Jak zbudować idealny zespół

Przez kurs przeprowadzi Cię  Edyta Jagodzińska-Pawluk i ProUp Solutions

Nadaje się do słuchania

Budowanie zespołu to kluczowa kompetencja każdego lidera, ponieważ osiągane przez niego cele zależą bezpośrednio od skuteczności działania członków jego zespołu. Przekonaj się, jak zbliżyć Twój zespół do ideału. Pełny opis

249,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:07 godz.

Liczba lekcji

11

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Budowanie zespołu to kluczowa kompetencja każdego lidera, bowiem osiągane przez niego cele zależą bezpośrednio od skuteczności działania członków jego zespołu. Dobór ludzi do zespołu wymaga nie tylko przemyślanych decyzji pod kątem potrzebnych kompetencji, ale również sztuki zarządzania różnorodnością.

Pracując z liderami widzę, jak często wpadają w pułapkę przekonania, że raz zbudowany zespół, “zarządza się sam”. Tymczasem każdy zespół ma swoją unikalną dynamikę rozwoju i na każdym ze swoich etapów wymaga czujności i określonych interwencji liderskich w odpowiedzi na zmieniające się  potrzeby członków zespołu.

W tym kursie poprowadzę Cię przez 4 etapy rozwoju zespołu i  pokażę Ci, jak możesz skutecznie  i elastycznie reagować na różne zachowania ludzi na każdym z nich.

To będzie dla Ciebie unikalna pigułka praktycznej wiedzy oraz najlepszych praktyk do wdrożenia od zaraz w Twoim zespole. Poznasz realne sytuacje, na które będziesz mógł się przygotować, wybierając odpowiednie narzędzia i rekomendacje.

Jaką wartość ma kurs?

 • Dowiesz się, o co zadbać, aby zbudować swój “zespół marzeń” i na czym polega elastyczność lidera w zarządzaniu zespołem.
 • Uświadomisz sobie, jak rozpoznać etapy rozwoju swojego zespołu.
 • Dowiesz się, jakie potrzeby mają ludzie w Twoim zespole i jak w związku z tym zmienia się Twoja rola.
 • Nauczysz się, jak skutecznie reagować na potrzeby swojego zespołu na każdym z jego etapów rozwoju.
 • Dowiesz się, o co warto zadbać, kiedy stajesz się liderem wyłonionym ze swojego dotychczasowego zespołu.
 • Odpowiesz sobie na pytanie, co potrzebujesz doskonalić w roli lidera zespołu.

Dla kogo jest ten kurs?

 • Dla każdego, kto stanął przed wyzwaniem zbudowania i skutecznego zarządzania różnorodnym zespołem.
 • Dla każdego, kto pełni rolę szefa projektu i pracuje zespołowo.
 • Dla osób aspirujących do objęcia roli szefa zespołu.
 • Dla menadżerów i liderów, którzy chcą tak zintegrować zespół, aby był skuteczny w realizacji celów
  i jednocześnie pracował w atmosferze wzajemnego szacunku i zaufania.
 • Dla kadry zarządzającej różnych szczebli, której zależy na doskonaleniu swoich kompetencji zarządzania zespołem.
 • Dla właścicieli firm, którym zależy na budowaniu spójnej kultury pracy zespołowej.
 • Dla każdego, komu zależy na zbudowaniu zespołu marzeń.

 

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Edyta Jagodzińska-Pawluk

Trener biznesu, Menedżer, Konsultant

Edyta Jagodzińska-Pawluk  – konsultant i praktyk zarządzania, menedżer, trener biznesu, coach zespołowy i facylitator. Prelegentka konferencji biznesowych. Specjalizuje się w projektowaniu autorskich procesów rozwojowych dla organizacji w obszarze rozwoju kompetencji liderskich oraz budowania zaangażowanych zespołów w hybrydowych środowiskach pracy. Pomaga liderom budować takie środowisko pracy, w którym pracownicy identyfikują się ze swoją firmą, a kadra menedżerska współpracuje ponad podziałami, realizując wspólnie cele biznesowe firmy. Zawodowo zadaje pytania i słucha ludzi. Należy do międzynarodowego, elitarnego grona certyfikowanych coachów na poziomie master (MCC ICF). Certyfikowany trener narzędzi rozwojowych opartych o naukowe osiągnięcia, które pomagają „mierzyć” kompetencje miękkie i urealniać cele indywidualne oraz zespołowe (Competence Navigator™, FRIS®, RMP™, PCM™). Współautorka programów rozwojowych dla liderów i ich zespołów, m.in. „Motivation Team Up”, „Każdy ma potencjał”. Pisze artykuły, m.in. do „Charakterów”. Prywatnie lubi aktywności sportowe i kreskówki.

Razem z Dorotą Szylak współtworzy firmę ProUp Solutions – ludzie, rozwój, efekty. ProUp specjalizuje się w eksperckim doradztwie dla kadry zarządzającej w obszarze wspierania procesów Change Management. W pracy wykorzystuje dynamiczne, warsztatowe formy pracy, autorskie wizualizacje treści, interaktywne narzędzia rozwojowe i nowoczesną technologię. Za innowacyjne podejście do działań rozwojowych i rzetelność biznesową. ProUp Solutions została wyróżniona w Konkursie Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości.

 


ProUp Solutions

ProUp Solutions

ProUp Solutions – Ludzie. Rozwój. Efekty. - projektujemy i wdrażamy programy rozwoju kompetencji menedżerskich i liderskich, prowadzimy stacjonarne i zdalne treningi umiejętności, edukacyjne webianaria, wspieramy procesy wprowadzania zmian w organizacji i rozwoju potencjału pracowników. Sprawiamy, że pracownicy identyfikują się ze swoją firmą, a kadra menedżerska współpracuje ponad podziałami, realizując wspólnie cele biznesowe firmy. Pomagamy budować zaangażowane zespoły i prowadzić efektywne spotkania. Stosujemy różne metody pracy i narzędzia rozwojowe, m.in.FRIS®, Reiss Motivaton Profile®, Feedback 360. W edukacji łączymy autorsko słowo i obraz. Stosujemy najnowsze technologie do angażowania emocji uczestników - platformy edukacyjne i VR. Nasze formaty rozwojowe precyzyjnie odpowiadają na indywidualne potrzeby klientów.

Ocena kursu

91 %

43 oceny
29x
12x
0x
1x
1x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Piotr P.

przydatne.


Jarosław S.

Bardzo ciekawy kurs ...


Jolanta Rytel

bardzo pomocny

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.