Etykieta e-mailingowa

Przez kurs przeprowadzi Cię Seduo.pl

Cena: bezpłatny

Liczba lekcji:
8
Całkowity czas trwania filmów:
16 min.

Certyfikat absolwenta, Nieograniczony dostęp

Rozpocznij bezpłatny kurs

Czego nauczysz się na kursie

Chcesz dobrze radzić sobie z komunikacją e-mailową? Nie wiesz, jak powinna wyglądać służbowa wiadomość e-mail, jak poprawnie sformatować wiadomość, aby była jak najbardziej zrozumiała dla odbiorcy, a także kiedy używać skrótów w e-mailach?

Po ukończeniu tego kursu będziesz wiedział:

  • o czym należy pamiętać podczas pisania służbowego e-maila,
  • jak poprawnie napisać temat i strukturyzować e-mail,
  • jak skutecznie zarządzać skrzynką e-mail
  • jak radzić sobie z irytującymi e-mailami,
  • kiedy używać emotikonów i skrótów w środowisku pracy.

Konspekt kursu

Masz dostęp do wszystkich lekcji

Seduo.pl

Seduo.pl

Platforma edukacyjna

Seduo.pl to platforma edukacyjna firmy LMC, oferująca profesjonalne kursy wideo. Kursy na Seduo.pl są tworzone przez specjalistów, praktyków i ekspertów a także firmy dowiedz się więcejlub są produkcją Seduo.pl.

Wszystkie kursy trenera Seduo.pl

Oceny kursu

100 %

gwiazda oceny wypełnionaStar_Strokedgwiazda oceny niewypełniona
1 oceny
1x
0x
0x
0x
0x

Rozpocznij pierwszą lekcję i zostań pierwszą osobą, która doda opinię o kursie.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn lub Jobs.cz) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz sobie włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.