty międzypokoleniowe spotkało się z docenieniem ze strony Komisji Europejskiej. Przemek Staroń wyróżnia się także jako ambasador wielu organizacji i inicjatyw, takich jak REBEL.pl, Fundacja Kosmos dla Dziewczynek, kampania #Razemzawszelepiej Radia ZET czy Be.Eco realizowana przez Digital University i Deloitte Polska. Jego zaangażowanie w rozwijanie kompetencji cyfrowych przyczyniło się do znalezienia go na liście 100 osób, które zmieniają Polskę na lepsze, według Noizz.pl.

Jego aktywność obejmuje członkostwo w Kapitule Nagrody im. ks. Jana Kaczkowskiego i Nagrody Najlepsza Książka Dziecięca "Przecinek i Kropka" Empiku oraz udział w Komitecie Głównym Olimpiady Filozoficznej i Kolegium Ekspertów Instytutu Strategie 2050.

Podsumowując, Przemek Staroń to wszechstronny profesjonalista, którego działania, pasja i zaangażowanie wywarły znaczący wpływ na różne dziedziny życia społecznego i edukacyjnego w Polsce.

 

 

 

Ocena kursu

93 %

33 oceny
26x
5x
0x
2x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Ogonowska I.

Swietny melodyjny głos, widoczna pasja , ogromna motywacja


Rutkowska-Posmyk H.

Bardzo ciekawe podejście do tematu, polecam


Barbara B.

Ciekawie zaprezentowany temat dużo korzystnych informacji Można zaciągać ciekawe spostrzeżenia i je wykorzystywać w własnym życiu

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.