Sztuka samoakceptacji

również w wersji audio

Przez kurs przeprowadzi Cię Bogna Golec Polski

Czego nauczysz się na kursie

W swoim kursie Bogna dzieli się swoją receptą na samoakceptację i podpowiada jak czuć się pewnie i wartościowo oraz jak bronić się przed hejtem.

Dziewczyna, która całe życie słyszała, że byłaby ładna, gdyby schudła, nagle zostaje modelką plus-size. Bogna Golec opowiada o swojej drodze do samoakceptacji i napotkanych na tej drodze osobach, które dodały jej wiary w siebie. O tym jak zaufać innym, jednocześnie nie przejmując się zbędnym hejtem opowiada z dystansem i humorem.

Aby móc w pełni rozwinąć skrzydła, czasami trzeba wyjść poza swoją strefę komfortu. Tak też było w przypadku Bogny, która stanęła przed trudnym wyborem - bezpieczne stanowisko na etat, czy praca w w branży kreatywnej.

Jak kierować się sercem, skąd wziąć odwagę? Bogna postawiła swoje szczęście na piedestale decydując się na trudną i niepewną pracę na planach zdjęciowych. W trakcie tego kursu porusza też trudne tematy hejtu, feminizmu, nadwagi, wsparcia i swojej misji.

W kursie dowiesz się o: 

-  ciałopozytywności, traktowaniu swojego ciała z szacunkiem, czyli o tym jak pokochać siebie

- samoświadomości i autentyczności w pracy modelki

- odkładaniu życia na później

- polskiej branży fashion i wyzwaniach związanych z nadwagą

- hejcie i jak sobie z nim radzić oraz o sztuce komplementów

- kreowaniu swojej rzeczywistości na social mediach

- kobiety kobietom, czyli o współczesnym feminizmie

Życie Bogny jest inspirujące, bo każdy znajdzie w tej historii kawałek siebie - zmaganie się z oczekiwaniami innych, kompleksy, niepewność, odwaga.

Konspekt kursu

Bogna Golec

Bogna Golec

Modelka plus size, psycholog, aktywistka ciałopozytywności

Bogna Golec, modelka plus-size, influencerka, wizażystka, kosmetolog i psycholog, dla wielu wzór samoakceptacji i pewności siebie. Była przewodnicząca Liceum Sióstr Nazaretanek oraz dowiedz się więcejMistrzyni Stanu Wisconsin w przemówieniach publicznych. Znana szerszej publiczności na przykład z reklamy biżuterii Yes, która odbiła się echem w polskich mediach. Wystąpiła też w pokazie Paprocki&Brzozowski, kampanii Yope Soap, Samarité, PROSTO i wielu innych. Publikowana w polskich i zagranicznych magazynach - np. Glamour, Zwierciadło, K-MAG, Vogue, Schön. Modelką została w 2020 roku, jak sama mówi „powoli, a potem nagle” po namowach projektanta mody i jurora „Top Model” - Dawida Wolińskiego. Otwarcie mówi o samoakceptacji, hejcie, kompleksach, retuszu, trudach dorastania z nadwagą i autentyczności w branży fashion. Na własnym przykładzie pokazuje, jak można pokochać swoje ciało i uwierzyć w siebie.

Wszystkie kursy trenera Bogna Golec

Oceny kursu

100 %

5 oceny
5x
0x
0x
0x
0x

Magdalena D.

Bardzo polecam wszystkim! Otwiera głowę, uczy, odświeża i motywuje. Mnie osobiście przede wszystkim otuliło od środka :) Poza tym bardzo cenna wiedza na temat hejtu i ludzi, którzy go tworzą. Enjoy!


Julia W.

Świetnie zrobiony kurs na temat samoakceptacji. Porusza najważniejsze tematy, daje do myślenia i pozwala uporządkować w głowie myśli jak pokochać siebie, i nie zwariować w społeczeństwie. Uważam, że każda kobieta powinna wziąć udział w kursie, a przede wszystkim młode dziewczyny które wchodzą w okres dojrzewania i próbują odnaleźć siebie. Polecam!

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 249,00 zł brutto

Liczba lekcji:
9
Całkowity czas trwania filmów:
48 min.
Zakup kursu
Polski
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp