Jak uczyć się z błędów i niepowodzeń.

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Rafał Żak Polski

Czego nauczysz się na kursie

W tym kursie dowiesz się, jak unikać błędów, kiedy jest to możliwe, ale też jak mieć do błędów podejście umożliwiające uczenie się na nich, kiedy już wystąpią.

Błąd, pomyłka, blamaż, niedopatrzenie, porażka i wiele innych nazw na niepowodzenie pokazują nam, że jest mnóstwo określeń z tym związanych, a to sprawia, że warto się tym tematem zająć.

Można błędów się wystrzegać, unikać ich, starać się, aby się nie pojawiały. Jednak kiedy już się wydarzą, mogą nas wiele nauczyć i zachęcić do rozwoju. 

Czego dowiecie się podczas kursu:

  • Jak nauczyć się dobrze popełniać błędy i uczyć się na nich, kiedy już wystąpią.
  • O psychologii popełniania błędów, czyli o wszystkim tym, co powoduje, że czasem niezbyt dobrze wychodzi nam korzystanie z niepowodzeń.
  • W jaki sposób możemy wykorzystywać popełnianie błędów do rozwijania swoich kompetencji, ale też do rozwijania organizacji, w których pracujemy. 
  • Jakie są metody i narzędzia, które pozwolą nam być prawdziwym mistrzem błądzenia. 

Do kogo jest skierowany kurs: 

Do każdego, kto chciałby przekuć porażkę w sukces i dodatkowo czerpać naukę z niepowodzeń.

Konspekt kursu

Rafał Żak

Rafał Żak

Trener, mówca, coach

Rafał Żak zajmuje się rozwojem ludzi i organizacji. Robi to w roli trenera, mówcy, coacha i autora książek. Jako trener lubi pracę z grupami wysokiego potencjału, czyli osobami, dowiedz się więcejktóre swoimi codziennymi działaniami przyczyniają się do rozwoju całych organizacji. W roli mówcy stara się łączyć atrakcyjność przekazu z zawartością merytoryczną. Publikuje książki poświęcone rozwojowi kompetencji, do dzisiaj napisał ich dziewięć.

Wszystkie kursy trenera Rafał Żak

Oceny kursu

83 %

6 oceny
4x
1x
0x
0x
1x

Rafał Zalewski

Szybki, zgrabny w pigułce. Dobrze się słucha. Mogłoby być więcej fajnych przykładów ale opowiadanie o garncarstwie super sugestywne

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 149,00 zł brutto

Liczba lekcji:
11
Całkowity czas trwania filmów:
1:00 godz.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp