Skróty klawiszowe

Przez kurs przeprowadzi Cię  Seduo.pl

Chcesz podnieść efektywność swojej pracy i zaoszczędzić czas pracując na komputerze? Poznaj z nami skróty klawiaturowe i zacznij je stosować.

za darmo

Całkowity czas trwania

5 min.

Liczba lekcji

7

Oceny
Dodaj do planu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Chcesz zwiększyć efektywność swojej pracy na komputerze? Zacznij korzystać ze skrótów klawiaturowych. Większość opcji, które tutaj przedstawimy, można również znaleźć pod prawym przyciskiem myszy lub w innym miejscu na komputerze, lub w programach. Jednak korzystanie ze skrótów klawiaturowych jest szybsze i wydajniejsze. Na tym kursie nauczysz się podstawowych, jak również zaawansowanych skrótów, co pozwoli Ci zaoszczędzić w biurze nawet kilkadziesiąt minut dziennie.

Na tym kursie można się nauczyć: 

  • Jak używać skrótów klawiszowych do kopiowania i wklejania tekstu oraz plików
  • Poznać najczęściej używane skróty klawiaturowe w Windows
  • Jak przyspieszyć pracę z oknami
  • Jak robić zrzuty ekranu
  • Skróty do szybkiego formatowania i pracy z tekstem
  • Jak szybko pisać specjalne symbole, takie jak #, &, €, $ i inne znaki
  • Skróty klawiaturowe w połączeniu z myszą
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Seduo.pl

Platforma edukacyjna

Seduo.pl to platforma edukacyjna firmy LMC, oferująca profesjonalne kursy wideo. Kursy na Seduo.pl są tworzone przez specjalistów, praktyków i ekspertów a także firmy lub są produkcją Seduo.pl.

Ocena kursu

96 %

221 oceny
190x
21x
7x
2x
1x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Marlena C.

Przydatny


Angelika T.

Super


Magda A.

Praktyczne skróty, momentami lektor mówi trochę za szybko.

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.