Kreatywność dla każdego

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Rafał Żak Polski

Czego nauczysz się na kursie

Kreatywności można się nauczyć. Naprawdę! W tym kursie znajdziesz na to sposoby oraz ćwiczenia, które pozwolą Ci być bardziej kreatywnym i innowacyjnym w codziennej pracy.

Wiedza w zakresie

Na początek najważniejsze zdanie w tym opisie kursu: Każdy jest kreatywny! Każdy bez wyjątku ma w sobie potencjał do twórczych zachowań! Każdy może tworzyć rzeczy innowacyjne! Na dodatek każdy może robić to lepiej, częściej i efektywniej.

Wystarczy po prostu popracować nad zdolnościami, które na takie twórcze myślenie się składają. Wystarczy po prostu nieco nad tym popracować. I dokładnie tym będziemy się zajmować podczas tego kursu.

W ramach kursu:

  • Zwiększysz potencjał do zajmowania się twórczym myśleniem.
  • Rozwiniesz zdolności twórczego myślenia.
  • Kiedy będzie trzeba wykazać się kreatywnością, będziesz mieć do tego odpowiednie zasoby.
  • Zobaczysz, jakimi metodami można kreatywnie rozwiązywać problemy.
  • Dowiesz się, z jakich metod możesz korzystać, kiedy chcesz siąść i coś twórczo wymyśleć.

Do kogo jest skierowany kurs:

  • Do każdego, kto w swojej pracy myśli, wymyśla, kreuje lub pracuje przy projektach.
  • Dla każdego, kto chce być innowacyjny i chce kreatywnie rozwiązywać problemy.

Konspekt kursu

Rafał Żak

Rafał Żak

Trener, mówca, coach

Rafał Żak zajmuje się rozwojem ludzi i organizacji. Robi to w roli trenera, mówcy, coacha i autora książek. Jako trener lubi pracę z grupami wysokiego potencjału, czyli osobami, dowiedz się więcejktóre swoimi codziennymi działaniami przyczyniają się do rozwoju całych organizacji. W roli mówcy stara się łączyć atrakcyjność przekazu z zawartością merytoryczną. Publikuje książki poświęcone rozwojowi kompetencji, do dzisiaj napisał ich dziewięć.

Wszystkie kursy trenera Rafał Żak

Oceny kursu

100 %

4 oceny
4x
0x
0x
0x
0x

Marta B.

Aby rozwiązać ten test trzeba bardzo dobrze zrozumieć znaczenie każdej wymienionej definicji w nim. Inaczej test końcowy nie do przejścia ;)

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 149,00 zł brutto

Liczba lekcji:
10
Całkowity czas trwania filmów:
1:01 godz.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp