Myślenie krytyczne

Przez kurs przeprowadzi Cię  Rafał Żak

Nadaje się do słuchania

Żyjemy w czasach które są zbyt trudne poznawczo , a rzeczy rzadko są tym, czym się wydają. Dobrze jest zatem, korzystać z krytycznego myślenia, żeby próbować poznać naszą rzeczywistość lepiej i świadomie się w niej odnajdywać. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:05 godz.

Liczba lekcji

9

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Na początku złożymy odważną obietnicę: Każda osoba która poświęci swój czas i zobaczy przygotowane lekcje - skończy mądrzejsza. Wiemy, że obietnica jest bardzo odważna, ale gwarantujemy, że tak się właśnie stanie.

Będziesz się tutaj uczyć efektywnego myślenia, sceptycznego podejścia o rzeczywistości, którą obserwujesz.  Po to, by myśleć efektywnie, trafniej wyciągać wnioski i podejmować lepsze decyzje. 

W ramach kursu:

- Zobaczysz w jakie pułapki myślenia wpadamy. 

- Przekonasz się, co takiego sprawia, że źle wyciągamy wnioski czy podejmujemy złe decyzje 

- Zobaczysz z jakich narzędzi możesz korzystać, kiedy chcesz myśleć lepiej. 

- Poznasz podpowiedzi, modele i gotowce pomagające w myśleniu. 

Dla kogo jest przeznaczony jest ten kurs:

-dla każdego, kto chce się rozwijać, umieć krytycznie analizować rzeczywistość i umieć oddzielić fakty od fakenewsów. 

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Rafał Żak

Trener, mówca, coach

Rafał Żak zajmuje się rozwojem ludzi i organizacji. Robi to w roli trenera, mówcy, coacha i autora książek. Jako trener lubi pracę z grupami wysokiego potencjału, czyli osobami, które swoimi codziennymi działaniami przyczyniają się do rozwoju całych organizacji. W roli mówcy stara się łączyć atrakcyjność przekazu z zawartością merytoryczną. Publikuje książki poświęcone rozwojowi kompetencji, do dzisiaj napisał ich dziewięć.

Ocena kursu

98 %

27 oceny
24x
3x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Dariusz C.

Ciekawy, pouczający kurs. Traktuje niby o rzeczach oczywistych, jednak warto je usystematyzować i ponazywać :)


Joanna W.

Ciekawy temat, wygodna formuła szkolenia.


Maciej G.

Bardzo fajny kurs, świetnie się go słucha! Więcej takich kursów o modelach i błędach myślenia, rozwiązywaniu problemów, obrony przed manipulacją. Może filozofii ... Bardzo dziękuję za już, proszę o zaś :)

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.