Excel w 7 godzin od podstaw do poziomu zaawansowanego

Przez kurs przeprowadzi Cię  Piotr Majcher

Chcesz nie tylko zapoznać się z Excelem, ale nauczyć się go tak dobrze, że w pracy z łatwością wykonasz skomplikowane obliczenia, tabele przestawne, wykresy i wykorzystasz formuły? W czasie tego kursu poznasz Excela praktycznie, a może nawet go polubisz. Pełny opis

699,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

6:50 godz.

Liczba lekcji

109

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Podczas tego kursu nauczysz się wreszcie Excela. Praktycznie, na przykładach. Zobaczysz, jak poruszać się w aplikacji, jak pracować z arkuszami, kolumnami i wierszami. Dowiesz się, jak wprowadzać poprawnie dane, tworzyć tabelki i zmieniać ich wygląd, korzystając z dostępnych możliwości formatowania komórek, a także jak sortować i filtrować dane.

Zdobędziesz umiejętności takie jak tworzenie tabel przestawnych, wykorzystywanie formuł i przekształcanie danych w Excelu. W tym kursie pojawi się także sporo skrótów klawiaturowych ułatwiających pracę. Ostatnim i bardzo ważnym obszarem pracy z Excelem będzie tworzenie wykresów i wizualizacja danych. Nauczysz się, jak pokazywać dane za pomocą różnych wykresów, szybko przedstawiać graficznie dane przechowywane w plikach programu Excel.

Do kogo skierowany jest kurs?

  • Do osób chcących opanować program Excel na poziomie średnim i zaawansowanym. 
  • Do osób pracujących na dowolnych stanowiskach w dowolnych branżach, posiadających podstawową znajomość programu Microsoft Excel.

To kompletny kurs, który pomoże ci pracować z programem Excel na zaawansowanym poziomie. Wiadomo, że nie wszystkie funkcje programu wykorzystujesz na co dzień. Zawsze jednak możesz wrócić do konkretnych lekcji, jeśli zapomnisz, jak działają niektóre zaawansowane mechanizmy Excela.

Zapraszam na kurs.

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności

Konspekt kursu

Trenerzy kursu
Piotr Majcher

Certyfikowany trener, ekspert programu MS Excel

Piotr Majcher – trener i właściciel firmy PMSOCHO dostarczającej szkolenia z Excela i technologii powiązanych. Proste wytłumaczenie nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień to jego chleb powszedni. Otwarty, komunikatywny i energiczny. Szkolenia oraz kursy z Excela prowadzi od 2007 roku. Wyznaje zasadę: „Znajdź pracę, którą lubisz, a nie będziesz musiał pracować” (Konfucjusz). Pasjonat Excela – od 2011 roku prowadzi w serwisie YouTube kanał PMSOCHO, czyli największy polski kanał o Excelu. W wolnym czasie nagrywa i publikuje filmy, w których omawia różne problemy napotykane podczas pracy z Excelem. Posiada certyfikaty Microsoft Certified Professional, Microsoft Certified Trainer, Microsoft Office Specialist Excel Expert.

Ocena kursu

96 %

28 oceny
24x
3x
1x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Piotr S.

Super, świetnie przekazywana wiedza.

Polecam!


Małgorzata Z.

super prowadzi konkretnie, zrozumiale


Tomasz S.

Bardzo ciekawy kurs. Prowadzony bardzo przejrzyście. Przykłady i sposób tłumaczenia pozwalają na faktyczne poznanie poszczególnych użyteczności programu.

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.