Jak budować zaangażowanie w zespołach rozproszonych

również w wersji audio również w wersji audio
gwiazda oceny wypełnionaStar_Strokedgwiazda oceny niewypełniona

Przez kurs przeprowadzi Cię Wojciech Paździor i Active Strategy

Cena: 249,00 zł brutto

Liczba lekcji:
11
Całkowity czas trwania filmów:
1:09 godz.

Gwarancja zwrotu pieniędzy, Certyfikat absolwenta, Nieograniczony dostęp

Zakup kursu

Czego nauczysz się na kursie

Wielu właścicieli i menedżerów chciałoby mieć bardziej zaangażowane i samodzielne zespoły. W czasach pracy zdalnej potrzeba ta pozostała, ale możliwości oddziaływania na zespół się zmieniły.

Jeśli masz wrażenie, że w twoim zespole, który pracuje zdalnie lub hybrydowo, spada zaangażowanie pracowników, spada dynamika działania, a rośnie atmosfera narzekania i bierności; jeśli musisz włożyć wiele energii w inicjowanie działań i to ty jesteś autorem większości pomysłów, a o problemach dowiadujesz się zazwyczaj za późno; jeśli marzysz o bardziej zaangażowanym i samodzielnym zespole – ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Swoim doświadczeniem i użytecznymi radami na temat budowania zaangażowania zespołów rozproszonych oraz narzędziami podzieli się CEO Active Strategy – Wojciech Paździor, który od 2003 roku pomaga rozwijać umiejętności liderów zespołu, menedżerów i całej kadry zarządzającej.

Dzięki kursowi możesz:

 • poznać techniki zwiększania odpowiedzialności członków zespołu za ich zespół,
 • poznać błędy liderów obniżające zaangażowanie pracowników,
 • poznać sposoby pobudzania proaktywności w zespole,
 • przyspieszyć wprowadzanie zmian w zespole,
 • poznać narzędzia i techniki, które możesz od razu zastosować w praktyce.

Kurs jest adresowany do:

 • liderów i menedżerów zarządzających zespołami rozproszonymi,
 • liderów,
 • liderów i menedżerów dostrzegających spadające inicjatywę i zaangażowanie zespołu pracującego zdalnie,
 • pracowników działu HR szukających inspiracji do wsparcia menedżerów w firmie,
 • osób, które niedawno awansowały na stanowiska menedżerskie i poszukują informacji na temat budowania zaangażowania w zespole,
 • osób zarządzających zespołami i grupami projektowymi (np. kadra zarządzająca, menedżerowie, dyrektorzy, kierownicy działów).

Konspekt kursu

Wojciech Paździor

Wojciech Paździor

Konsultant, CEO Active Strategy

Wojciech Paździor - założyciel i CEO Active strategy.  Od 2008 roku prowadzi zespoły, od 2012 zespół rozproszony, a od 2003 programy rozwojowe. Specjalizuje się w doskonaleniu dowiedz się więcejkompetencji menedżerskich i rozwoju zespołów w dynamicznie rozwijających się firmach. Klienci zgłaszają się do niego, kiedy chcą dokonać zmiany struktury, stylu zarządzania zespołami lub atmosfery i kultury organizacyjnej. Pracował m. in. z: Akamai, Allegro, Atos, Divante, Nasza-Klasa, OLX, Oracle, Samsung, Siemens, Techland, Volkswagen.  

Wszystkie kursy trenera Wojciech Paździor
Active Strategy

Active Strategy

Firma doradczo-szkoleniowa

Active Strategy to firma doradczo-szkoleniowa, która powstała w 2012r. we Wrocławiu. Naszą misją jest zwiększanie satysfakcji z pracy. Robimy to przez rozwój pracowników, dowiedz się więcejmenedżerów i całych organizacji. Wspieramy organizacje w planowaniu ścieżek rozwoju wewnątrz firmy, doskonaleniu menedżerów i liderów, prowadzeniu inspirujących programów szkoleniowych. Doradzamy wszystkim, którzy stoją przed wyzwaniami w pracy, chcą pogłębiać swoje kompetencje i umiejętności, zachować równowagę w życiu, być efektywnym i spełnionym.

Wszystkie kursy trenera Active Strategy

Oceny kursu

100 %

6 oceny
6x
0x
0x
0x
0x

Marta L.

Polecam - szczególnie w czasach pracy zdalnej, oraz zespołów międzynarodowych rozsianych po świecie.


Marek K.

Bardzo dobry kurs i bardzo merytoryczny trener. Uczenie się pracy nad firmą od Wojtka polecam każdemu - wyjdzie na pewno dobrze i dla uczestnika i dla jego firmy.


Paweł S.

Szkolenie bardzo poukładane, czytelne i przekazujące wiedzę w atrakcyjny, a co najważniejsze (dla mnie) w bardzo praktyczny sposób. Wojtek silnie namawia do podjęcia działania/spisania akcji natychmiast, co jeżeli zastosowane w praktyce faktycznie przełoży się na zmianę, którą można wnieść.
Bardzo dobrze spędzona godzina czasu.
Dziękuję Wojtku!

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.