Zarządzanie przez zaufanie

Przez kurs przeprowadzi Cię  Dagmara Kołodziejczyk i Together Consulting Sp. z o.o.

Nadaje się do słuchania

Zaufanie wymaga zaangażowania i dbania o nie każdego dnia. Łatwiej je stracić niż zyskać. Ten kurs pokaże Ci jak zarządzać poprzez zaufanie, które jest podstawą funkcjonowania efektywnych zespołów. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

53 min.

Liczba lekcji

11

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Zaufanie to atrybut, stan, którego wszyscy pragniemy i który jest podstawą do szybkiego budowania relacji, realizowania celów i potrzeb, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Nie jest jednak czymś co funkcjonuje zawsze i bez względu na wszystko. Zaufanie wymaga zaangażowania i dbania o nie każdego dnia. Łatwiej je stracić niż zyskać. Zaufanie w zespole według Patrica Lencioniego to fundament efektywności i skuteczności w osiąganiu celów biznesowych. Poziom zaufania przekłada się również na jakość relacji, a tym samym na atmosferę i zadowolenie z pracy. Dlatego bez wątpienia powinien być jednym z głównych „języczków” uwagi dla każdego lidera. Budowanie zaufania w zespole to ciągły proces wymagający rozwoju zarówno po stronie lidera, jak i wszystkich jego członków.

Ten kurs dostarczyć Ci zarówno ciekawych inspiracji opartych na historiach wielu menedżerów i zespołów, jak i konkretnych narzędzi pomagających budować i wzmacniać zaufanie każdego dnia pracy Twojego zespołu.

Z tego kursu dowiesz się między innymi:

 • W jaki sposób budować i wzmacniać zaufanie w zespole? 
 • Jaka jest rola lidera w budowaniu i pielęgnowaniu zaufania w zespole? 
 • Jakie są najczęstsze błędy w zarządzaniu popełniane przez liderów obniżające zaufanie w zespole?
 • Jak zaufanie przekłada się na efektywność zespołu?
 • Jak Twoje zaufanie do ludzi przekłada się na zespół?

Kurs skierowany jest do:

 • Liderów
 • Managerów
 • HRBP
 • wszystkich chcących zgłebić ten temat


 

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Dagmara Kołodziejczyk

Executive coach; Team coach; Konsultant biznesu i HR

Dagmara Kołodziejczyk od 20 lat jest związana ze środowiskiem biznesowym. Prowadzi m.in. indywidualne i zespołowe coachingi dla kadry zarządzającej, warsztaty rozwoju kompetencji menedżerskich oraz rozwoju nowatorskiego przywództwa opartego na partnerstwie, procesy tworzenia i wdrażania strategii HR, procesy wzmacniania zespołów w obszarze zaufania, odpowiedzialności, zaangażowania i koncentracji na wynikach.

Psycholog, certyfikowany coach International Coaching Community, konsultant Analytic-Network coaching, konsultant MindSonar. Absolwentka studiów doktoranckich w zakresie ekonomii na SGH. Współautorka projektu "Wyzwania HR w firmach rodzinnych i właścicielskich”. Autorka publikacji dotyczących m. in. coachingu, przywództwa, efektywności zespołów, procesów HR. Pełni funcję prezesa zarządu Together Consulting. 

 


Together Consulting Sp. z o.o.

Firma szkoleniowo-doradcza

Marka TOGETHER powstała z pasji pracy razem z ludźmi i dla ludzi. Połączyliśmy nasze doświadczenia menedżerskie, coachingowe, trenerskie i konsultingowe aby wspierać:

 • firmy w procesie transformacji kulturowej i budowaniu przewagi konkurencyjnej,
 • zespoły w rozwijaniu zaangażowania, efektywnej komunikacji i współpracy oraz kreatywności i innowacyjności,
 • liderów w doskonaleniu kompetencji przywódczych,
 • pracowników w rozwoju efektywności osobistej i zawodowej.

Realizujemy:

 • kompleksowe projekty doradczo-rozwojowe w zakresie procesów sprzedażowych, zarządzania zasobami ludzkimi, budowania nowoczesnego przywództwa, budowania kultury organizacyjnej czy udrażniania procesów biznesowych;
 • krótkie formy warsztatowe rozwoju konkretnych umiejętności i dostarczające wiedzę w pigułkach,
 • indywidualne procesy coachingowe i mentoringowe.

Pracujemy w oparciu o innowacyjne narzędzia i metody, dbając stale o własny rozwój i czerpiąc inspirację z międzynarodowych środowisk.

 

Ocena kursu

98 %

10 oceny
9x
1x
0x
0x
0x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Monika W.

Bardzo wartościowy kurs, w szczególności informacje dotyczące zaangażowania, komunikacji oraz expose. Często liderzy nie przekazują zespołowi swoich oczekiwań i potrzeb, a lepiej współpracuje się z osobą która jasno powie czego oczekuje i co potrzebuje. Przytoczone przykłady z życia były wisienką na torcie. Dobrze zainwestowane pieniądze i czas :) Polecam każdemu liderowi bądź osobie która chce się rozwijać w tym kierunku.


Katarzyna J.

Praktyczny kurs, bardzo przydatny dla menedżerów

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.