Jak wdrażać coaching w organizacji

Przez kurs przeprowadzi Cię  Małgorzata Misztal

Nadaje się do słuchania

Co przemawia za wykorzystaniem coachingu organizacjach? W jaki sposób wdrożyć coaching w organizacji, aby pracownicy traktowali tą metodę jako możliwości do rozwoju, a nie przymusu i formy rozliczania z efektów pracy? Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

50 min.

Liczba lekcji

13

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Dla wielu organizacji coaching postrzegany jest jako narzędzie naprawcze wykorzystywane
w chwilach niskiej wydajności, bądź jako jedna z najlepszych metod korygowania błędów.
Nic bardziej mylnego. O ile coaching wyzwala w ludziach potencjał do zmiany, o tyle jego maksymalne efekty są zauważalne w sytuacjach odwrotnych do kryzysowych.

Coaching w ujęciu organizacyjnym jest odbierany jako skuteczna metoda służąca do zwiększenia osobistych umiejętności pracowników, wydobywana talentów, rozwoju zarządzania, przywództwa, kariery, oraz całej organizacji. Jednak w bardzo wielu organizacjach jest on zarezerwowany wyłącznie dla kadry średniego i wyższego szczebla. Korzyści wynikające z jego zastosowania przemawiają jednak za tym, aby dostęp do tej formy rozwoju był możliwy dla każdego członka organizacji, niezależnie od zajmowanego stanowiska.  

Aby tak się stało niezbędne jest wykształcenie w osobach, które zarządzają i przewodzą organizacjom umiejętności wdrażania kultury coachingowej. W czasie kursu przyjrzymy się poszczególnym etapom wdrażania coachingu w organizacji oraz zwrócimy uwagę na to czego unikać, by metoda miała sens i docelowo przyniosła wymierne efekty dla firm.

Z tego kursu dowiesz się:

 • Jak wdrażać coaching w organizacji.
 • Jakie są etapy wdrożenia coachingu w firmie.
 • Jakie są cele i założenia coachingu.
 • Czym coaching różni się od innych form wsparcia.
 • Jakie są korzyści z coachingu.
 • Jak etycznie wdrażać programy coachingowe.

Kurs jest skierowany do:

 • HR BP,
 • osób z działów personalnych,
 • team liderów,
 • managerów,
 • kierowników/ dyrektorów działów,
 • osób zarządzających.
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Małgorzata Misztal

Coach MCC ICF, trener biznesu

partner zarządzający w Meritum oraz Szkole Coachów MERITUM, w której jestem współautorem,a także pomysłodawcą szeregu procesów szkoleniowych dla różnych odbiorców; od organizacji pozarządowych przez przedsiębiorców, menadżerów, i szeroko pojęty biznes. Wciągu ostatnich 14 lat przeprowadziłam ponad 16 000 godzin szkoleń z zakresu rozwoju osobistego i biznesowego oraz ponad 3700 godzin sesji coachingu. Doświadczenie w zakresie coachingu zdobywałam ucząc się od: Marylin Atkinson - założyciela Erickson College Vancouver, Urszuli Sadomskiej- MCC ICF, Hermanna Muller Walbrodt – współtwórcy NLP oraz od najlepszych polskich coachów, będąc uczestniczką podyplomowych studiów z zakresu coachingu na Akademii Leona Koźmińskiego.

Głęboko twierdzę że diament zaczyna błyszczeć wtedy, gdy zostaje odpowiednio oszlifowany. Dzięki pracy, którą na co dzień wykonuję mam taką możliwość, by nadawać blask tym, których spotykam na swojej drodze.

Ocena kursu

95 %

8 oceny
6x
2x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Ireneusz L.

6

Odpowiedź trenera:

“Dziękuje za Twoją opinię:)“

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.