Zarządzanie konfliktem

Przez kurs przeprowadzi Cię  Together Consulting Sp. z o.o. i Matylda Stasiuk

Nadaje się do słuchania

Ten kurs pomoże Ci podejść do zarządzania sytuacjami konfliktowymi, tak żeby nie wpływały negatywnie na atmosferę w zespole. Pokaże jak stworzyć przestrzeń do wymiany opinii, by konflikty były produktywne i prowadziły do tworzenia lepszych rozwiązań. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

51 min.

Liczba lekcji

11

Oceny
Dodaj do planu
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

OPIS KURSU

Efektywność zespołu to troska każdego menedżera. Chcemy, żeby nasi pracownicy się lubili, szanowali i współpracowali ze sobą. Nie chcemy  kłótni i nieporozumień. Rzeczywistość jest jednak taka, że sporą część naszego czasu zajmuje nam zarządzanie sytuacjami konfliktowymi pomiędzy naszymi pracownikami. Bezproduktywne dyskusje i przepychanki wpływają negatywnie na morale w zespole. Jak zatem podejść do zarządzania sytuacjami konfliktowymi, żeby nie wpływały negatywnie na atmosferę w zespole? Jak stworzyć przestrzeń do wymiany opinii, by konflikty były produktywne i prowadziły do tworzenia lepszych rozwiązań?

W tym kursie dowiesz się :

 • Dlaczego tak trudno nam działać efektywnie w sytuacji konfliktu ?
 • Jakie są rodzaje konfliktów, czym się charakteryzują i jak sobie z nimi radzić ?  
 • Co kryje się pod zachowaniami ludzi, o czym nie mówią wprost i jak się dowiedzieć o co naprawdę chodzi ?
 • Jakie kompetencje menedżera są najważniejsze w rozwiązywaniu konfliktów ?
 • Jak budować w zespole otwartość na konflikt i ustalać zasady, które pomogą działać efektywnie nawet, gdy się ze sobą nie zgadzamy ?
 • Jak pracować nad swoim potencjałem i obszarami do rozwoju w kontekście zarządzania konfliktem w zespole ?
 • Poznasz praktyczne wskazówki i narzędzia, które możesz zastosować od razu.

Kurs skierowany jest do:

 • Menedżerów kierujących własnymi zespołami
 • Liderów zespołów projektowych
 • Scrum masterów i agile coachów
 • HR Business Partnerów 
Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Together Consulting Sp. z o.o.

Firma szkoleniowo-doradcza

Marka TOGETHER powstała z pasji pracy razem z ludźmi i dla ludzi. Połączyliśmy nasze doświadczenia menedżerskie, coachingowe, trenerskie i konsultingowe aby wspierać:

 • firmy w procesie transformacji kulturowej i budowaniu przewagi konkurencyjnej,
 • zespoły w rozwijaniu zaangażowania, efektywnej komunikacji i współpracy oraz kreatywności i innowacyjności,
 • liderów w doskonaleniu kompetencji przywódczych,
 • pracowników w rozwoju efektywności osobistej i zawodowej.

Realizujemy:

 • kompleksowe projekty doradczo-rozwojowe w zakresie procesów sprzedażowych, zarządzania zasobami ludzkimi, budowania nowoczesnego przywództwa, budowania kultury organizacyjnej czy udrażniania procesów biznesowych;
 • krótkie formy warsztatowe rozwoju konkretnych umiejętności i dostarczające wiedzę w pigułkach,
 • indywidualne procesy coachingowe i mentoringowe.

Pracujemy w oparciu o innowacyjne narzędzia i metody, dbając stale o własny rozwój i czerpiąc inspirację z międzynarodowych środowisk.

 


Matylda Stasiuk

Coach, Trener, Mentor

Matylda przez ponad 20 lat pełniła funkcje menedżerskie w korporacjach polskich i międzynarodowych oraz firmach właścicielskich, głównie w obszarze HR.

Obecnie wspiera działy HR i ich liderów w budowaniu skutecznych strategii operacyjnych i projektowaniu efektywnych procesów wspomagających zarządzanie. Pomaga również menedżerom we wzmacnianiu kompetencji przywódczych i budowaniu efektywnych zespołów. Prowadzi warsztaty, coachingi zespołowe i indywidualne głównie dla kadry menedżerskiej.

Jest Członkiem Zarządu firmy Together Consulting.

Matylda jest Certyfikowanym Business Coachem International Coaching Community i konsultantem Analytic Network coaching.  Ma certyfikację z narzędzi psychometrycznych wspierających procesy rozwojowe takich jak: Mindsonar, Insights Discovery, DISC D3, MTQ48.

 

Ocena kursu

98 %

19 oceny
17x
2x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Wojciech Kaftan

Kurs na 5+


Magdalena P.

Kurs w przystępny sposób przybliża tematykę zarządzania konfliktem. Zawiera inspiracje do dalszego rozwoju postawy liderskiej opartej o rozumienie, szacunek i uważność na ludzi. Trenerka prowadząca kurs bardzo naturalna, dobrze się Jej słucha.
Polecam kurs dla osób, które poszukują wiedzy w tym temacie lub potrzebują ją sobie usystematyzować i zaczerpnąć inspiracji do pracy z zespołem.


Katarzyna Owcarz

Bardzo konkretny i ciekawy kurs! interesujące przykłady, łatwo przełożyć je na naszą sytuację, dopasować, bardzo przystępnie przekazana wiedza. Ogląda się i słucha tego z przyjemnością, zrobiłam cały za jednym zamachem, bo mnie wciągnął temat i Prowadząca! Polecam innym w ramach rozwoju jako temat obowiązkowy :) przyda się nie tylko w pracy!

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.