Siła i wsparcie w różnorodności

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Grupa TROP i Dorota Szczepan-Jakubowska Polski

Czego nauczysz się na kursie

Ten kurs to porcja psychologii w metodologii Enneagramu przebadanej na Stanford i zaadaptowanej do pracy samorozwojowej w Grupie TROP. Warto zrozumieć i zaakceptować, aby móc się rozwijać w oparciu o dobry kontakt z ludźmi i poczucie spójności.

Czy chcemy, czy nie, większość z nas stale porównuje się do osób z otoczenia i mediów. Nie chodzi tylko o naszą samoocenę, ale o odpowiedź na pytanie: Jaki/ jaka jestem? Czy moje wyobrażenie o sobie jest zgodne z tym, jak widzą mnie inni? Jakie mam mocne strony, a jakie słabości? No co mogę porwać się w życiu? Z kim się wiązać w życiu prywatnym i zawodowym? Jaka jest najlepsza dla mnie droga rozwoju? To podstawowe kwestie, więc typologie cieszą się popularnością. Czy zatem warto sięgnąć po kurs inspirowany Enneagramem pt. 9 x Ja -konstelacje nawyków i potencjałów?

  • Tak, jeśli chcesz skoncentrować się na swoich mocnych stronach i nauczyć się zamieniać swe potencjały w zalety.
  • Tak, jeśli pragniesz skutecznie zmierzyć się z nawykami, które przeszkadzają Ci w  rozwoju.
  • Tak, jeśli potrzebujesz głębiej zrozumieć swoje relacje.
  • Tak, jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego niektórzy ludzie są dla ciebie oczywistymi partnerami w pracy i życiu prywatnym, a z niektórymi jest Ci „pod górkę”.

Kurs jest skierowany do wszystkich osób, które chcą pracować nad swoją samoświadomością. 

Konspekt kursu

Siła i wsparcie w różnorodności

1:38


6:48


6:56


6:00


5:52


5:307:58


7:17


8:09


quiz
Całkowity czas trwania filmów
1:01 godz.
Grupa TROP

Grupa TROP

Firma szkoleniowo-doradcza

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą specjalizująca się we wspieraniu ludzi, zespołów i organizacji w procesie zmian i rozwoju. Nasze programy rozwojowe i metody pracy są innowacyjne, dowiedz się więcejzawsze dostosowane do potrzeb klientów i budujące na mocnych stronach - zarówno na poziomie indywidualnym, jak i kultury organizacji. Dzięki takiemu podejściu udaje nam się wspólnie tworzyć przestrzeń opartą na zaangażowaniu i odpowiedzialności, w której łatwiej jest wprowadzać nowe rozwiązania, wykorzystując jednocześnie cały istniejący potencjał.  

Wszystkie kursy trenera Grupa TROP
Dorota Szczepan-Jakubowska

Dorota Szczepan-Jakubowska

Prezes Grupy TROP, trener, coach, mediator, superwizor PTP

Jestem psychologiem biznesu, trenerem, coachem, mediatorem, superwizorem treningu psychologicznego rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Mam ponad 30 letnie doświadczenie w pracy z dowiedz się więcejklientami indywidualnymi, zespołami jak i organizacjami. Jestem założycielką pierwszej w Polsce Szkoły Trenerów Biznesu, Szkoły Coachów i Psychologicznej Akademii Lidera. Specjalizuję się w interwencjach kryzysowych (rozwiązywanie trudnych konfliktów w firmach).

Wszystkie kursy trenera Dorota Szczepan-Jakubowska

Tego kursu jeszcze nikt nie ocenił


i zostań pierwszą osobą, która go oceni.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 249,00 zł brutto

Liczba lekcji:
11
Całkowity czas trwania filmów:
1:01 godz.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp