Jak stworzyć bezpieczne hasło

Przez kurs przeprowadzi Cię  Seduo.pl

Codziennie używamy haseł lub innych metod weryfikacji tożsamości. Mamy je w naszych komputerach, w pracy, w bankowości internetowej. Ale czy rzeczywiście poprawnie chronimy swoje konta? Pełny opis

za darmo

Całkowity czas trwania

12 min.

Liczba lekcji

7

Oceny
Dodaj do planu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Codziennie używamy haseł lub innych metod uwierzytelniania tożsamości, np. w przypadku zabezpieczenia dostępu do komputera osobistego lub służbowego, przy wejściu do miejsca pracy lub podczas płacenia kartą w kasie. Jest to absolutnie konieczne do zachowania bezpieczeństwa, ponieważ osób, które mają złe intencje, jest wiele. Osoby te nieustannie doskonalą się w wymyślaniu nowych metod odgadywania lub łamania haseł, dlatego bardzo ważne jest, aby być lepiej uzbrojonym i  utrudnić pracę osobom hakującym konta. Podczas tego kursu dowiesz się, jak wymyślić bezpieczne hasło lub co zrobić, aby wszędzie mieć inne hasło bez konieczności jego zapamiętywania. Pokażemy również dodatkowe narzędzia bezpieczeństwa, które pomogą bezpiecznie korzystać z Internetu.

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Seduo.pl

Platforma edukacyjna

Seduo.pl to platforma edukacyjna firmy LMC, oferująca profesjonalne kursy wideo. Kursy na Seduo.pl są tworzone przez specjalistów, praktyków i ekspertów a także firmy lub są produkcją Seduo.pl.

Ocena kursu

95 %

82 oceny
67x
12x
1x
2x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Krokos A.

Szybki i przydatny kurs.


Magda C.

Podstawowa wiedza potrzebna każdemu człowiekowi w codziennym życiu.


Krzysztof P.

Szkolenie podniosło moją świadomość w przedmiotowym zakresie.

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.