Wykresy i wizualizacja danych w Excelu

Przez kurs przeprowadzi Cię  Piotr Majcher

Zapewne znasz powiedzenie „Jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów”. Wykresy i wizualizacje lepiej niż tabelki pokażą różnice, trendy, sezonowość i inne prawidłowości lub nieprawidłowości. Poznaj możliwości Excela w zakresie wizualizacji danych. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:03 godz.

Liczba lekcji

21

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Obliczenia, które przechowujesz w Excelu w tabelkach, możesz przedstawić graficznie w formie wykresów oraz innych wizualizacji. Przydadzą się podczas prezentacji, przygotowania raportów i opracowań złożonych danych oraz porównywania danych i zbiorów. 

W tym kursie pokażę Ci jak wstawiać do Excela wykresy oraz inne graficzne formy reprezentacji danych. Zobaczysz jak dobrać odpowiedni typ wykresu a następnie dostosować wykres do swoich potrzeb.

W trakcie kursu dowiesz się jak:

  • Przygotować dane do wizualizacji za pomocą wykresów
  •  Jak odpowiednio wstawiać wykresy
  • Jak modyfikować i zmieniać typy wykresów
  • Jak tworzyć wykresy przestawne, kombi czy z dwiema osiami
  • Wykresy przebiegu w czasie

Do kogo skierowany jest kurs?

  • do osób pracujących na dowolnych stanowiskach w dowolnych branżach posiadające podstawową znajomość programu Microsoft Excel.
  • Osób chcących nauczyć się jak szybko przedstawiać graficznie dane przechowywane w plikach programu Excel.

 

To kompletny kurs, który pomoże ci tworzyć wykresy i wizualizacje, które lepiej niż tabelki pokażą różnice, trendy, sezonowość i inne prawidłowości lub nieprawidłowości. Zapraszam na kurs.

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Piotr Majcher

Certyfikowany trener, ekspert programu MS Excel

Piotr Majcher – trener i właściciel firmy PMSOCHO dostarczającej szkolenia z Excela i technologii powiązanych. Proste wytłumaczenie nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień to jego chleb powszedni. Otwarty, komunikatywny i energiczny. Szkolenia oraz kursy z Excela prowadzi od 2007 roku. Wyznaje zasadę: „Znajdź pracę, którą lubisz, a nie będziesz musiał pracować” (Konfucjusz). Pasjonat Excela – od 2011 roku prowadzi w serwisie YouTube kanał PMSOCHO, czyli największy polski kanał o Excelu. W wolnym czasie nagrywa i publikuje filmy, w których omawia różne problemy napotykane podczas pracy z Excelem. Posiada certyfikaty Microsoft Certified Professional, Microsoft Certified Trainer, Microsoft Office Specialist Excel Expert.

Ocena kursu

99 %

18 oceny
17x
1x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Jarosław S.

bardzo dobry kurs


Piotr B.

OK


Łukasz R.

Dobre podstawy do dalszej nauki

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.