Kreatywność dla każdego

Przez kurs przeprowadzi Cię  Rafał Żak

Nadaje się do słuchania

Kreatywności można się nauczyć. Naprawdę! W tym kursie znajdziesz na to sposoby oraz ćwiczenia, które pozwolą Ci być bardziej kreatywnym i innowacyjnym w codziennej pracy. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:01 godz.

Liczba lekcji

10

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Na początek najważniejsze zdanie w tym opisie kursu: Każdy jest kreatywny! Każdy bez wyjątku ma w sobie potencjał do twórczych zachowań! Każdy może tworzyć rzeczy innowacyjne! Na dodatek każdy może robić to lepiej, częściej i efektywniej.

Wystarczy po prostu popracować nad zdolnościami, które na takie twórcze myślenie się składają. Wystarczy po prostu nieco nad tym popracować. I dokładnie tym będziemy się zajmować podczas tego kursu.

W ramach kursu:

  • Zwiększysz potencjał do zajmowania się twórczym myśleniem.
  • Rozwiniesz zdolności twórczego myślenia.
  • Kiedy będzie trzeba wykazać się kreatywnością, będziesz mieć do tego odpowiednie zasoby.
  • Zobaczysz, jakimi metodami można kreatywnie rozwiązywać problemy.
  • Dowiesz się, z jakich metod możesz korzystać, kiedy chcesz siąść i coś twórczo wymyśleć.

Do kogo jest skierowany kurs:

  • Do każdego, kto w swojej pracy myśli, wymyśla, kreuje lub pracuje przy projektach.
  • Dla każdego, kto chce być innowacyjny i chce kreatywnie rozwiązywać problemy.
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Rafał Żak

Trener, mówca, coach

Rafał Żak zajmuje się rozwojem ludzi i organizacji. Robi to w roli trenera, mówcy, coacha i autora książek. Jako trener lubi pracę z grupami wysokiego potencjału, czyli osobami, które swoimi codziennymi działaniami przyczyniają się do rozwoju całych organizacji. W roli mówcy stara się łączyć atrakcyjność przekazu z zawartością merytoryczną. Publikuje książki poświęcone rozwojowi kompetencji, do dzisiaj napisał ich dziewięć.

Ocena kursu

94 %

18 oceny
16x
0x
1x
1x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Anna Wieczorek

Ciekawe spojrzenie na kreatywność jako umiejętność, którą można trenować. Obalamy mit, że kreatywność to cecha nabyta ;) Ciekawe ciekawe :) Polecam!


Marta B.

Aby rozwiązać ten test trzeba bardzo dobrze zrozumieć znaczenie każdej wymienionej definicji w nim. Inaczej test końcowy nie do przejścia ;)

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.