Czeski Polski   + 1 więcej

Sztuka prawidłowego podejmowania decyzji

Napisy PL

Przez kurs przeprowadzi Cię  Cyril Höschl

Złe decyzje mogą zrujnować naszą karierę, pogorszyć nasze relacje lub narazić nas na utratę pieniędzy. Unikaj pułapek, w które często wpadamy podczas podejmowania decyzji. Pełny opis

Czego nauczysz się na kursie

Procesy decyzyjne są ważne dla każdego z nas. Wpływają na nasze życie, dlatego warto je znać. Podejmowanie właściwych decyzji nie jest jednak możliwe bez zrozumienia, w jaki sposób są one podejmowane.

Dlatego też ten kurs praktycznie zajmuje się tym, co dzieje się podczas podejmowania decyzji.

Dowiesz się:

  • jak na nasze zachowanie wpływają zniekształcenia poznawcze,
  • jak wpływa na niego nasze myślenie,
  • jakim typem osoby jesteś w odniesieniu do podejmowania decyzji. 

Lektor demonstruje wiedzę na wielu eksperymentach naukowych. 

Każdy temat ilustruje na zrozumiałych przykładach.

Konspekt kursu

Masz dostęp do wszystkich lekcji
Cyril Höschl

Cyril Höschl

Psychiatra i wykładowca uniwersytecki

Cyril Höschl jest psychiatrą, badaczem, popularyzatorem nauki i pedagogiem uniwersyteckim. Po aksamitnej rewolucji był pierwszym swobodnie wybranym dziekanem III Wydziału Lekarskiego dowiedz się więcejUniwersytetu Karola (1990–1997). Od 1990 roku był kierownikiem Zakładu Psychiatrii i Psychologii Medycznej III Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Karola w Pradze (do 2020 roku) oraz dyrektorem Praskiego Centrum Psychiatrycznego, które w 2015 roku (do 2021 roku) zostało przekształcone w Narodowy Instytut Zdrowia Psychicznego w Klecanach. W latach 2007–2008 był prezesem Europejskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (EPA), a w latach 2008–2009 prezesem Federacji Europejskich Akademii Medycznych (FEAM). Pełnił również funkcję wiceprezesa Europejskiej Szkoły Badań Klinicznych w Wiedniu, a w 2008 roku otrzymał nagrodę Česká hlava.

Wszystkie kursy trenera Cyril Höschl

Ocena kursu

95 %

20 oceny
16x
3x
1x
0x
0x

Jolanta L.

super.


Ewa G.

Kurs bardzo ciekawy, teoria poparta wieloma przykładami, polecam


Joanna M.

Jest ok. aczkolwiek test końcowy bardzo podchwytliwy.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Cena: za darmo

Liczba lekcji:
10
Całkowity czas trwania filmów:
46 min.
Rozpocznij bezpłatny kurs
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp