Jak uczyć się z błędów i niepowodzeń.
Przez kurs przeprowadzi Cię Rafał Żak
W tym kursie dowiesz się, jak unikać błędów, kiedy jest to możliwe, ale też jak mieć do błędów podejście umożliwiające uczenie się na nich, kiedy już wystąpią. Pełny opis
Błąd, pomyłka, blamaż, niedopatrzenie, porażka i wiele innych nazw na niepowodzenie pokazują nam, że jest mnóstwo określeń z tym związanych, a to sprawia, że warto się tym tematem zająć.
Można błędów się wystrzegać, unikać ich, starać się, aby się nie pojawiały. Jednak kiedy już się wydarzą, mogą nas wiele nauczyć i zachęcić do rozwoju.
Czego dowiecie się podczas kursu:
- Jak nauczyć się dobrze popełniać błędy i uczyć się na nich, kiedy już wystąpią.
- O psychologii popełniania błędów, czyli o wszystkim tym, co powoduje, że czasem niezbyt dobrze wychodzi nam korzystanie z niepowodzeń.
- W jaki sposób możemy wykorzystywać popełnianie błędów do rozwijania swoich kompetencji, ale też do rozwijania organizacji, w których pracujemy.
- Jakie są metody i narzędzia, które pozwolą nam być prawdziwym mistrzem błądzenia.
Do kogo jest skierowany kurs:
Do każdego, kto chciałby przekuć porażkę w sukces i dodatkowo czerpać naukę z niepowodzeń.
Konspekt kursu
11 lekcji · 1:00 godz.
Jak uczyć się z błędów i niepowodzeń.
5:40
6:12
5:37
6:09
6:19
4:32

Trener, mówca, coach
Rafał Żak zajmuje się rozwojem ludzi i organizacji. Robi to w roli trenera, mówcy, coacha i autora książek. Jako trener lubi pracę z grupami wysokiego potencjału, czyli osobami, które swoimi codziennymi działaniami przyczyniają się do rozwoju całych organizacji. W roli mówcy stara się łączyć atrakcyjność przekazu z zawartością merytoryczną. Publikuje książki poświęcone rozwojowi kompetencji, do dzisiaj napisał ich dziewięć.
88 %
Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem
bardzo fajny kurs, jednak myślę, że nie jest on do zastosowania w 100% przypadków. Niezależnie od tego, kurs jest bardzo przydatny, bo dużo informacji można wykorzystać w praktyce.
Szybki, zgrabny w pigułce. Dobrze się słucha. Mogłoby być więcej fajnych przykładów ale opowiadanie o garncarstwie super sugestywne