Formuły i funkcje w Excelu

Przez kurs przeprowadzi Cię Piotr Majcher

Czego nauczysz się na kursie

Chcesz podnieść swoją znajomość programu Excel na wyższy poziom i sprawie pisać formuły i liczyć cokolwiek będzie trzeba? Ten kurs nauczy się tego w prosty, przystępny i angażujący sposób. Zapraszam.

Wiedza w zakresie

Jednym z najpotężniejszych mechanizmów Excela są funkcje. Liczba operacji, które możesz wykonać przy pomocy funkcji jest w zasadzie nieskończona ponieważ funkcje można dowolnie łączyć w formułach. Funkcji w Excelu jest ponad 450. Ale spokojnie. Wystarczy znać bardzo dobrze około 20-30 najważniejszych funkcji aby sprawie pisać formuły i liczyć cokolwiek będzie trzeba. W tym kursie pokażę Ci jak działają najważniejsze funkcje liczące i sumujące warunkowo oraz wyszukujące. Zobaczysz jak pracować z tekstem przy pomocy funkcji. Nauczę Cię również tworzyć formuły warunkowe korzystające z funkcji logicznych. Pokażę także najważniejsze funkcje do pracy z datami i czasem.

Celem kursu jest:

  • Nauczenie uczestnika jak tworzyć formuły z wykorzystaniem funkcji.
  • Zapoznanie uczestnika z funkcjami dostępnymi w programie Excel
  • Pokazanie, że pisanie formuł w programie Excel nie jest trudne
  • Przekazanie wiedzy niezbędnej do analizowania danych z wykorzystaniem funkcji Excela

Grupą docelową kursu są:

  • osoby pracujące na dowolnych stanowiskach w dowolnych branżach posiadające
  • podstawową znajomość programu Microsoft Excel.
  • osoby chcące nauczyć się jak pisać formuły z wykorzystaniem funkcji Excela

Konspekt kursu

Piotr Majcher

Piotr Majcher

Certyfikowany trener, ekspert programu MS Excel

Piotr Majcher – trener i właściciel firmy PMSOCHO dostarczającej szkolenia z Excela i technologii powiązanych. Proste wytłumaczenie nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień to jego dowiedz się więcejchleb powszedni. Otwarty, komunikatywny i energiczny. Szkolenia oraz kursy z Excela prowadzi od 2007 roku. Wyznaje zasadę: „Znajdź pracę, którą lubisz, a nie będziesz musiał pracować” (Konfucjusz). Pasjonat Excela – od 2011 roku prowadzi w serwisie YouTube kanał PMSOCHO, czyli największy polski kanał o Excelu. W wolnym czasie nagrywa i publikuje filmy, w których omawia różne problemy napotykane podczas pracy z Excelem. Posiada certyfikaty Microsoft Certified Professional, Microsoft Certified Trainer, Microsoft Office Specialist Excel Expert.

Wszystkie kursy trenera Piotr Majcher

Oceny kursu

100 %

1 oceny
1x
0x
0x
0x
0x

i zostań pierwszą osobą, która doda opinię o kursie.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 249,00 zł brutto

Liczba lekcji:
27
Całkowity czas trwania filmów:
2:07 godz.
Zakup kursu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp