Skróty klawiszowe

Przez kurs przeprowadzi Cię  Seduo.pl

Chcesz podnieść efektywność swojej pracy i zaoszczędzić czas pracując na komputerze? Poznaj z nami skróty klawiaturowe i zacznij je stosować.

Czego nauczysz się na kursie

Wiedza w zakresie

Chcesz zwiększyć efektywność swojej pracy na komputerze? Zacznij korzystać ze skrótów klawiaturowych. Większość opcji, które tutaj przedstawimy, można również znaleźć pod prawym przyciskiem myszy lub w innym miejscu na komputerze, lub w programach. Jednak korzystanie ze skrótów klawiaturowych jest szybsze i wydajniejsze. Na tym kursie nauczysz się podstawowych, jak również zaawansowanych skrótów, co pozwoli Ci zaoszczędzić w biurze nawet kilkadziesiąt minut dziennie.

Na tym kursie można się nauczyć: 

  • Jak używać skrótów klawiszowych do kopiowania i wklejania tekstu oraz plików
  • Poznać najczęściej używane skróty klawiaturowe w Windows
  • Jak przyspieszyć pracę z oknami
  • Jak robić zrzuty ekranu
  • Skróty do szybkiego formatowania i pracy z tekstem
  • Jak szybko pisać specjalne symbole, takie jak #, &, €, $ i inne znaki
  • Skróty klawiaturowe w połączeniu z myszą

Konspekt kursu

Masz dostęp do wszystkich lekcji
Seduo.pl

Seduo.pl

Platforma edukacyjna

Seduo.pl to platforma edukacyjna firmy LMC, oferująca profesjonalne kursy wideo. Kursy na Seduo.pl są tworzone przez specjalistów, praktyków i ekspertów a także firmy dowiedz się więcejlub są produkcją Seduo.pl.

Wszystkie kursy trenera Seduo.pl

Ocena kursu

96 %

167 oceny
144x
14x
7x
1x
1x

Ewa Ż.

Pomocne wskazówki


Agnieszka K.

cenne wskazówki ułatwiające pracę :)


Agnieszka Z.

Krótki i przydatny.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Cena: za darmo

Liczba lekcji:
7
Całkowity czas trwania filmów:
5 min.
Rozpocznij bezpłatny kurs
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp