Tabele przestawne w Excelu

Przez kurs przeprowadzi Cię Piotr Majcher

Czego nauczysz się na kursie

Tabela przestawna to jeden z najważniejszych mechanizmów Excela do analizowania danych, wykonywania obliczeń i podsumowań. W tym kursie nauczysz się pracować z danymi za pomocą tabeli przestawnych.

Wiedza w zakresie

Tabela przestawna pozwala łatwo i szybko analizować duże zbiory danych. Przy jej pomocy można z łatwością wykonać wiele obliczeń według wielu kryteriów. Często obliczenia tworzone z wykorzystaniem formuł można zastąpić tabelami przestawnymi.

Tabela przestawna to taka specjalna tabelka wykonująca szybko różne obliczenia Wygląd samej tabeli przestawnej jak i obliczenia w niej prezentowane mogą być dostosowane do potrzeb użytkownika.

Podczas tego kursu:

  • dowiesz się, jak analizować dane wykorzystując tabele przestawne
  • poznasz wachlarz możliwości jakie daje tabela przestawna
  • przekonasz się, że tworzenie tabel przestawnych w programie Excel nie jest trudne

Kurs skierowany jest do:

  • Osób pracujących na dowolnych stanowiskach w dowolnych branżach posiadające podstawową znajomość programu Microsoft Excel.
  • Osób chcących nauczyć się, jak szybko analizować dane z wykorzystaniem tabel przestawnych w Excelu.

Konspekt kursu

Piotr Majcher

Piotr Majcher

Certyfikowany trener, ekspert programu MS Excel

Piotr Majcher – trener i właściciel firmy PMSOCHO dostarczającej szkolenia z Excela i technologii powiązanych. Proste wytłumaczenie nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień to jego dowiedz się więcejchleb powszedni. Otwarty, komunikatywny i energiczny. Szkolenia oraz kursy z Excela prowadzi od 2007 roku. Wyznaje zasadę: „Znajdź pracę, którą lubisz, a nie będziesz musiał pracować” (Konfucjusz). Pasjonat Excela – od 2011 roku prowadzi w serwisie YouTube kanał PMSOCHO, czyli największy polski kanał o Excelu. W wolnym czasie nagrywa i publikuje filmy, w których omawia różne problemy napotykane podczas pracy z Excelem. Posiada certyfikaty Microsoft Certified Professional, Microsoft Certified Trainer, Microsoft Office Specialist Excel Expert.

Wszystkie kursy trenera Piotr Majcher

Tego kursu jeszcze nikt nie ocenił


i zostań pierwszą osobą, która go oceni.

Jak przebiega kurs?

To proste: obejrzysz kilka krótkich filmów i pobierzesz ćwiczenia, quizy lub inne materiały do nauki. Filmy możesz obejrzeć, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy dostęp do internetu.

Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.
Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.
To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.
Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.
Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od zakupienia kursu.

Cena: 249,00 zł brutto

Liczba lekcji:
29
Całkowity czas trwania filmów:
1:28 godz.
Zakup kursu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp