Excel w 7 godzin od podstaw do poziomu zaawansowanego

Przez kurs przeprowadzi Cię Piotr Majcher

Czego nauczysz się na kursie

Chcesz nie tylko zapoznać się z Excelem, ale nauczyć się go tak dobrze, że w pracy z łatwością wykonasz skomplikowane obliczenia, tabele przestawne, wykresy i wykorzystasz formuły? W czasie tego kursu poznasz Excela praktycznie, a może nawet go polubisz.

Wiedza w zakresie

Podczas tego kursu nauczysz się wreszcie Excela. Praktycznie, na przykładach. Zobaczysz, jak poruszać się w aplikacji, jak pracować z arkuszami, kolumnami i wierszami. Dowiesz się, jak wprowadzać poprawnie dane, tworzyć tabelki i zmieniać ich wygląd, korzystając z dostępnych możliwości formatowania komórek, a także jak sortować i filtrować dane.

Zdobędziesz umiejętności takie jak tworzenie tabel przestawnych, wykorzystywanie formuł i przekształcanie danych w Excelu. W tym kursie pojawi się także sporo skrótów klawiaturowych ułatwiających pracę. Ostatnim i bardzo ważnym obszarem pracy z Excelem będzie tworzenie wykresów i wizualizacja danych. Nauczysz się, jak pokazywać dane za pomocą różnych wykresów, szybko przedstawiać graficznie dane przechowywane w plikach programu Excel.

Do kogo skierowany jest kurs?

  • Do osób chcących opanować program Excel na poziomie średnim i zaawansowanym. 
  • Do osób pracujących na dowolnych stanowiskach w dowolnych branżach, posiadających podstawową znajomość programu Microsoft Excel.

To kompletny kurs, który pomoże ci pracować z programem Excel na zaawansowanym poziomie. Wiadomo, że nie wszystkie funkcje programu wykorzystujesz na co dzień. Zawsze jednak możesz wrócić do konkretnych lekcji, jeśli zapomnisz, jak działają niektóre zaawansowane mechanizmy Excela.

Zapraszam na kurs.

Konspekt kursu

Piotr Majcher

Piotr Majcher

Certyfikowany trener, ekspert programu MS Excel

Piotr Majcher – trener i właściciel firmy PMSOCHO dostarczającej szkolenia z Excela i technologii powiązanych. Proste wytłumaczenie nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień to jego dowiedz się więcejchleb powszedni. Otwarty, komunikatywny i energiczny. Szkolenia oraz kursy z Excela prowadzi od 2007 roku. Wyznaje zasadę: „Znajdź pracę, którą lubisz, a nie będziesz musiał pracować” (Konfucjusz). Pasjonat Excela – od 2011 roku prowadzi w serwisie YouTube kanał PMSOCHO, czyli największy polski kanał o Excelu. W wolnym czasie nagrywa i publikuje filmy, w których omawia różne problemy napotykane podczas pracy z Excelem. Posiada certyfikaty Microsoft Certified Professional, Microsoft Certified Trainer, Microsoft Office Specialist Excel Expert.

Wszystkie kursy trenera Piotr Majcher

Oceny kursu

92 %

5 oceny
4x
0x
1x
0x
0x

i zostań pierwszą osobą, która doda opinię o kursie.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 699,00 zł brutto

Liczba lekcji:
109
Całkowity czas trwania filmów:
6:50 godz.
Zakup kursu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp