Efektywny feedback

Przez kurs przeprowadzi Cię  Edyta Jagodzińska-Pawluk i ProUp Solutions

Nadaje się do słuchania

W tym kursie poznasz  tajniki udzielania informacji zwrotnej oraz rady, co możesz robić, żeby czuć się w komunikacji  naturalnie i autentycznie. Czekają na  Ciebie scenki, w których znajdziesz cenne, podpowiedzi i instrukcje. Pełny opis

249,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:09 godz.

Liczba lekcji

11

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Regularna  informacja zwrotna jest jednym z najbardziej skutecznych narzędzi motywacji pozafinansowej pracowników. W dodatku nie wymaga żadnych nakładów finansowych, masz ją zawsze pod ręką i w 100% zależy tylko od Ciebie, jak jej użyjesz.

W tym kursie poznasz  tajniki udzielania informacji zwrotnej oraz rady, co możesz robić, żeby czuć się w komunikacji  naturalnie i autentycznie. Czekają na  Ciebie scenki, realne sytuacje z życia lidera, w których być może odnajdziesz siebie, a na pewno znajdziesz cenne, życiowe podpowiedzi praktyczne, jak komunikacyjnie odnaleźć się w różnych sytuacjach z pracownikami. 

Z kursu dowiesz się: 

  • Do czego jest potrzebna informacja zwrotna, jakie korzyści daje obu stronom
  • Jak należy używać, a jak NIE używać informacji zwrotnej
  • Czy warto dawać uznanie swoim pracownikom
  • Jak komunikować rozwojową i korygującą informację zwrotną
  • O co warto zadbać w komunikacji, kiedy zależy Ci na przeglądzie projektu

Kurs jest skierowany do:

  • Managerów
  • Liderów
  • HR-owców
  • Wszystkich, którym zależy na efeketywnym feedbaku 

 

 

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Edyta Jagodzińska-Pawluk

Trener biznesu, Menedżer, Konsultant

Edyta Jagodzińska-Pawluk  – konsultant i praktyk zarządzania, menedżer, trener biznesu, coach zespołowy i facylitator. Prelegentka konferencji biznesowych. Specjalizuje się w projektowaniu autorskich procesów rozwojowych dla organizacji w obszarze rozwoju kompetencji liderskich oraz budowania zaangażowanych zespołów w hybrydowych środowiskach pracy. Pomaga liderom budować takie środowisko pracy, w którym pracownicy identyfikują się ze swoją firmą, a kadra menedżerska współpracuje ponad podziałami, realizując wspólnie cele biznesowe firmy. Zawodowo zadaje pytania i słucha ludzi. Należy do międzynarodowego, elitarnego grona certyfikowanych coachów na poziomie master (MCC ICF). Certyfikowany trener narzędzi rozwojowych opartych o naukowe osiągnięcia, które pomagają „mierzyć” kompetencje miękkie i urealniać cele indywidualne oraz zespołowe (Competence Navigator™, FRIS®, RMP™, PCM™). Współautorka programów rozwojowych dla liderów i ich zespołów, m.in. „Motivation Team Up”, „Każdy ma potencjał”. Pisze artykuły, m.in. do „Charakterów”. Prywatnie lubi aktywności sportowe i kreskówki.

Razem z Dorotą Szylak współtworzy firmę ProUp Solutions – ludzie, rozwój, efekty. ProUp specjalizuje się w eksperckim doradztwie dla kadry zarządzającej w obszarze wspierania procesów Change Management. W pracy wykorzystuje dynamiczne, warsztatowe formy pracy, autorskie wizualizacje treści, interaktywne narzędzia rozwojowe i nowoczesną technologię. Za innowacyjne podejście do działań rozwojowych i rzetelność biznesową. ProUp Solutions została wyróżniona w Konkursie Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości.

 


ProUp Solutions

ProUp Solutions

ProUp Solutions – Ludzie. Rozwój. Efekty. - projektujemy i wdrażamy programy rozwoju kompetencji menedżerskich i liderskich, prowadzimy stacjonarne i zdalne treningi umiejętności, edukacyjne webianaria, wspieramy procesy wprowadzania zmian w organizacji i rozwoju potencjału pracowników. Sprawiamy, że pracownicy identyfikują się ze swoją firmą, a kadra menedżerska współpracuje ponad podziałami, realizując wspólnie cele biznesowe firmy. Pomagamy budować zaangażowane zespoły i prowadzić efektywne spotkania. Stosujemy różne metody pracy i narzędzia rozwojowe, m.in.FRIS®, Reiss Motivaton Profile®, Feedback 360. W edukacji łączymy autorsko słowo i obraz. Stosujemy najnowsze technologie do angażowania emocji uczestników - platformy edukacyjne i VR. Nasze formaty rozwojowe precyzyjnie odpowiadają na indywidualne potrzeby klientów.

Ocena kursu

96 %

55 oceny
46x
8x
0x
1x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Armand W.

Daje do myślenia. Dziękuję :)


Piotr C.

Pozytywnie interesująco


Liliana N.

Konkretnie i rzeczowo przedstawiona prezentacja

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.