Jak być wytrwałym w działaniu

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Honorata Kifner

Czego nauczysz się na kursie

Kurs pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na pytanie jak się nie poddawać , jak mieć silną wolę i być wytrwałym. Dostaniesz wskazówki, jak pracować nad motywacją swoją albo innych osób.

Ile razy zaczynałeś coś, ale nie kończyłeś? Albo poddawałeś się przy pierwszej okazji? Jak często zdarza Ci się tracić motywację nie wiedząc, dlaczego tak się dzieje? A może nie jesteś do końca świadomy swoich nawyków, które mogą wpływać na wytrwałość lub właśnie jej brak?

Ten kurs pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na te pytania i da Ci pewne wskazówki, jak pracować nad motywacją swoją albo innych osób.  Nie musisz być super bohaterem, ani mieć specjalnych mocy czy talentów, żeby osiągać to, na czym bardzo ci zależy. Możesz mieć nawet słabą silną wolę i ponosić porażki, a mimo to osiągać te rzeczy, o których marzysz od dawna. Kiedy będziesz bardziej świadomy własnych zachowań i tego, jak możesz je zmieniać, to może okazać się, że przy odrobinie wsparcia będziesz bardzo skuteczny w działaniu.

Czego dowiesz się podczas kursu:

  • Jak możesz popracować nad własną wytrwałością
  • Co zrobić, żeby Ci się bardziej chciało
  • Czy i jak możesz zmieniać swoje nawyki
  • Jak dużo zależy od Twojego myślenia
  • Jak realizować to, na czym ci najbardziej zależy bez poddawania się

Kurs skierowany jest przede wszystkim do:

  • Pracowników na różnych szczeblach w organizacji, którzy borykają się czasem z brakiem motywacji do realizacji planów i zadań, a w organizacji mają mało szkoleń „miękkich”
  • Dla osób, które chcą zrozumieć własna motywację i realizować swoje plany i marzenia
  • Dla wszystkich, którzy lubią się rozwijać i wiedzieć więcej niż inni
  • Osób chcących pomagać innym w ich rozwoju i utrzymywaniu motywacji do działania i zmiany

 

Konspekt kursu

Honorata Kifner

Honorata Kifner

Trener rozwoju osobistego i coach zdrowia

Honorata Kifner - dyplomowany trener rozwoju osobistego (Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego, Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej  INTRA) oraz Coach (Studium Coachingu Zawodowego dowiedz się więcejoraz Szkoła coachingu zespołowego i grupowego -  NOVO). Licencjonowany trener Personal Efficiency Program®.  Zdrowie w firmach to jej zawodowa misja. Pracuje z klientami, którzy chcą lepiej zadbać o siebie, zwiększyć swoją efektywność i tym samym lepiej radzić sobie ze stresem. Honorata szkoli menedżerów, liderów, specjalistów w dużych firmach, ale chętnie pracuje też z klientami indywidualnymi.  Honorata prowadzi warsztaty, webinary, konsultacje oraz coachingi efektywności. Do tego wszystkiego tego ma dwójkę dzieci i kota, więc skuteczne zarządzanie sobą w czasie nie jest jej obce. 

Wszystkie kursy trenera Honorata Kifner

Oceny kursu

92 %

5 oceny
3x
2x
0x
0x
0x

Andrzej S.

Bardzo ciekawy kurs. Polecam


Jacek O.

Pożyteczny kurs

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 149,00 zł brutto

Liczba lekcji:
10
Całkowity czas trwania filmów:
40 min.
Zakup kursu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp