Sztuka samoakceptacji

Przez kurs przeprowadzi Cię  Bogna Golec

Nadaje się do słuchania

W swoim kursie Bogna dzieli się swoją receptą na samoakceptację i podpowiada jak czuć się pewnie i wartościowo oraz jak bronić się przed hejtem.

249,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

48 min.

Liczba lekcji

9

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Dziewczyna, która całe życie słyszała, że byłaby ładna, gdyby schudła, nagle zostaje modelką plus-size. Bogna Golec opowiada o swojej drodze do samoakceptacji i napotkanych na tej drodze osobach, które dodały jej wiary w siebie. O tym jak zaufać innym, jednocześnie nie przejmując się zbędnym hejtem opowiada z dystansem i humorem.

Aby móc w pełni rozwinąć skrzydła, czasami trzeba wyjść poza swoją strefę komfortu. Tak też było w przypadku Bogny, która stanęła przed trudnym wyborem - bezpieczne stanowisko na etat, czy praca w w branży kreatywnej.

Jak kierować się sercem, skąd wziąć odwagę? Bogna postawiła swoje szczęście na piedestale decydując się na trudną i niepewną pracę na planach zdjęciowych. W trakcie tego kursu porusza też trudne tematy hejtu, feminizmu, nadwagi, wsparcia i swojej misji.

W kursie dowiesz się o: 

-  ciałopozytywności, traktowaniu swojego ciała z szacunkiem, czyli o tym jak pokochać siebie

- samoświadomości i autentyczności w pracy modelki

- odkładaniu życia na później

- polskiej branży fashion i wyzwaniach związanych z nadwagą

- hejcie i jak sobie z nim radzić oraz o sztuce komplementów

- kreowaniu swojej rzeczywistości na social mediach

- kobiety kobietom, czyli o współczesnym feminizmie

Życie Bogny jest inspirujące, bo każdy znajdzie w tej historii kawałek siebie - zmaganie się z oczekiwaniami innych, kompleksy, niepewność, odwaga.

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Bogna Golec

Modelka plus size, psycholog, aktywistka ciałopozytywności

Bogna Golec, modelka plus-size, influencerka, wizażystka, kosmetolog i psycholog, dla wielu wzór samoakceptacji i pewności siebie. Była przewodnicząca Liceum Sióstr Nazaretanek oraz Mistrzyni Stanu Wisconsin w przemówieniach publicznych. Znana szerszej publiczności na przykład z reklamy biżuterii Yes, która odbiła się echem w polskich mediach. Wystąpiła też w pokazie Paprocki&Brzozowski, kampanii Yope Soap, Samarité, PROSTO i wielu innych. Publikowana w polskich i zagranicznych magazynach - np. Glamour, Zwierciadło, K-MAG, Vogue, Schön. Modelką została w 2020 roku, jak sama mówi „powoli, a potem nagle” po namowach projektanta mody i jurora „Top Model” - Dawida Wolińskiego. Otwarcie mówi o samoakceptacji, hejcie, kompleksach, retuszu, trudach dorastania z nadwagą i autentyczności w branży fashion. Na własnym przykładzie pokazuje, jak można pokochać swoje ciało i uwierzyć w siebie.

Ocena kursu

89 %

24 oceny
16x
5x
2x
0x
1x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Joanna K.

daję pełne 5. Bardzo inspirujący kurs. Namawiam wszystkich do jego przerobienia. Po to, aby zacząć akceptować samego siebie, ale także żeby przekonać się, co robimy wobec innych i jaki może mieć to skutek.


Katarzyna N.

Ciekawie opowiedziana historia Pani Bogny i jej doświadczenia na drodze do samoakceptacji. Jednak nie nazwałabym tego nagrania kursem, jak również nie wyniosłam z niego zbyt wiele.


Andrzej Chojnowski

ok

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.