Lider na starcie

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Wojciech Paździor i Active Strategy Polski

Czego nauczysz się na kursie

Jedną z największych zmian zawodowych jest przejście po raz pierwszy z roli specjalisty na rolę lidera zespołu. Wymaga ona innego zestawu kompetencji, zrozumienia swojej roli oraz wsparcia na samym początku.

Jeśli obejmujesz lub już odpowiadasz za zespół, pewnie masz wiele wątpliwości i pytań, tj. jak zacząć? Jak budować swój autorytet? Jak układać relacje z koleżankami i kolegami? Jak wymagać od dobrych znajomych? i wiele innych.

Też byłem w takiej sytuacji, miałem swoje wątpliwości i popełniłem błędy. Mój kurs może pomóc Ci skuteczniej i łatwiej wejść w nową rolę.

Zapraszam do udziału w kursie.

Dzięki kursowi możesz:

  • lepiej zrozumieć rolę lidera zespołu i stawiane jej oczekiwania
  • poznać narzędzia i techniki, które możesz od razu zastosować w praktyce
  • ustrzec się przed błędami początkujących liderów
  • poznać sposoby integrowania zespołu
  • poznać różne style przywództwa
  • przyspieszyć rozwój członków Twojego zespołu

Kurs skierowany jest do:

  • Osób, które niedawno awansowały na role liderskie.
  • Pracowników działu HR, szukających inspiracji do wspierania liderów w firmach.

Konspekt kursu

Wojciech Paździor

Wojciech Paździor

Założyciel i CEO Active Strategy, konsultant

Pracowałem z: Akamai, Allegro, Atos, Divante, Nasza-Klasa, OLX, Oracle, Samsung, Siemens, Techland, Volkswagen. Od 2008 roku prowadzę zespoły, od 2012 zespół rozproszony, a od 2003 programy dowiedz się więcejrozwojowe. Specjalizuję się w doskonaleniu kompetencji menedżerskich i rozwoju zespołów w dynamicznie rozwijających się firmach. Klienci zgłaszają się do mnie, kiedy chcą dokonać zmiany struktury, stylu zarządzania zespołami lub atmosfery i kultury organizacyjnej.

Wszystkie kursy trenera Wojciech Paździor
Active Strategy

Active Strategy

Firma doradczo-szkoleniowa

Active Strategy to firma doradczo-szkoleniowa, która powstała w 2012r. we Wrocławiu. Naszą misją jest zwiększanie satysfakcji z pracy. Robimy to przez rozwój pracowników, dowiedz się więcejmenedżerów i całych organizacji. Wspieramy organizacje w planowaniu ścieżek rozwoju wewnątrz firmy, doskonaleniu menedżerów i liderów, prowadzeniu inspirujących programów szkoleniowych. Doradzamy wszystkim, którzy stoją przed wyzwaniami w pracy, chcą pogłębiać swoje kompetencje i umiejętności, zachować równowagę w życiu, być efektywnym i spełnionym.

Wszystkie kursy trenera Active Strategy

Oceny kursu

98 %

8 oceny
7x
1x
0x
0x
0x

Ewa Ż.

Pełen profesjonalizm, b. cenne informacje oraz wskazówki


Katarzyna Ł.

Trener wyjaśniał zagadnienia w sposób zrozumiały, podsługując się przykładami


Anna Piwarska

Kurs prowadzony przyjemnie.
Przydatna treść i fajne uzupełnienie do serii książek "Jednominutowy menadżer".

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 149,00 zł brutto

Liczba lekcji:
12
Całkowity czas trwania filmów:
54 min.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp