Myślenie krytyczne

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Rafał Żak Polski

Czego nauczysz się na kursie

Żyjemy w czasach które są zbyt trudne poznawczo , a rzeczy rzadko są tym, czym się wydają. Dobrze jest zatem, korzystać z krytycznego myślenia, żeby próbować poznać naszą rzeczywistość lepiej i świadomie się w niej odnajdywać.

Na początku złożymy odważną obietnicę: Każda osoba która poświęci swój czas i zobaczy przygotowane lekcje - skończy mądrzejsza. Wiemy, że obietnica jest bardzo odważna, ale gwarantujemy, że tak się właśnie stanie.

Będziesz się tutaj uczyć efektywnego myślenia, sceptycznego podejścia o rzeczywistości, którą obserwujesz.  Po to, by myśleć efektywnie, trafniej wyciągać wnioski i podejmować lepsze decyzje. 

W ramach kursu:

- Zobaczysz w jakie pułapki myślenia wpadamy. 

- Przekonasz się, co takiego sprawia, że źle wyciągamy wnioski czy podejmujemy złe decyzje 

- Zobaczysz z jakich narzędzi możesz korzystać, kiedy chcesz myśleć lepiej. 

- Poznasz podpowiedzi, modele i gotowce pomagające w myśleniu. 

Dla kogo jest przeznaczony jest ten kurs:

-dla każdego, kto chce się rozwijać, umieć krytycznie analizować rzeczywistość i umieć oddzielić fakty od fakenewsów. 

Konspekt kursu

Rafał Żak

Rafał Żak

Trener, mówca, coach

Rafał Żak zajmuje się rozwojem ludzi i organizacji. Robi to w roli trenera, mówcy, coacha i autora książek. Jako trener lubi pracę z grupami wysokiego potencjału, czyli osobami, dowiedz się więcejktóre swoimi codziennymi działaniami przyczyniają się do rozwoju całych organizacji. W roli mówcy stara się łączyć atrakcyjność przekazu z zawartością merytoryczną. Publikuje książki poświęcone rozwojowi kompetencji, do dzisiaj napisał ich dziewięć.

Wszystkie kursy trenera Rafał Żak

Oceny kursu

100 %

5 oceny
5x
0x
0x
0x
0x

Marian O.

Kurs który pozwolił mi nazwać wiele zjawisk, które stosuję w praktyce. Myślenie krytyczne to jedna z podstawowych kompetencji świadomego menadżera. Po zakończeniu ostatniej lekcji czuję spory niedosyt. Chciałbym poszerzyć swoją wiedzę na ten temat.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 149,00 zł brutto

Liczba lekcji:
9
Całkowity czas trwania filmów:
1:05 godz.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp