Sztuka prawidłowego podejmowania decyzji

Napisy PL

Przez kurs przeprowadzi Cię  Cyril Höschl

Złe decyzje mogą zrujnować naszą karierę, pogorszyć nasze relacje lub narazić nas na utratę pieniędzy. Unikaj pułapek, w które często wpadamy podczas podejmowania decyzji. Pełny opis

za darmo

Całkowity czas trwania

46 min.

Liczba lekcji

10

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Procesy decyzyjne są ważne dla każdego z nas. Wpływają na nasze życie, dlatego warto je znać. Podejmowanie właściwych decyzji nie jest jednak możliwe bez zrozumienia, w jaki sposób są one podejmowane.

Dlatego też ten kurs praktycznie zajmuje się tym, co dzieje się podczas podejmowania decyzji.

Dowiesz się:

  • jak na nasze zachowanie wpływają zniekształcenia poznawcze,
  • jak wpływa na niego nasze myślenie,
  • jakim typem osoby jesteś w odniesieniu do podejmowania decyzji. 

Lektor demonstruje wiedzę na wielu eksperymentach naukowych. 

Każdy temat ilustruje na zrozumiałych przykładach.

Pełny opis
Trenerzy kursu
Cyril Höschl

Psychiatra i wykładowca uniwersytecki

Cyril Höschl jest psychiatrą, badaczem, popularyzatorem nauki i pedagogiem uniwersyteckim. Po aksamitnej rewolucji był pierwszym swobodnie wybranym dziekanem III Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Karola (1990–1997). Od 1990 roku był kierownikiem Zakładu Psychiatrii i Psychologii Medycznej III Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Karola w Pradze (do 2020 roku) oraz dyrektorem Praskiego Centrum Psychiatrycznego, które w 2015 roku (do 2021 roku) zostało przekształcone w Narodowy Instytut Zdrowia Psychicznego w Klecanach. W latach 2007–2008 był prezesem Europejskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (EPA), a w latach 2008–2009 prezesem Federacji Europejskich Akademii Medycznych (FEAM). Pełnił również funkcję wiceprezesa Europejskiej Szkoły Badań Klinicznych w Wiedniu, a w 2008 roku otrzymał nagrodę Česká hlava.

Ocena kursu

96 %

27 oceny
23x
3x
1x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Anna W.

Świetny kurs. Zwróciłabym tylko uwagę na tłumaczenie na język polski.


Barbara Kiełbus-Szlufik

Kurs bardzo ciekawy i zrozumiały.


Jolanta L.

super.

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.