Home office - psychologiczne aspekty pracy zdalnej

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Marta Błońska Polski

Czego nauczysz się na kursie

Chcesz osadzić się pewnie i mocno w pracy zdalnej? Świadomie zarządzać swoją energią, motywacją, koncentracją? Kształtować proaktywne podejście do zadań, obowiązków i własnej produktywności? Praca zdalna już z nami zostanie, warto się jej nauczyć.

Zanim świat opanowała epidemia, praca zdalna była rozwiązaniem mało popularnym i często stanowiła niedoścignione marzenie. Teraz stanowi wyzwanie, z którym mierzy się prawie każdy z nas. 

Podczas tego kursu pokażę Ci, jak działają mechanizmy psychologiczne niezbędne w nowej rzeczywistości, oraz dam Ci konkretne wskazówki, które pomogą w rozwoju kluczowych kompetencji. 

Znasz już pewnie kilka „złotych rad” na temat tego, jak pracować zdalnie. Jeśli jednak te „rady” to dla Ciebie za mało i czujesz, że żeby pracować efektywnie i zachować work-life integration potrzeba czegoś więcej, to ten kurs pozwoli Ci odkryć mechanizmy i kompetencje, które warto rozwijać, pracując w domu.

Praca zdalna już z nami zostanie, dlatego potrzebujesz zbudować długotrwałą strategię, która nie będzie tylko działaniem w trybie przetrwania, ale pozwoli Ci cieszyć się tą formą pracy przez długie lata.

Z kursu dowiesz się:

 • Jak dbać o swój work-life integration.
 • Jak możesz zwiększyć swoją koncentrację.
 • Na co warto zwrócić uwagę w procesie komunikacji z zespołem (czym jest spotkanioza i e-mailioza).
 • Na czym polega teoria zaraźliwości społecznej i jak się ona ma do twojej asertywności w pracy zdalnej.
 • Pokażę Ci, na co warto zwracać uwagę w komunikacji oraz w dbaniu o swoją efektywność.

Kurs jest adresowany do:

 • pracowników pracujących zdalnie lub hybrydowo,
 • liderów i menedżerów zarządzających zespołami rozproszonymi,
 • pracowników działu HR szukających inspiracji do wsparcia pracowników po zmianach formy pracy,
 • osób, które sytuacja zmusiła do pracy zdalnej bez wcześniejszego przygotowania,
 • osób, które odczuwają trudności związane z pracą zdalną,
 • osób, które chcą dbać o swój work-life balance.

Konspekt kursu

Marta Błońska

Marta Błońska

Psycholog, coach, edukatorka stresu

Marta Błońska - psycholog, coach, trener biznesu. CEO Digital Wellbeing Space. Edukatorka stresu oraz ekspert od równowagi cyfrowej i przebodźcowania. Autorka i moderatorka szkoleń z dowiedz się więcejzakresu efektywności osobistej i soft skills, szkoleń związanych z rozwojem osobistym, poczuciem własnej wartości, asertywnością, radzeniem sobie z trudnymi emocjami czy presją. Ekspert od Digital Wellbeingu oraz radzenia sobie ze stresem. Pracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i zespołami. Prowadzi gabinet psychologiczny, w którym pracuje coachingowo w nurcie psychologii pozytywnej i skoncentrowanej na rozwiązaniach. Hasło, które nadaje kierunek jej działaniom, to „więcej siebie”. Współtworzy projekt Digital Wellbeing Space, w którym odpowiada za programy i narzędzia równowagi cyfrowej dla biznesu.

Wszystkie kursy trenera Marta Błońska

Oceny kursu

100 %

4 oceny
4x
0x
0x
0x
0x

i zostań pierwszą osobą, która doda opinię o kursie.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 149,00 zł brutto

Liczba lekcji:
12
Całkowity czas trwania filmów:
55 min.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp