Zarządzanie różnorodnością

Przez kurs przeprowadzi Cię  Monika Guzek

Nadaje się do słuchania

Ten kurs pomoże Ci zarządzać różnorodnością w oraganizacjach poprzez zauważanie, poszanowanie i wykorzystanie różnic pomiędzy poszczególnymi pracownikami. Pełny opis

149,00 zł brutto

Całkowity czas trwania

1:00 godz.

Liczba lekcji

10

Oceny
Dodaj do planu
Polski, Angielskie
Certyfikat absolwenta
Nieograniczony dostęp
Tematyka kursu

Na przestrzeni ostatnich lat zarządzanie różnorodnością stało się priorytetem dla wielu organizacji.

Wraz ze wzrostem świadomości społeczeństwa oraz pojawieniem się nowego pokolenia na rynku pracy organizacje coraz mocniej koncentrują się różnorodności swoich pracowników i tworzą dedykowane im działania.

Zarządzanie różnorodnością polega na zauważaniu różnic pomiędzy poszczególnymi pracownikami i wykorzystaniem ich potencjału.

Organizacje, które wdrażają strategię Diversity, Equity & Inclusion, nie tylko zwiększają swój potencjał biznesowy, ale przede wszystkim zyskują na tym finansowo.

W czym więc tkwi sekret efektywnego zarządzania różnorodnością w organizacjach?

Jeśli chcesz poznać odpowiedź na powyższe pytanie i zwiększyć swoją świadomość w obszarze DEI, dowiedzieć się jak zadbać o inkluzywność Twojej organizacji lub jesteś po prostu ciekawy niektórych z najlepszych praktyk to jesteś w odpowiednim miejscu do rozpoczęcia swojej przygody z zarządzaniem różnorodnością.

W trakcie kursu dowiesz się:

  • Dlaczego warto zajmować się tematem różnorodności w organizacjach?
  • Jakie są wymiary różnorodności indywidualnej i organizacyjnej?
  • Dlaczego zarządzanie różnorodnością bez inkluzji i równości jest niewystarczające?
  • Jakie są kluczowe zasady budowania inkluzyjnej organizacji?
  • Jakie działania warto podjąć, by osiągać korzyści płynące z różnorodnego środowiska pracy opartego na różnorodnych kompetencjach, cechach i predyspozycjach?

Ten kurs jest dla:

  • Osób wdrażających w organizacjach zarządzanie różnorodnością
  • Osób zarządzających różnorodnym zespołem,
  • Wszystkich pracujących w środowisku wielokulturowym, wielopokoleniowym, wieloosobowościowym
  • Osób ciekawych różnorodności, równości i integracji

 

Pełny opis

Przyswoisz sobie następujące umiejętności
Trenerzy kursu
Monika Guzek

Trenerka, naukowczyni, liderka

Monika jest trenerką międzykulturową, facylitatorką oraz Prezeską Stowarzyszenia Międzykulturowego SIETAR Polska. Specjalizuje się w szkoleniach dla managerów i ich zespołów z zakresu współpracy w różnorodnym środowisku. Naukowczyni w Katedrze Zarządzania Międzynarodowego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. 

Jej pasją są ludzie, chętnie inspiruje innych do wyjścia ze strefy komfortu, ponieważ jak twierdzi „dopiero tam zaczyna się magia i prawdziwy rozwój”. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami międzynarodowymi oraz wielopokoleniowymi – pracowała w Polsce, Portugalii, Rumunii, Niemczech, Chinach i Indonezji a obecnie dzieli swoje życie między Polskę i Szwajcarię.  W 2022 roku została nominowana do nagrody Odpowiedzialne Pióro Biznesu za artykuł Diversity w Biznesie. Autorka webinarów „Around the World in a Day”.

Ocena kursu

91 %

47 oceny
37x
5x
2x
1x
2x

Oceny mogą dodawać wyłącznie kursanci z potwierdzonym kontem


Marcin Cichoń

Bardzo ciekawe przykłady zachowań i ich wytłumaczenie.


Liliana N.

Bardzo ciekawie prowadzone szkolenie :)


Andrzej G.

OK

Często zadawane pytania
Na zakończenie kursu czeka Cię test, w którym sprawdzisz uzyskaną wiedzę. Po ukończeniu kursu i zdaniu testu otrzymasz certyfikat. Tylko spokojnie: do testu możesz podchodzić wielokrotnie.

Wystarczy uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi w teście zamykającym kurs. Certyfikat zostanie zapisany w ukończonym kursie, skąd możesz go w dowolnej chwili pobrać.

To dokument potwierdzający, że dużo nad sobą pracujesz. Pomoże Ci się wyróżnić wśród kandydatów na to samo stanowisko albo zdobyć nowych klientów. Wspomnij o certyfikacie w swoim CV (np. na LinkedIn) lub wydrukuj go i wystaw wśród innych dyplomów.

Tak, lekcje możesz włączać tyle razy, ile chcesz, i to w dowolnej kolejności. Po zakończeniu kursu (niezależnie od tego, czy zdasz test), możesz go powtórzyć.

Mamy nadzieję, że tak nie będzie. Gdyby tak jednak było, gwarantujemy Ci wzrot pieniędzy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupienia kursu.