Lider na starcie

Przez kurs przeprowadzi Cię  Wojciech Paździor i Active Strategy

Nadaje się do słuchania

Jedną z największych zmian zawodowych jest przejście po raz pierwszy z roli specjalisty na rolę lidera zespołu. Wymaga ona innego zestawu kompetencji, zrozumienia swojej roli oraz wsparcia na samym początku. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

54 min.

Liczba lekcji

12

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Jeśli obejmujesz lub już odpowiadasz za zespół, pewnie masz wiele wątpliwości i pytań, tj. jak zacząć? Jak budować swój autorytet? Jak układać relacje z koleżankami i kolegami? Jak wymagać od dobrych znajomych? i wiele innych.

Też byłem w takiej sytuacji, miałem swoje wątpliwości i popełniłem błędy. Mój kurs może pomóc Ci skuteczniej i łatwiej wejść w nową rolę.

Zapraszam do udziału w kursie.

Dzięki kursowi możesz:

  • lepiej zrozumieć rolę lidera zespołu i stawiane jej oczekiwania
  • poznać narzędzia i techniki, które możesz od razu zastosować w praktyce
  • ustrzec się przed błędami początkujących liderów
  • poznać sposoby integrowania zespołu
  • poznać różne style przywództwa
  • przyspieszyć rozwój członków Twojego zespołu

Kurs skierowany jest do:

  • Osób, które niedawno awansowały na role liderskie.
  • Pracowników działu HR, szukających inspiracji do wspierania liderów w firmach.
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Wojciech Paździor

Założyciel i CEO Active Strategy, konsultant

Pracowałem z: Akamai, Allegro, Atos, Divante, Nasza-Klasa, OLX, Oracle, Samsung, Siemens, Techland, Volkswagen. Od 2008 roku prowadzę zespoły, od 2012 zespół rozproszony, a od 2003 programy rozwojowe. Specjalizuję się w doskonaleniu kompetencji menedżerskich i rozwoju zespołów w dynamicznie rozwijających się firmach. Klienci zgłaszają się do mnie, kiedy chcą dokonać zmiany struktury, stylu zarządzania zespołami lub atmosfery i kultury organizacyjnej.


Active Strategy

Firma doradczo-szkoleniowa

Active Strategy to firma doradczo-szkoleniowa, która powstała w 2012r. we Wrocławiu. Naszą misją jest zwiększanie satysfakcji z pracy. Robimy to przez rozwój pracowników, menedżerów i całych organizacji.

Wspieramy organizacje w planowaniu ścieżek rozwoju wewnątrz firmy, doskonaleniu menedżerów i liderów, prowadzeniu inspirujących programów szkoleniowych. Doradzamy wszystkim, którzy stoją przed wyzwaniami w pracy, chcą pogłębiać swoje kompetencje i umiejętności, zachować równowagę w życiu, być efektywnym i spełnionym.

Ocena kursu

90 %

101 oceny
72x
17x
4x
6x
2x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Agnieszka J.

Jeden z najlepszych kursów na Seduo.pl moim zdaniem. Trener w bardzo angażujący i ciekawy sposób prowadzi kurs. Zmusza do myślenia i zachęca do szybkiego wdrożenia nowej wiedzy w życie. Do kursu dołączone są ciekawe materiały. Bardzo podoba mi się dynamiczny i konkretny styl komunikacji. Gratulacje :)


Stanisław W.

Kurs pomoże w określeniu lidera i pomoże w tworzeniu planu rozwoju dla chcących się rozwijać.


Andrzej G.

super

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.