Formuły i funkcje w Excelu

Przez kurs przeprowadzi Cię  Piotr Majcher

Chcesz podnieść swoją znajomość programu Excel na wyższy poziom i sprawie pisać formuły i liczyć cokolwiek będzie trzeba? Ten kurs nauczy się tego w prosty, przystępny i angażujący sposób. Zapraszam. Pełny opis

249,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

2:07 godz.

Liczba lekcji

27

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Jednym z najpotężniejszych mechanizmów Excela są funkcje. Liczba operacji, które możesz wykonać przy pomocy funkcji jest w zasadzie nieskończona ponieważ funkcje można dowolnie łączyć w formułach. Funkcji w Excelu jest ponad 450. Ale spokojnie. Wystarczy znać bardzo dobrze około 20-30 najważniejszych funkcji aby sprawie pisać formuły i liczyć cokolwiek będzie trzeba. W tym kursie pokażę Ci jak działają najważniejsze funkcje liczące i sumujące warunkowo oraz wyszukujące. Zobaczysz jak pracować z tekstem przy pomocy funkcji. Nauczę Cię również tworzyć formuły warunkowe korzystające z funkcji logicznych. Pokażę także najważniejsze funkcje do pracy z datami i czasem.

Celem kursu jest:

  • Nauczenie uczestnika jak tworzyć formuły z wykorzystaniem funkcji.
  • Zapoznanie uczestnika z funkcjami dostępnymi w programie Excel
  • Pokazanie, że pisanie formuł w programie Excel nie jest trudne
  • Przekazanie wiedzy niezbędnej do analizowania danych z wykorzystaniem funkcji Excela

Grupą docelową kursu są:

  • osoby pracujące na dowolnych stanowiskach w dowolnych branżach posiadające
  • podstawową znajomość programu Microsoft Excel.
  • osoby chcące nauczyć się jak pisać formuły z wykorzystaniem funkcji Excela
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Piotr Majcher

Certyfikowany trener, ekspert programu MS Excel

Piotr Majcher – trener i właściciel firmy PMSOCHO dostarczającej szkolenia z Excela i technologii powiązanych. Proste wytłumaczenie nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień to jego chleb powszedni. Otwarty, komunikatywny i energiczny. Szkolenia oraz kursy z Excela prowadzi od 2007 roku. Wyznaje zasadę: „Znajdź pracę, którą lubisz, a nie będziesz musiał pracować” (Konfucjusz). Pasjonat Excela – od 2011 roku prowadzi w serwisie YouTube kanał PMSOCHO, czyli największy polski kanał o Excelu. W wolnym czasie nagrywa i publikuje filmy, w których omawia różne problemy napotykane podczas pracy z Excelem. Posiada certyfikaty Microsoft Certified Professional, Microsoft Certified Trainer, Microsoft Office Specialist Excel Expert.

Ocena kursu

96 %

16 oceny
13x
3x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Jarosław S.

bardzo dobry kurs


Piotr B.

OK


Łukasz R.

Ciekawy przy prędkości 1.25 . Zachęca do dalszego zagłębienia w tematyce.

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.